• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN:
    RAINBOF:
    Jojo, už tam jsou 4GB RAM.... zítra jdu instalovat - a dám to na to HP... Mám sice 64bit instalačku, ale snad nebude problém skrze HOTLINE překopat na 32 bit... Už jsem neinstaloval ani nepamatuju, tak snad všechno klapne :-) .-)))))

    Díky moc za rady :-))))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOPA: tak prehod aspoň ramky. p4ht není špatný ale s c2d na tom budeš lepe
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOPA: chtělo by to 2 gb ram, minimálně. to je tak na google chrome, stěží. Kdybys to složil na 3gb, bylo by lepší.
    Aktuálně žere myslím nejmíň ramky internet exploder.
    Pentium 4, to nech na zimu, to hřeje jak blázen. Core 2 bude navíc i rychlejší
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: imo nejdůležitější je velikost ram
    BOPA
    BOPA --- ---
    RAINBOF: Tu grafiku nepřehodím :-(((
    je to SMALL :-((
    HP Compaq dc7800 SFF (KK265EA-LCD) | HPmarket.cz
    http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=KK265EA-LCD
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a ramku samozřejmě.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOPA: pojede to na obojim ale dal bych to do toho HPčka a radeon tam přendal.
    BOPA
    BOPA --- ---
    Zdarec
    mohu jeden přiblblý dotaz?? Mám tady 2 staré PC bez systému a zvařuju, na co ty WIN 7 nainstalovat...

    1: Skládačka, která fungovala roky - Procesor Pentium 4, 3 GH, 2 GB RAM, Grafika Radeon X1950, HDD IDE 160 GB
    2: HP Compaq dc7800 SFF - Procesor Intel® Core™ 2 Duo E8200, Čipová sada Intel® Q35 Express, 1 GB RAM, Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics Media Accelerator 3100, HDD SATA 160 GB

    Otázka zní, na čem ty sedmičky (případně jestli vůbec desítky (zatím jsem nekontroloval minimální požadavky na systém)) pojedou ... Je to pro staršího člověka, který to má vlastně jen na NET, hry vůbec, maximálně nějaký dopis...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a intely... nenapadlo mě že by to někdo neměl...
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Kdyz sme u tech grafik , hodil sem si do pocitace postarsi R4890 ( presnej tento : http://www.powercolor.com/global/products_features.asp?id=120 ) je normalni aby tato karta mela za provozu 80 stupnu na pametech?

    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: profily maji radeony...
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    RAINBOF: Ovládací panel nVidia.. fakt to tam nevidím, je tam spousta možností, jiné rozlišení, otáčení, barvy.. ale nic co by se nazývalo nebo dělalo "profily" těch konfigurací :/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COMMANDER: ta utilita od grafiky by měla umět profily ne?
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    zdravím,
    řeším jednu takovou věc, často měním konfigurace 3 monitorů připojených k mému desktopu..
    mění se, který panel má být vypnut a který duplikuje nebo rozšiřuje plochu na ten či onen monitor..
    dělám to přes položku "Rozlišení obrazovky" - win7x64utl
    je to ale trochu klikačka
    ovladač grafiky (GeForce GTX 750 Ti) to lépe neřeší..
    poptávám nějaký jednoduchý soft, kde si vytvořím modelové příklady kdy má být ten či onen monitor vypnut, duplikován či rozšířen z toho či toho monitoru a jen mezi těmi profily přepínat..
    neřešil někdo z Vás stejnou věc?
    Díky za info
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BEDY: Nekolikrat: XP, Visty, 7, 8; vzdycky jsem ten disk vzal, naklonoval na novej (ja pouzivam Clonezillu Live, byt k vetsine disku jsem dostal licenci na nejakou obdobnou vyrobcovu utilitu), hotovo vymalovano, zadna reaktivace, nic.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    NYCKER: Ono to ukládá do složky C:\$WINDOWS.~BT a otázka je jestli jsi tam třeba neměl poškozený nějaký soubor, který by mohl sledovat a kontrolovat stažené instalační soubory.
    BEDY
    BEDY --- ---
    SUPEX: neobviňuju, konstatuju. Prostě u některých notebooků si MS licenčně ošetřil nemožnost tvořit instalační médium, googlil jsem, je to tak.

    a příhoda se odehrála jak jsem popsal. sesmiř.
    ARIAEL: díky.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    NYCKER: Ty soubory pro upgrade se ukládají úplně jinam, takže se to nebude stahovat znovu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jak zjistim jakou edici win (pro, home etc) mam?
    udelal sem upgrade, a win10 mi to hodilo jako home, akorat si nejsem jistej jeslti sem mel home i predtim nebo sem mel neco vyssiho
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BEDY: Vymena samotneho disku se neresi. Zvlaste ne u notebooku. Tam je problem deska.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    dikes, vecer zkusim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam