• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: zakladatel a majitel DnB Portalu
    L4MA: dyk je to uplne jedno :) Ale potesilo, cekala jsem, ze letos pujdou nahoru Annita a Theya.
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: to je malo... :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Nela dostala cenu jako 3. nejlepší DJ - holka.)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: Díky za poslech! Napravime ,)
    VEX
    VEX --- ---
    STANTHA: Možná tak všichni, co sem choděj jenom kvuli těmhle gaychat diskusim.
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    SNOOKEY: Az se mi bude chtit tak to udelam svou energii ale radsi ted vlozim do xxxx jinych akci ktery delam protoze radsi privezu zajimave jmeno nez bych delal tohle ;) jen proto ze nekdo chce mit dalsi vec na ktery bude doma utirat prach.
    WENIA
    WENIA --- ---
    LKD: jako ze se doladi kartelove dohody?:D
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: jo to je vymazlena axicka. :) nevis jeste Alese Markupa?
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: to je Neurofunk Will Never Die
    L4MA
    L4MA --- ---
    MEDAN: a ma nakej nick, nebo co dela pro dnb? nepopichuju, fakt nevim. stejne jako co je NWND https://waa.ai/kqrf .

    AKISAN: za jeho poslechu, sem prave vznasel ten dotaz. :) bohuzel zrovna 01 - 11 AKISAN: mam, pak ste to tu nak prestali promovat... za zbytek bych byl vdecnej.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    STANTHA: count me in ;)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    STANTHA: Kdyz ty bys, tak to udělej :) rada podpořím!
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: "BIG BUD" STRICTLY JUNGLE NITE Dj's TOUCHWOOD + IMCYBER + JAN 2
    oh my god
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mame radi svoje koreny

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    STANTHA: jen to ne někteří tady by ztratili smysl života :)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    no kdyz se zrusi nyx tak to bude ok :))) a vsichni budou najednou stastny :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: naděje umírá poslední ;-) ale o tom puppu popřemýšlejte :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    STANTHA: jo tak už to i jednou snad bylo a přišlo mi to ok, jenže problém je v tom kdo vybere tu porotu, kdo v ní bude na základě čeho, a pak se stejně někdo ozve na mě jste zapoměli já se taky považuji za odborníka atd.
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    ja bych udelal dve ankety jednoduse jako slavik x andel ...proste o jedne at rozhoduji potetovany LIR fans a v druhe at rozhoduje vybrana porota ktera sleduje co se opravdu deje a kdo si to zaslouzi za produkci apd...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: krome kontroly existence mailu a pripadnyho dohledavani autora hlasu dle inicialu, ktere uvedl, jsme vyrazovali duplicitni hlasy, kterych prislo treba 6 v serii behem 10 minut. urcite to nebyl dokonalej system, ale vzhledem k celkovym vysledkum bych si troufnul tvrdit, ze jsme vetsinu tech fake hlasu odfiltrovali. pristi rok budeme mit hlasovaci system primo u nas na webu, to se bohuzel uz letos nestihlo, jako nektere dalsi dulezite veci, coz me mrzi, ale nechteli jsme to posouvat nebo odkladat kvuli tomu, uz takhle se hlasovaci cast oproti puvodnimu planu vyrazne posunula, coz melo mimojine za nasledek nedostatek casu na pripravu toho ceremonialu, ktery nastesti diky profesionalite zucastnenych probehl myslim si decentne :)

    AKISAN: to si trosku nerozumime, jde mi o to, ze ty lidi potrebujou videt, ze pro nas ta anketa neco znamena. pristupem ve stylu "seru na to, ale dejte mi hlas" rozhodne k hlasovani nikoho nenamotivujem. jednou treba prijde zas moment, kdy nebudem muset narvat lidem reklamu do xichtu na facebooku, aby vubec neco jako AWARDS zaregistrovali :)

    SYXAO: s posledni casti plne souhlasim, tam se proste neda ocekavat nejaky skokovy posun ve vysledcich. samozrejme bych na zaklade osobnich preferenci taky videl vysledky jinak, ale realne to nedopadlo o nic hur, nez kdy driv. holt se treba casem dockame :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: hele já na ní nic měnit nechci, teda kromě vkusu posluchačů aby pak hlasovali jinak ;-) a přesunutí vyhlašení do puppu. jinak mi ten samotnej systém nepříjde úplně scestnej... bohužel prostě výsledky jsou takový jaký jsou a věřím tomu že budou stejný i kdyby hlasovalo 2x nebo 3x tolik lidí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam