• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FESTER: nemám ani to neplánuju
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: mas facebook account ?
    LALINA
    LALINA --- ---


    může se tu diskutovat i o w10?
    chtěla jsem si je instalovat, ale nějak nevím a ještě tenhle článek.... co si o tom myslíte?

    Analýza Windows 10: Ve svém principu jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu! | AE News
    http://aeronet.cz/...-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/
    ROBERT_MOST
    ROBERT_MOST --- ---
    prosím o radu...potřebuju na svuj comp Win7..všechno co mám je samolepka s kódem zespodu compu...nemáte nějaký řešení? stránky Microsoftu už jsem projížděl, nenašel jsem..stahovat to někde z torrentu nebo ulozto mi nepřijde bezpečný(vloženej keylogger atd..), ale třeba jsem jen paranoik, no a navíc jsem právě v Německu a tady jak něco stáhneš, tak ti dost možná přijde dopis od právníka...
    BOPA
    BOPA --- ---
    BOPA: Past vedle pasti....
    povedlo se mi na to HP nainstalovat Win 7 - světe div se - 64 bit verzi... zatím beze známek neúspěchu...
    ale problém nastal, když jsem tam chtěl hodit heště staré OFIKO Office 2003 - ta mechanika to medium prostě nesežere a nesežere :-( :-(((((
    nemáte čirou náhodou někdo odkaz na Office 2003 pro studenty a učitele ?? Klíč mám, jen nemohu nikde najít tu vlastní instalačku - v CZ... Eng jsem našel, ale pro 70 letého člověka bez jazykových znalostí je i ten world docela záhul, natož ENG..
    Dyk
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Rusove by mohli skoupit vsechny krabice s Windows 10 na svete, odvezt do ruska a slavnostne rozjezdit tim svym buldozerem na jidlo :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Russia :-)
    Ruský poslanec chce zakázat Windows 10. Prý jsou nástrojem špionáže | Svět | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...ou-nastroj-spionaze-pxa-/zpravy-svet.aspx?c=A150811_083113_ln_zahranici_ele
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARSHUS: pokud máš nějaké předplatné microsoft, nebo jestli to MS nabízí ke stáhnutí jako demo.
    Staří to jakékoli iso. Verze není problém změnit v souboru ei.cfg.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak o vikendu si to zacalo aktualizaci stahovat samo a vcera jsem bezbolestne prosel instalaci. Zatim to nic poo me nechce tak si myslim ze to je OK. ale jeste nechci predbihat ;-)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    jde Windows 8 někde stáhnout a instalovat jak kdysi šlo Win 7? Máme OEM verzi, ale když to budu instalovat znova z Aceru recovery CD tak se mi tam zas nasype mraky bloatware.

    Dik
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN:
    RAINBOF:
    Jojo, už tam jsou 4GB RAM.... zítra jdu instalovat - a dám to na to HP... Mám sice 64bit instalačku, ale snad nebude problém skrze HOTLINE překopat na 32 bit... Už jsem neinstaloval ani nepamatuju, tak snad všechno klapne :-) .-)))))

    Díky moc za rady :-))))
    MUXX
    MUXX --- ---
    MUXX: *dělají to i osmicky
    MUXX
    MUXX --- ---
    REFLEX: je to v pořádku. jsou to cache a buffery. dělaji i osmičky. mám 16gb a taky je to plny.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Ňo ;)
    Otázka ke krabicákovi..

    ------------------------------------
    Dobrý den eSHa64,

    Děkujeme za zájem o Windows 10.

    Aktuálně nejsou k dispozici podrobné informace o typech licencí Windows 10, které budou v prodeji.

    Bezplatný upgrade je určen pouze pro zařízení, na kterém byl poprvé proveden. Jestliže budete chtít vyměnit hardware počítače nebo celý počítač a způsobíte tak zánik vaší bezplatně získané upgrade licence Windows 10, máte následující možnosti:

    Zakoupit novou licenci Windows 10
    Koupit počítač s předinstalovaným systémem Windows 10
    Vrátit se k Windows 7

    Neváhejte se na nás obrátit v případě dalších dotazů. Těšíme se na Vaši brzkou odpověď.

    S přáním pěkného dne,
    Patrik
    --------------------------------------


    http://answers.microsoft.com/...ate-krabicov%C3%A1-verze/f7245257-b0a5-4841-b497-bc007ac951bc?auth=1
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    REFLEX: si admin? běžný uživatel vidí jen svoje procesy. taky to může být cache. dej si sledování prostředků
    LACIF
    LACIF --- ---
    REFLEX: nevim jak 10tky, ale 8.1 treba ukazovali CPU na 99% a pritom bylo vse ok.. asi bych hledel hlavne na soucet dle taskmanagera..
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    zdravim,

    mam windows 10 a mam problem, ze i kdyz mam vse vypnute tak mam vyuziti pameti 99% (celkem mam 8gb) a kdyz dam spravce uloh tak ten soucet rozhodne neda 8gb nejvic zabira 50mb system, zkousel jsem googlit a nic jsem nenasel :D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BRENMCGUIRE: a neni spis problem v urcitem hw a ovladacich k knemu, nez ve win? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: jo N je pro evropskou unii. něco museli vyndat a zaplatit nějakou antimonopolní pokutu + přidat obrazovku výběru prohlíže4e (slepneer vede)
    slyšel jsem, že u w10 to už není, ale nepamatuji se
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: tak přehřívání by být nemělo. mimochodem já jsem přešel z amd 6-core 6100 na intel i3 a je to velké zrychlení a menší spotřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam