• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    RONDO: Pro intouse... :]]
    RONDO
    RONDO --- ---
    gyrofield je slusnej rachot
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Aspon vidíte jak m9c tomu nerozumím.

    Proste proc teda ty mlady novy nikdo nedela nakej rachot, nebo tak neco. To msj teda vsici stejnej sampl pack ze se nikomu nepodaří vyniknout?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: true
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: já jsem s tím taky v pohodě, prostě to tak je))
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: nechapu o cem mluvis, mlady a nasrany muzes prehazovat vidlema, akorat jsou to narozdil od Spora hrozny sracky, pripadne nereprezentujou zvuk kterej nam konvenuje. pokud zustaneme v dnb, o jaky soulful deep hude pro mlady mluvis? :) jestli neco "nefrci", tak soulful...
    neni spis problem obecne v tom, ze posledni dekadu nevznikl zadnej skutecne novej sound/subzanr?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: *soulful
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: btw kde furt beres to soulfull deep? Vzdyt to neni pravda v podstate nikde na svete..kdy se kouknes " co frci" ,)

    FALLENGEMINI:
    nemam s tim sebenemnsi problem you know ,)

    v podsate si myslim ze ten navrat k junglu a celkove k tem korenum toho stylu a vic do androse, je duvod, ze me o tak bavi a zamestnava 24/7 .. protoze uz me nebavi poslouchat, ze sem nejaka anomalie)))))

    Napr:

    Invicta Audio:

    Stream Sudley & Anaïs - Wicked (feat. Flowdan) [OUT NOW] by Invicta Audio | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/invictaaudio/sudley-anais-wicked-feat-flowdan-out-now

    Dnb Allstars:

    Stream Phibes - Bassdrop by DnB Allstars | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/dnballstars/phibes-bassdrop
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: zítra ti k tomu něco napíšu (pokud na to nezapomenu)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Znamka nejsmutnejsich er typu 70s a 10s..

    Nikomu nevycitam nic a chapu ze narodit se abys zazil grunge na vrcholu hitparad de jen jednou za pulstoleti..

    Jen me to mrzi, fakt nechci aby hudba od mladyxh pro mlady byla "soulfull deep", tedy esenci false sebeklamu pro ty, co uz strasne vyrostli z "telecich" let.

    Sad panda
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: mladý se chtěj bavit, proto tu teď místo Lifted a Therapy Sessions máme Invicta Audio nebo DnB Allstars))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Sem vcera poslouchal spora a chrise renegada z portugalska nevim 06-07.
    A doslo mi ze nechapu..dycky prisel nekdo mladej nasranej a dal strane dnb , kde je kopak nezakazanej, novej dech na kterej se reagovalo.

    Mlady uz asi nejsou nasrani
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FALLENGEMINI: Taky jsem , koukal, hustý, akože za mě zaslouženě, tak snad ho navnímá i CZ publikum, na LIRu si ho oblíbí a příjemně si ho vychutná na PDF :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: cetl sem na insta, nice!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tady Kamión z Vídně bude letos dělat i část hudebního doprovodu k opening show na Let It Rollu))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    The Godfathers of DnB, Fabio & Grooverider are joined by SP:MC for Super Sunday | April 22 | Kool FM
    https://www.youtube.com/watch?v=amA4Rxf_QP4
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    PDF v barvách :)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: dekujeme uctive.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Submotive skvělej a chirugicky přesnej set, bohužel pro některý lidi too nerdy, ale poslední půlhodina to myslím vynahradila. Skvělý zase slyšet poctivej a super fresh drum and bass.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam