• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: kdo shledal MS ? Apple ?
    já si spíš myslím že je to důsledek toho že applakum nic správně nejde, tak aby jim to nebylo blby se tvrdí zde Apple je nejlepší (jak jinak že) i na Windows. tohle tu bylo v roce 99 kdy se v crossfire pod linuxem spouštěly aplikace taky - a ty co vůbec jely- byly rychlejší (měl jsem PC hernu kde se hrál cs, diablo2, apod.. pod linuxama).

    takže: tož vítej ve světě apple marketingu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jako owner auditka si to snad mohu dovolit ;-) A také to takto mám odzkoušené...

    Paradoxem tohoto řešení je malé portfolio Maců a dobrá odladěnost ze strany Applu. Ne náhodou tedy byl minulý rok Macbook Pro s Retinou shledán nespolehlivějším notebookem pro provoz Windows. Více na:
    5 způsobů, jak spustit aplikaci pro Windows na Macu - 5 .kapitola – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...-95153/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    taky tak... pokud po vypnuti mi startuje 3 sec tak uz to je asi jedno :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN: aha - zajímavé....
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOPA: s hibernací jsou občas problémy. mě na SSD startuje komp rychleji než se načte hiberfil, takže to normálně vypinam.
    BOPA
    BOPA --- ---
    KOC256: jo, to jsem řešil já - u NTB - NTB se stratoval sám od sebe...

    powercfg -lastwake jsem samozřejmě zkoušel - bez výsldku... protože PC se jokoby normálně vypne... a po 2 vteřinách se zapne... normálně nastartuje... powercfg -lastwake mi nevypsalo nic :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOPA:
    ted se to tu resilo...

    powercfg -lastwake

    jinak cti nize... :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: mě to dělala myš a klávesnice.
    BOPA
    BOPA --- ---
    tak jem vyřešil problém s NTB a mám tady další, tentokráte s PC...
    při dávné instalaci WIN 8 se mi nechtělo vypínat PC std způsobem (přišlo mi to komplikované), tak jsem si dle návodu udělal na ploše zástupce (shutdown /s /t 0) a tím PC normálně vypnu...
    teď po velmi dlouhé době jsem se rozhodl, že budu PC HIBERNOVAT - a ouha... PC se jakoby vypne, kontrolky zhasnou asi na 1-2 sekundy a PC se normálně nastartuje.... To samé se stane, když dám stadńardním způsobem PC vypnout (std mám na mysli "nastavení - vypnutí - vypnutí (nebo Hibernace)..
    Zkoušel jsme už rad několik...
    V BIOSu nic zaplého nemám - žádné probouzení
    ve vlastnostech PC - automatický restart (vypnutí nepomohlo),
    Power management - zapnout rychlé spuštění (vypnutí taky

    chtěl jsem se zeptat, jetsli s eněkdo s něčím podobným nesetkal - a to dříve, než tačnu rozebírat PC a odpojovat a zapojovat všechno v režimu POKUS - OMYL

    Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KORINKOWICZ: nepomohlo by toto ?
    Bluetooth command line tools - work with bluetooth from the command line
    http://bluetoothinstaller.com/bluetooth-command-line-tools/
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Ahoj. Nejde si v 8.1 udělat nějakej one-click tool k vypnutí a zapnutí bluetooth? (jakože JEN bluetooth). Dělám to celkem často a klasickou cestou je to celkem opruz ;) Nejsem ale Win developer, takže sám si to nevytvořím. Tipuju však, že nejsem jedinej kdo to řeší.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Na 3 rano byvaly nastaveny aktualizace pres Windows Update ...
    BOPA
    BOPA --- ---
    MICKK: mediacenter na NTB nemám... jsou to vlastně čisté 8.1 a Office
    MICKK
    MICKK --- ---
    BOPA: imho ve 3 hodiny se dělá update mediacenter nebo tak
    BOPA
    BOPA --- ---
    MUXX:
    BOPA:
    KOC256:
    Vyřešeno... nějaká zasr app přikzala WIN, že se mají každý den ve 3:00 spustit bez ohedu na to, v jakém stavu je NTB...
    vyřešeno - díky z rady ;-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Use this Free Microsoft Utility for Download Windows 8.1 Setup ISO Or To Create Bootable USB Stick - ESX Virtualization
    http://www.vladan.fr/how-to-create-installation-media-for-windows-8-1-u1/

    včetně bootovani z usb
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: USB zařízení maji v nastavení taky položku "povolit zařízení probouzet počítač ze spánku" stejně jako síťovky. nicméně setkal jsem se s tím probouzenim jenom na desktopech, na laptopu jsem to ještě neviděl.
    BOPA
    BOPA --- ---
    MUXX: mám a měl jsem vždycky.... ale startuje mi to až po reinstalu.... Do Biosu jsme nehrabal :-(
    A teď mně něco napadloooooo
    A prd - je to vyplé - kontroloval jsem nabíjení USB i při vypnutém zařízení... a mám to vyplé...
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: nemáš strceny něco v USB? třeba WiFi dongle nebo bt mys?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak je to powercfg -lastwake

    bo tam je tech nastaveni jak maku :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN: díky, mrknu zítra :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam