• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Rád bych něco co nejvíc v jednom. slouží to pouze a jen pro mne s mantisem bych k tomu mohl fešně přilepit události co se kolem dějou a nemusel hledat po mailech co kdy kdo.

    Dokuwiki + mantis neni špatnej nápad. Ale komplet schéma v libreoffice se to bude blbě kreslit ne ? nebo to máš ještě nějak potuněný ?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: schéma sítě v libreoffice, podrobnosti serveru pak ve wiku
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: teď mi to došlo ty to kreslíš v tom relationship manageru že...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: dokuwiki zvládá kreslit ?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: dokuwiki + mantis-bt
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dotazek,
    v cem vedete dokumentaci ? mam tu Network Notepad Pro ale to je desne stara appka a nova verze nevysla uz snad dva roky. Mam tu jeste visio ale v tom se mi nedela vubec dobre.
    LACIF
    LACIF --- ---
    RATTKIN: :-) Nakonec teda success! Ve 4 rano narvany zpatky všechny Data, Win 8.1 plne funkcni a spokojenost.. Ale ty nervy tyvole..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LACIF: tak když si skončil s drogama tak zacni zálohovat. nebo zas ty drogy, něco se sebou musíš udělat:)
    LACIF
    LACIF --- ---
    LACIF: jo a jeste se asi slusi dodat, ze uz asi dva roky neberu drogy :-D
    LACIF
    LACIF --- ---
    RATTKIN: dik, ale....

    PRATELE, nyni se jiste pobavite mou demenci, ale nenecham si to pro sebe...

    Pred par mesicema jsem poridil jety MSIcko herni, starsi za velice slusnej peniz se skvele slapajicima 7mickama pro.. Za tech par mesicu jsem nadupal celej pulterovej disk datama (hlavne samply a VSTcka na delani muziky, filmy) a vubec celej comp proste vytunil zcela dle mejch predstav..

    Jenze jsem si tak nejak vzpomnel, ze na comu pred tim jsem mel 8micky a ze slapaly proste rychlejs a lip..
    Mno tak jsem si ted stahnul warez 8.1..

    Mno 7micky samozrejme bez zalohy (ani bitova, ani jina) a taky bez zalohy souboru (ost z outlooku, filmy, samply etc.)

    Mno tak jsem spustil instalaci 8.1.. Zvolil jsem, aby se uchovali osobi soubory a do dokumentu jsem zkopiroval vse, cojsem chtel nechat + zalohu registru... Asi metr od sebe jsem mel Terovej externi HDD, ale rikam si - to je zbytecny, to by trvalo moc dloho..

    JENZE instalace 8.1 se nejak zasekla.. Takze tvrdej restart.. EJHLE spustilo se obnoveni systemu (system restore/repair).. Hmmm zalohu nemam shit. Chyby to nikde nenaslo, ale proste furt dokola se spoustela oprava(obnova a system ne a ne nacist...

    Takze cmd, jenze EJHLE system nevidi celou Partition, kde mam data -> oh shit!
    Mno nasledne jsem asi 2 hodiny tahal ruzny veci jako FDISK (vzpominate na nej?:-)) XFDSIK (ten umi NTFS) atdatd...
    V tuhle chvili je to uplne v píči, protoze se proste k ty partition nedostanu... Budiz mi to ponaucenim, ze opravdu teda ty zalohy ANO:-)
    Ani vam tady nebudu radsi povidat, cim se zivim.. Jako sranda na sobotni vecer proste mno;)


    SEEYA
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LACIF: zkopirovanim files plno programu a her jede, hlavne ty mensi, jednoduzsi programy. s registry to pojistis, ale bral bych jen specificke vetve, ne cele hkcu

    jinak in place upgrade by měl fungovat, pokud zachovas jazyk a bity (32-64). nepamatuju si, jesti se ma setup.exe spustit z oken nebo bootovat, jen jedna moznost funguje. chces moznost "zachovat aplikace a soubory"
    LACIF
    LACIF --- ---
    Zdravim,


    je nejaka sance, jak upgradnout win7 na win8.1 s ponechanim nainstalovanych programu? At uz nejkou jednoduchou cestou nebo treba me napada zalohou registru a proste zkopirovat vsechny files tech aplikaci...?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    microsoft login jde plne nastavit na google login a naopak...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AVATAR: asi to zkousis ve Skype pro metro (čtverečky). tam to jde pouze s Microsoft účtem. zkus Skype for desktop.
    nebo si na Skype. com přidáš ke svýmu Microsoft účtu Skype login.
    já jsem teda přešel na Google hangouts, když jsem viděl čo Microsoft dělá.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    nedela mi to jen skype, ale i ostatni aplikace vyuzivajici ten microsoft login.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Cau, mam novy win8. Chci se prihlasit na svuj skype, kterej mam uz leta.
    Kdyz spustim aplikaci, chci to po me ucet microsoft (wtf, i na mobilu se prihlasuju jinak).
    Kdyz jsem si zaregistroval ucet na svou gmailovou adresu a pokusil se do skypeu prihlasit, vyhodilo to na me tenhle nesmysl:

    Ztratili jste přístup ke svému e-mailu
    Doručená pošta, kterou používáte, už není dostupná. Tato situace může nastat, když je vlastníkem vašeho účtu organizace nebo když vlastnictví e-mailové adresy potvrdí někdo jiný.
    Neztratíte přístup k jiným službám, které se svým účtem Microsoft používáte. Pokud ale chcete pokračovat, musíte si vybrat jiný primární alias.

    nesmysl to je, protoze ta adresa normalne dostupna je, chodi mi na ni e-maily, muzu se k ni prihlasit, pouzivam ji v desitkach dalsich sluzeb.

    Kdyz se snazim vyplnit svoji druhou adresu (taky gmail), napise mi to, ze:
    grasshoppercz@gmail.com není dostupný.

    jinou adresu nemam a uprimne, nechci si ji zakladat. Chci svuj ucet skype.

    Nejaka rada?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mohl by mi nekdo poradit jak do windows 7/8 dostat nejaky rozume organizovatelny schovavaci sidebar pro vlastni zastupce (ten pro miniaplikace hrůza) ?
    RUM
    RUM --- ---
    PISKVOR: jj díky za tip. sharpkeys jsem kdysi taky používal. tobych mohl zkusit dát funkci levého altu na windows klávesu, kdyby to bylo někdy potřeba..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RUM: Bohuzel, Alt+Tab myslim predefinovat nejde. Pouzil bych SharpKeys a predefinoval LAlt na neco jinyho (cokoliv, treba LaunchCalculator), a na to si pak nadefinoval ten primarni utok. Akorat ti to nebude fungovat v jinych aplikacich...
    RUM
    RUM --- ---
    PISKVOR: ještě jsem to trochu popletl. měl jsem na mysli alt+tab a jde jen o takovou prkotinu, že mám ve hře nastavenej alt jako primární útok a tabulátor se používá pro označení nepřítele do cíle. takže logicky se mi pak lehce stane, že si shodím hru na lištu, což v pvp není moc cool :D nevyhovuje mi standartní rozložení a takle mám ruku na klávesnici v přirozený poloze, nelámu si prsty, proto ten alt...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam