• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: mě vadi, ze se to musí vypínat pro každýho uživatele zvlášť. už jsem přemýšlel, že vybanuju bing na firewallu.
    jo mám trochu hysterák, to víte instaloval jsem remote desktop na server 2012, tak mě prosím omluvte. jdu nastavit role závislé na sezení, nebo tak něco. :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: ve Windows 8 a 8.1 se Bing integrace da jeste vypnout v Settings, take to byla prvni vec, co jsem udelal. Preci jen kdyz hledam Excel nebo Control Panel, tak opravdu nepotrebuji vysledky z Internetu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    můj rant:
    Jak si Microsoft uměle vylepšuje statistiky:
    Každé vyhledávání ve start menu ve windows 8 a vyžší jde na internet. 

    Bada-bing, máme krásné statistiky jak nám bing jede.
    Příklad: chci udělat shutdown -r a dostanu místo restartu serveru bing výsledek vyhledávání, že to prý restartuje server. Nádhera.
    Nebo příklad 2, hledám services. Dostanu nabínuto services.msc, modře podbarveno, bing-ho! Když to omylem zvolím, dostanu bing-výsledek vyhledávání, že se tím spouští správa services.

    Naštěstí to ve windows 10 (zatím) takhle není.

    Další rant: Každá instalace Remote Desktop serveru obsahuje ve výchozím nastavení IIS server. Část lidí možná web-access chce používat, ale hlavní cíl určitě je aby IIS mělo trochu víc instalací a linux nebyl tak nahoře.

    konkurence taky používá různé marketingové špinavé triky, není to tak, že by byl MS zlý a Apple nebo Linux dobrý.
    Windows mám doma jako hlavní platformu.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Jojo prodávala to někdy vloni i Alza.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND:
    no to budu muset hodit řeč s obchodem na esetu předloni mě krmili tim jak to nejde. :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Ne. Dostala ho s HPčkem. Newarezim. Něco jako tahle akce HP ProBook 450 G2 (L3Q44ES) + ESET Smart Security ZADARMO https://www.mall.sk/notebooky-znacky/hp-probook-450-g2-l3q44es?v=757564, akorát z jinýho kšeftu.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: takze warez. zadnej free eset preinstalace co vím není.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Aha tak teď na to koukám. To nebylo free. Šlo o předinstalovanej soft od výrobce.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: to mě ji ukaž. vím jen o triál ale o free slyším prvně. průběžným google-fu (jsem na mobilu) nic nenachazim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: eset má free verzi?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Už je tam Avira a cajk.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: priste
    sc stop ekrnl
    sc del ekrnl a pak eseta dat opravit. není to vina esetu ale toho jak se k němu chovaj komponenty co používá. cracklej tohle dělá často protože je to verze z roku x (která "jakoze" aktualizuje)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Nene free verze. Sám se updatoval na nějakou nahovno verzi. Bohužel ho nestačilo jenom zastavit jako Avast, u kterýho to taky dělaly nějaký verze. Musel jsem ho naplno odinstalovat. Pak se to samo rozběhlo hned po restartu. Podle počtu verzí tohohle návodu http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2141 to řešej asi docela často. Jinak ty věci co psal id RATTKIN: jsem samo před tim než jsem sem psal zkoušel. Nefrčelo nic.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: cracklej co.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RATTKIN: Vyřešeno odinstalací Esetu. Díky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LIQUID_SOUND:
    ping 8.8.8.8
    ping seznam.cz
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Potřeboval bych drobnou pomoc. Přítelkyně má HP450G2 s W7/64 na němž přestal náhle frčet net po wifi. Wifi se připojí, DHCP je na auto tj. adresa se přidělí (na modemu to vidim), ale net nejede. Žlutej trojúhelník s vykřičníkem, omezené připojení. Komp vedle frčí ok.

    FW jsem vypínal, antivir taky. Modem jsem restartoval. Nevim co se děje a nedaří se mi na tu blbost přijít. Může to bejt vir? Any hint?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    PULP121:

    TOOMIX:

    jj, popripade ten driver iba odinstalovat v safe mode a skusit restart
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PULP121: zkusil bych reinstall driveru pro grafiku
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. mozna byste mi mohli poradit tady. mam nb hp na windows 7. po startu se objevi logo windows a potom uz nic. jenom cerna obrazovka. ne cerná, ale displej vubec nesviti. pritom v nouzovem rezimu funguje normalne. hledal jsem ruzne navody na black screen ale moc to nedavam. diky za jakykoliv tip.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam