• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    GREGI: a zachranou partition neudelas sam, ta uz tam musi byt od vyrobce, poznas to treba ve spravci disku, kde vidis i partition ktere ti win normalne nezobrazi....
    ale pokud budes obnovovat pres partition, znova tam budes mit widle s predinstalovanejma srackama od vyrobce, vicemene ti to pocitac obnovi do stavu v jakym jsi ho koupil....
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    GREGI: nejlepsi je si podle modelu svyho notasu dopredu na strankach vyrobce postahovat ovladace, pak cisty install w7 vcetne formatu (v instalatoru, aby to byla opravdu cista instalace), pak nainstalovat drivery, win aktivovat a doinstalovat aktualizace....
    GREGI
    GREGI --- ---
    jo cd key sem dostal skrz Belarc advisor (doufam ze je spravne)

    jinak co je zahrana partitiona?:))) popr jak ji udelam?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREGI: Mas tam zachranou partitionu? Pokud jo tak muzes experimentovat. Otazkou je zda z puvodniho systemu dostanes ven cd-key.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOC256: mam dva roky notas, s origo zasranejma widlema od vyrobce, mam dell. chci si tam hodit cisty... jaka je nejlepsi metoda? mam stahlej obraz w7 primo od microsoftu, neni mi jasny jak je to s driverama kdyz davam novou instalaci...a celkove jak je nejlepsi postupovat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREGI: Napis rovnou dotazy...
    GREGI
    GREGI --- ---
    je tady nekdo kdo by mi zodpovedel par otazek na instalci cistych windows 7? nejake veci mi nejsou jasne:) predem dik!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOOMIX: na MSDN je uz ke stazeni jak soubor s updatem, tak i ISO Windows 8.1 vcetne updatu... a to same i pro Windows Server 2012 R2 a Windows 8.1 RT
    GAF
    GAF --- ---
    Aha tak super. Po třech měsících jsem se dozvěděl, že mají ovládání hlasitosti na sluchátku. Bože.
    GAF
    GAF --- ---
    Ahoj lidi, zkuste mi někdo poradit prosim Vás, když přehrávám zvuk do sluchátek, je slabý a tichý. I na uplně nejvíc vytaženýho jezdce v hlasitosti, že bedničky by už otřásaly stolem sluchátka jedou tak tak, že to začíná být nahlas. Ještě nedávno jsem mohl sluchátka tak ohulit, že byly slyšet v pokoji, nenastala žádná změna konfigurace nebo driverů, jediné co jsem změnil jsou sluchátka. Tohle může být sluchátky? Mám normální herní ne-levný headset. Jiná sluchátka teď nemám, že bych to ozkoušel. Zkoušel jsem hýbat vším co šlo jak v Zvukovém centru tak v Ovládacích panelech - Zvuk atp...

    Konfigurace je Win 7 64bit, Realtek HD audio (drivery jsem přeinstaloval), sluchátka: Sennheiser 320

    Sennheiser PC 320 504120 | CZC.cz
    http://www.czc.cz/...-pc-320/120495/produkt?q-c-1-price=r1050-6350&q-c-0-productType=sSluch%C3%A1tka
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PLECH: To se nesmí řikat. Desktop je mrtvej, tablety a cloud rulujou, přece (reality notwithstanding).
    PLECH
    PLECH --- ---
    PISKVOR: Tak především to jde pozpátku, s každým updatem odcouvávají změny na desktopu oproti win7, jak zjišťují, že je to s klasickou myší a velkým monitorem nepoužitelné :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOOMIX: 8.1.1? To bude jako s TeXem, jehož verze se s časem limitně blíží pí? :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROTTWEILER: 8.4., ale pro Windows 8.1 ;)

    Update 1 pro Windows 8.1 přinese řadu změn. Nabídka Start se vrátí v další aktualizaci
    http://pctuning.tyden.cz/...windows-8-1-prinese-radu-zmen-nabidka-start-se-vrati-v-dalsi-aktualizaci
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Kdy bude dostupný ten nový update pro Windows 8?
    RIVA
    RIVA --- ---
    RATTKIN: Dikec, podivam se na to!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RIVA: taky to muze bejt driver grafiky. zkus event log
    posledni moznost je obnova tovarniho nastaveni a pak reklamace
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zdar, muzete nekdo prosim poradit? Znamej mi prinesl novej laptop s W8 na kterym neustale pada a znovu se obnovuje desktop. Nevim co s tim Projel jsem to antivirakem a nic...
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: zatim neozkouseno:

    Steam Mover - traynier.com
    http://www.traynier.com/software/steammover
    SymMover - Free download and software reviews - CNET Download.com
    http://download.cnet.com/SymMover/3000-2248_4-75677418.html
    MATT
    MATT --- ---
    zdravim vespolek. potřeboval bych přesunout Program Files z C:\ na D:\ pokud možno bez reinstalace. win7. jde to nějak, případně jak? předem dík.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    _K5_: tak si mě klidně přihoď do mailové skupiny, či jak to sdílení nápadů řešit :)
    Uvidímě třeba ze mě něco chytrého vypadne..
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    _K5_: Podílet bych se klidně chtěl, ale obávám se že na to nemám zkušenosti.. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam