• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: ale nic.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RAINBOF: A co s tím? Já mám touchpad na noťasu. :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: ano stava ale jen v pritomnosti synaptic touchpadu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nestalo se vám někdy že by se vám ve Windows odpojovala myš? Stává se mi to docela často, někdy pomůže vytažení z USB slotu a připojení zpět, někdy musím restartovat comp. Mám Windows 10.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    zda se, ze odesel SSD :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    (nic jsem neinstaloval uz par dni, system jsem ukoncil korektne pres win)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak mi win 10 zkolabovaly.
    pri startu se snazily opravit, ale nepovedlo se to. Postupne jsem vyzkousel vsechny moznosti obnoveni (ruzne pokusy o opravu, downgrade na 8.1), ale vsechny failnuly.

    Posledni co zbylo byla obnova do tovarniho nastaveni. Jsem na 55% a desim se vysledku, protoze jsem mel system nainstalovanej na ssd a chrousta datovej disk :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: podpora Win7 je planovan do 2020
    Přehled informací o životním cyklu Windows - Nápověda pro Windows
    http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/lifecycle

    Windows 7 * Service Pack 1
    14. ledna 2020

    Windows 8, Windows 8.1
    10. ledna 2023

    Windows 10, uvedené na trh v červenci 2015 **
    14. října 2025
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: me by jen zajimalo kdyz mam ted aktivni licenci Win7 a k tomu i Win10 (diky upgradu) co se stane za rok, jstli mi jedna z licenci prestane fungovat (deaktivuje se mi Win7) nebo zustanou aktivni obe? Co kdyz mam na jednom HDD Win7 a na druhem Win10 :-)
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: ja jsem si proto radeji zazalohoval celou partitionu s puvodni instalaci Win7 nez jsem udelal upgrade na W10 :-) takze jsem se k nim mohl vratil zrestorovanim zpet, protoze M$ migracnimu software tak nejak neduveruju z principu
    TOFI
    TOFI --- ---
    Windows 10 the worst privacy killer in human history :-)
    What Windows 10's "Privacy Nightmare" Settings Actually Do
    http://lifehacker.com/what-windows-10s-privacy-nightmare-settings-actually-1722267229
    LALINA
    LALINA --- ---
    BREN: mě to taky přišlo, ale s tím, že pokud třetí strana nemá námitek, tak to tam můžu mít... a když na tom nevydělávám nebo tak něco...
    LALINA
    LALINA --- ---
    No nevím, tyhle šmírovací udělátka v osmičkách ještě nejsou.Nejaký jo, ajsně, ale v 10 mi to přijde jako podstatnej krok vpřed....
    MICKK
    MICKK --- ---
    Asi jsem divný, ale všechny Windows od 95 se ovládají cca stejně. kliknu na ikonku a otevře se okno k křížkem v pravo nahoře.
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: a bude hure... domaci spotrebice napojene na internet... ani nechodit ven, prumyslove kamery na kazdem rohu...
    LALINA
    LALINA --- ---
    TOFI: jo, tohle se dalo čekat...říkala jsem to dávno...a taky jsem říkala, že si lidi ještě dobrovolně budou pořizovat čipy pod kůži a budou za to klidně i platit ..... a uvidíte, že budou....
    LALINA
    LALINA --- ---
    no tak díky....
    mě se to celý špiclování, který se postupně víc a víc zvětšuje, rozřišuje a prohlubuje, tak hnusí (tyvole na to nemusím snad bejt hned paranoik), že jsem začala vážně přemýšlet, jak začít žít bez internetu.
    Už kdysi jsem tohle předpovídala - i s tím, že si to lidi budou ještě pořizovat dobrovolně a rádi - a ted už to asi dosáhlo hranic mojí tolerance....
    takže dokud to půjde, zůstanu u osmiček.....
    TOFI
    TOFI --- ---
    LALINA: ja jsem o tom tady uz psal davno, ale akorat jsem si tady vyslouzil minuska takze na to uz kaslu, kazdy sveho stesti strujcem viz. [ TOFI @ Windows - (Windows7, Win7, Windows Seven, Windows8, Win8) ]
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: ok tak nemas... v dnesni dobe to je tezky.. spicuje kde kdo... Samsung placata TV, android, auta se satelitem, NSA, ... hodne veci... naky win 10 to nezlepsi... pri instalaci proste nedavej vse default ale custom a povypinat vse co se da... vysledek ale bude takovy ze nektere veci nebudou makat tak ja by meli... pokud vazne tezky paranoid... tak nepouzivat nic.....
    LALINA
    LALINA --- ---
    FESTER: nemám ani to neplánuju
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: mas facebook account ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam