• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: si zlý mlékaři Dane....)
    PECIK
    PECIK --- ---
    DABE: dle pravopisu nestrizlivost probiha i ted ,)
    DABE
    DABE --- ---
    VEX: ja si do kolikrat schvlane hrabnu, abych se ujisitl, ze mi to fakt sedi;)
    (vetsinou teda pri nestrizlivosti)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEDAN: moc skvely
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Jeste bych chtel doplnit, ze na akci je to ok, tam to nikdo pomalu nepostrehne a mozna je to nekdy zadouci. Mel jsem na mysli studio mixy.
    VEX
    VEX --- ---
    TOOMUCH: re-pitch, kurva!:))
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEX: v pořádku. tohle má rušit :)) a udržovat ve střehu!
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    FALLENGEMINI: ten problém vznikl při neumětelským používání abletonu, kdy se rozmohly strojově přesný mixy. občas to po sobě i tak nějak šmatlalo jako by.. a takovej mix když slyším, tak skřípu zubama a mám sto chutí jít k tomu člověku a zařvat mu z co možná nejmenší vzdálenosti do ucha: "complex pro, kurva fix!" :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: mě zase stačí zlomek vteřiny v celým setu na to, abych ho chtěl hned smazat... :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: jsem na tom stejne, proste to chci mit vzdycky stoprocentni, then again souhlasim s gilotinem, ze ta moderni bezchybnost je na strojovejch setech annoying.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Ja to rad nemam. Vzdycky sem nasranej kdyz mi to ujizdi. Rusi me to.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    sety bez chybbjsou passe. nelidskost nechyb vetsinou implikuje predrovnanej smejd rekl bych. staci mi slyset zlomek vteriny dotahovani pitche a jsem šťastněj ze to mixuje clovek
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN:
    L4MA:
    SYXAO: tak tady to je...vcera uz jsem na to po radiu nemel moral :D a predem se omlouvam za nejaky ty chyby included))

    [ FALLENGEMINI @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc.. ]
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: nebo tak)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: tak třeba přijede dj chap jako alibi ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: dj CHAP jo ale jako Alibi jen jednou
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no už asi 3x
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw chtelo by to Alibi do Prahy ...maj venku supr album a ten jeden z nich zije v Rakousku--- ano vim, ze tu uz byl ale ted je ten spravnej cas))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: true story.... hlavne ta svoboda, kdyz si vlezes pred lidi a zacnes timhle napr))

    dBridge- Gen 19
    https://www.youtube.com/watch?v=63LdIWLnGOU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam