• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: stačilo vysvětlení bez toho zbytku. díky :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: hele to ze mistni dnb headz neumej koukat do cross programu je jedna vec, ale to ze hlavni hvezda vecera bez uvozovek hraje na ubohy stagei, neni nic co by si nezasluozilo klepani na celo...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: jako tobe prijde normalni ze z asi 10 jmen na akci to nejvetsi zahraje v kavarne? :D by me zajimalo jestli vedel do ceho jde.))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL: tipoval bych, ze Deep Beat Avantgarde mejdan byl domluvenej uz dlouho dopredu (bez moznosti zmeny terminu), RM nemohl prijet uz v patek, kdy Bassdrive obsadila prvni i druhou stage, a vyslo z toho to, ze jedinej rozumnej způsob, jak to cely spachat, byl otevrit treti stage.

    vazne se tady resi tohle? porad se tu mluvi o nejakejch undergroundech a vopravdovy muzice, vopravdovejch fanouscich a buhvicemjeste, ale ve chvili, kdy mejdan nema "dostatecny" promo a v ocich nekterych "hlavni hvezda" mejdanu vystupuje na maly stagi pro par srdcaru, tak je to najednou spatne. fakt mam z vetsiny mistnich pocit, ze je pro ne more moc slany a voda moc mokra..
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    tohle je pro me ultimatni liquid banger
    Random Movement - Stars In The Dark
    https://www.youtube.com/watch?v=zUegVrED59M
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: hlavne by mel nekdo vysvetlit proc hral Random Movement v kavarne a ne na mainu.)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: naopak, treti stage je go-go :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Ja bych ho klidne zaskatulkoval coz vo to.
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Tktk, marky nejde zaskatulkovat. Pamatuju kdyz jeho nejhranejsi producenti byli c4c)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    L4MA: Marky hral vzdycky takovej pelmel. Hraval i bad company, dom and roland atp.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: tak ono to bylo postavený tak že buď třetí stage nebo vůbec
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: baba, 3. stage je no-no.

    MARIHAI: tezko nehrat neuro? marky? :)

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI: na imaginationu byl marky na podzim a myslím že na téhle párty breaking the boundaries to není zas až tak složitý zvlášť v jeho případě ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: tak se mi to libi))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Když promo, tak promo, Budeme mít nadějný, prověřený a srdcový hosty.



    https://www.facebook.com/events/292920247737772/
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: ad promo chápu že to ondra prostě nemohl dát ofiko ven, ale o to víc to mohl šířit klasickou šuškandou tenhle nástroj je hodně mocnej.... a na udělání nějakýho mega proma těsně před akci kdy už to bylo jasný že přijede byl taky čas sice omezenej ale byl....
    ....jinak teda ve výsledku 3 stage většinu noci slušně zaplněná, první a druhá stage většinu noci poloprázdná. no a pár lidí co jsem jim psal nešlo jen proto že to bylo na třetí "stagei"

    AKISAN: nikdy se mi nestalo že bych odešel z markyho setu byť jen na záchod tohle bylo poprvé a to je pro mě něco jako ježíš pro křesťany. Prostě mě ten set nebavil (myslím tím selekce) narozdíl od Fabia
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: MARKY je vzdycky nejlepsi DJ kdyz nekde hraje ,)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a těžko nehrát neuro když to jsou prostě co se týče energie největší bomby co se v současnosti produkujou. Byl jsem fakt překvapenej jak obrovskej rozdíl je mezi mojí oblíbenou peckou Break - Confidential a víceméně jakoukoliv Mefjusovinou
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ja slyšel markyho na imaginationu někdy na jaře a byl nejelpší ze všech co jsem tam slyšel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam