• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ACIDMIKEY
    ACIDMIKEY --- ---
    zkousel jsem jak bebta, tak origo ovladace a nic, jakmile vypnu aero a prepnu okna do klasickyho rezimu vse ok, dela to aero zaple, v klasickym zobrazeni je to v poradku
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    podle me to jsou spis blby drivery.
    ACIDMIKEY
    ACIDMIKEY --- ---
    ja to pochopil jako jako že blbě vidím na to:) a nějaká rada jak ten zvyraznovac odebrat prosim?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ACIDMIKEY: Me to prijde jako ze si nedela seandu. Proste ty cary zvyraznuji prvky...
    ACIDMIKEY
    ACIDMIKEY --- ---
    nemusíš hned si tu ze me delat srandu, sem jsen chtěl poradit
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ACIDMIKEY: nemáš zapnutou nějakou featuru pro lidi se špatným zrakem?
    ACIDMIKEY
    ACIDMIKEY --- ---
    Zdravím všechny, koupil jsem si na Vánoce notebook lenovo Z50-75 s amd apu kaveri R7 + R7-M260. Všechno funguje parádně, hry, filmy internet, benchmarky. Ale Windows vždy když je Aero puštěné dělá to takové divné čáry a čteverečky. Ale jak říkám vše funguje skvěle, nechci ho jít vracet:( nevíte čím to mohlo být prosím Vás

    imgur: the simple image sharer
    http://imgur.com/H7m8J1O

    imgur: the simple image sharer
    http://imgur.com/NdzaKvW
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    SHITTIE: Tak mi nějak záhadně můj starý účet naleznu ve složece Users a má ikonku žluté slohy se zámkem. Nechápu, jak to vzniklo a co s tím. Ale zmizely i programy, které jsem dříve nainstaloval.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VECTOR: No tak nainstaluj do Win 7 IE 7, ne?:) Nejaky skill ukazte, k cemu vas tam maji :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MICKK: nahodou, ve statni instituci kde ja pracuju se zacalo pred mesicem hromadne prechazet na win 7 ;) teda samozrejme pri splneni podminky, ze mas PC starej aspon tri roky...:) jen teda blbne intranet, kterej funguje vyhradne a pouze v IE 7...:))
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SRNECEK: na kazde slozce jsou nastaveny nejaky opravneni (pravym na slozku, properties, security). pro slozku C:\users\***tvujucet*** by mel mit full prava tvuj ucet a ucet system.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    SHITTIE: OK A jak na to? :) Nemohu to objevit.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SRNECEK: tipl bych, ze se ti rozesraly prava na tvym user profilu a jsi ted pod temporary profilem. takze pod adminem nastavit znovu full prava na tvou puvodni user slozku a treba se to chytne.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, dnes jsem zapnul notebook, musel jsem odkliknout "Spustit systém běžným způsobem" (Windows7) a načetla se mi plocha jen s pár ikonami, výchozí tapetou, naprosto mi zmizely soubory např. ze složky "Stažené soubory", ale i několika dalších složek, nějaké programy atd. - několik GB, přičemž ale na disku není uvolněné místo... jakobych přeinstaloval Windows a vše se dostalo do výchozího nastavení... Nevíte, co to je? A jak to vyřešit. Děkuji moc.
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYCKER: Ještě jednou a srozumitelnějc, management má synchronizovanej email v mobilu který nemá ani pin. Obyčejný lidi se přihlašujou čipovkou a mají omezený internet.
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYCKER: u nás se řeší corporate security tak, že uživatelé mají čipové karty na přihlášení a management mobily bez pinu s activesyncem
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: No IT (jako admini) to slovo nemaji, ale architektura to slovo ma :) Proste se navrhne projekt kde se nabizi ty a ty funkce a do pozadavku se napise i zmena.
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: pracovat ve firmě kde má it slovo v tom jaký se používá os na klientech musí být krása
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: Hehe:) No ja spolu s timhle naridil plosny upgrade na 8.1 ent... Nechci to resit pro stary OS. Navic neni zadny duvod to resit pro stary OS a jen si zadelavat na problemy...
    Oni i admini jsou radeji kdyz maji jen jeden typ serveru a jeden typ os na klientech...
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: jo directaccess když funguje tak je zlatej, ale když sme měnili CA za novou a vyměnil jsem intermediate certifikát v nastavení a konfigurátor provedl změnu jen v politice pro clienty a ne pro server tak jsem byl celkem zmatenej (;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam