• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Zdravím, vím že jsem se tady na to ještě ptal, ale mám z toho tak trošku schýzu :)

    Právě jsem udělal upgrade z win 8 na 10 - teda musim říct že to proběhlo bez problému (ale o to tu teď nejde :-) )

    Win 10 mi vyhovuje, ale rád bych ho přeinstaloval znovu na naprosto čistý vyformátovaný disk (chci se kompletně zbavit toho bordelu co mi tam v továrním nastavení nahrál asus).

    Recovery jsem si udělal přes nějákou acer utulitku (chápou to správně že jde především o ovladače?) - znamená to že si pouze stáhnu instalačku w10 a můžu vesele formátovat?

    Teď koukám že narozdíl od win 8 mi win 10 ukáže můj product key - takže si ho můžu zkopírovat a po příští instalaci vesele opsat?

    Ještě jendou sorry za lama dotaz, tohle tohle je fakt pakárna, nedaří se mi to ani vyguglovat a microsfot web jak v AJ tak CS verzi Vám ve FAQ a tak celkově odpoví 10x na otázku "a opravdu je to tak jednoduché" ale prostě o IMHO docela zásadní věci jako je tohle jsem se tam vlastně nic nedozvěděl.

    RUM
    RUM --- ---
    ARIAEL: errrrm, že by mi začala myš magicky vynechávat právě nad touto ikonou?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RUM: Si kup mys:)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Error 4000800 - Rainbof Detected - Shutdown.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    já zjistil chybu.
    RUM
    RUM --- ---
    já taky zjistil chybu, někdy musím kliknout na ikonku kalkulačky 2x, než se otevře :-(
    FESTER
    FESTER --- ---
    ARIAEL: LOL :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    FESTER: No jestli mu neutekla ta jeho tak se tam jedna potuluje - ale s ni to nebude asi jednoduchy:) A taky nevypada ze by znala pojem vyhradni pristupova prava :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    ARIAEL: misto blbejch kecu by si mel poridit zenskou aby prisel na jine myslenky ! :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: A na rozdil od tech jinych firem je to zadarmiko. Takze mi nevadi ze to treba neni uplne megarychly:) Kdyz potrebuju vykon tak tu mam nekolik ctryhlavovych 3PAR poli :)))

    Ale tohle se hodi na low costovy self-VM, kde staci 2-3 tisice iopsu a hlavne je to rozprostreny...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: no jxd :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    FESTER: Moc huli a malo mu huli :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: Tohle je storage space direct - to je neco jinyho... Jiny firmy tomu treba rikaji vSAN
    FESTER
    FESTER --- ---
    ARIAEL: kdo vi ? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: já jsem si měřil výkon stripe (raid0) ze stejných dvou disků na stejném počítači přes dynamické disky a v rámci storage space a storage space je o dost pomalejší. respektive storage space raid0 je pomalejší než samotný disk napřímo.
    já bych na ten microsoft klidně trochu nadával ;)
    byl to jen krátký malý test, ale přesvědčil mě.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    FESTER: p.s. ja uz to rozeslal do vetsiny firmy a nikde zadny problem. I s Office 2016.

    Akorat ze by jsem privital novy server, sakra nutne by se mi hodil storage space direct + dockovaci technologie.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    FESTER: Ja tohle hazeni do placu ruznych kecu a ocekavani poplacavani taky nechapu... To je asi nejaky socialni ritual nejake subkultury co se citi nejak blbe? Tak si to snazi nahradit nejakym "bratrstvem spolecneho nadavani"?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    B3DA: No Dolezal - u nej je to slozity - ten kdyz doporucuje linux tak to znamena ze vsichni maji mit windows.
    FESTER
    FESTER --- ---
    B3DA: ctu to a musel jsem se usmat nad :
    Takže stručně: Fakt jsi mne, Bille, zklamal a naštval!

    ten idiot musi byt hodne mimo kdyz si stezuje na Billa.. ten uz davno sefem neni :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    B3DA: dal jsem NYX pac jsme na NYXu.. de facto to plati o kdejakem svetovem foru... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam