• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    no ale pak prijde typek se 7inch atd. nema jedno oko, fader na mixaku v pici a celou nasi debatu smete z decku....

    DJ Koco aka Shimokita Funk & Breaks Mix | Boiler Room x Technics x Dommune | Las Vegas
    https://www.youtube.com/watch?v=3RRwYX-31bI
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: naprosto rozumim. Ja sem si řikal, že to nějak blbě vypadá:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: reggae ... promin, sem na to haklivej jako na vetu "ja ted taky hraju ten bassline" :OD
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ESKA: To je prašť jak uhoď :)
    VEX
    VEX --- ---
    LOPIK: u reggea je uplně jedno na jakym bude nosiči a v jaký kvalitě.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: hraju i z desek jiny styly nez dnb a ani za tech 20 let sem si nezvykl na desky na 33 a dva tracky na jedny strane. nemam to proste rad jako stat frontu, mlikovou polivku a kondomy....
    ESKA
    ESKA --- ---
    LOPIK: Junglovym nebo drum & bassovým? Jen aby bylo jasno.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    AKISAN: 33/45 je pro DJje o zvyku.. S tím zvukem máš samosebou pravdu, ale od čeho jsou korekce na mixu.
    Jako já osobně nepochopím reggeačkáře a obecně releasy na 7'', LPčka jsou už na hraně, resp. na piču, ale 4 trackový EP už stačí obecně každýmu, kromě junglových DJs
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: napicu michani... uplne jinak se hrabe na ty desky co sou 33 a zni to taky hur nez krasne nabusena pres celou stranu skladba. truestory
    ESKA
    ESKA --- ---
    MARIHAI: zlatej digytal.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA: už si vyzkoušel dvě kombinace i/y a ani jedna z nich to neni :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ESKA: Tohle je ale spíš ale jen takovej D'n'B fetiš ty vaše šestideskový kompilačky kde je osm tracků.. :-)
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: no tak to aby zase prestali delat vinily ciste do sbírky a domácí poslech. Bavil jsem se o tom s Junglingem a některý releasy mají prostě až tři tracky na jedný straně a to prostě nechceš.
    ESKA
    ESKA --- ---
    PECIK: taky jsem před měsícem dával čistě vynil set a taky mě to strašně bavilo a usmíval jsem se u toho, neříkám že ne :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA: davam tomu rok, maximalne dva ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: pic or it didnt happen...
    PECIK
    PECIK --- ---
    ja byl pred vanocema hrat vinyl set a kurva uzil jsem si to jak dlouho zadne hrani...bylo to bozi (dokocne jsem se i usmival u nekterych mixu)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA:presne) a nejvtipnejsi na tom je ze vinyly vic frcej v techno music a house music vic nez v reggae a junglu)))))))))))))))))))
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: tojo, ale ne v drum & bassu ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    digital je historie, dneska jsou zase in desky a gramofony! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam