• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TOFI: jo, tohle se dalo čekat...říkala jsem to dávno...a taky jsem říkala, že si lidi ještě dobrovolně budou pořizovat čipy pod kůži a budou za to klidně i platit ..... a uvidíte, že budou....
    LALINA
    LALINA --- ---
    no tak díky....
    mě se to celý špiclování, který se postupně víc a víc zvětšuje, rozřišuje a prohlubuje, tak hnusí (tyvole na to nemusím snad bejt hned paranoik), že jsem začala vážně přemýšlet, jak začít žít bez internetu.
    Už kdysi jsem tohle předpovídala - i s tím, že si to lidi budou ještě pořizovat dobrovolně a rádi - a ted už to asi dosáhlo hranic mojí tolerance....
    takže dokud to půjde, zůstanu u osmiček.....
    TOFI
    TOFI --- ---
    LALINA: ja jsem o tom tady uz psal davno, ale akorat jsem si tady vyslouzil minuska takze na to uz kaslu, kazdy sveho stesti strujcem viz. [ TOFI @ Windows - (Windows7, Win7, Windows Seven, Windows8, Win8) ]
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: ok tak nemas... v dnesni dobe to je tezky.. spicuje kde kdo... Samsung placata TV, android, auta se satelitem, NSA, ... hodne veci... naky win 10 to nezlepsi... pri instalaci proste nedavej vse default ale custom a povypinat vse co se da... vysledek ale bude takovy ze nektere veci nebudou makat tak ja by meli... pokud vazne tezky paranoid... tak nepouzivat nic.....
    LALINA
    LALINA --- ---
    FESTER: nemám ani to neplánuju
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: mas facebook account ?
    LALINA
    LALINA --- ---


    může se tu diskutovat i o w10?
    chtěla jsem si je instalovat, ale nějak nevím a ještě tenhle článek.... co si o tom myslíte?

    Analýza Windows 10: Ve svém principu jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu! | AE News
    http://aeronet.cz/...-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/
    ROBERT_MOST
    ROBERT_MOST --- ---
    prosím o radu...potřebuju na svuj comp Win7..všechno co mám je samolepka s kódem zespodu compu...nemáte nějaký řešení? stránky Microsoftu už jsem projížděl, nenašel jsem..stahovat to někde z torrentu nebo ulozto mi nepřijde bezpečný(vloženej keylogger atd..), ale třeba jsem jen paranoik, no a navíc jsem právě v Německu a tady jak něco stáhneš, tak ti dost možná přijde dopis od právníka...
    BOPA
    BOPA --- ---
    BOPA: Past vedle pasti....
    povedlo se mi na to HP nainstalovat Win 7 - světe div se - 64 bit verzi... zatím beze známek neúspěchu...
    ale problém nastal, když jsem tam chtěl hodit heště staré OFIKO Office 2003 - ta mechanika to medium prostě nesežere a nesežere :-( :-(((((
    nemáte čirou náhodou někdo odkaz na Office 2003 pro studenty a učitele ?? Klíč mám, jen nemohu nikde najít tu vlastní instalačku - v CZ... Eng jsem našel, ale pro 70 letého člověka bez jazykových znalostí je i ten world docela záhul, natož ENG..
    Dyk
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Rusove by mohli skoupit vsechny krabice s Windows 10 na svete, odvezt do ruska a slavnostne rozjezdit tim svym buldozerem na jidlo :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Russia :-)
    Ruský poslanec chce zakázat Windows 10. Prý jsou nástrojem špionáže | Svět | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...ou-nastroj-spionaze-pxa-/zpravy-svet.aspx?c=A150811_083113_ln_zahranici_ele
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARSHUS: pokud máš nějaké předplatné microsoft, nebo jestli to MS nabízí ke stáhnutí jako demo.
    Staří to jakékoli iso. Verze není problém změnit v souboru ei.cfg.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak o vikendu si to zacalo aktualizaci stahovat samo a vcera jsem bezbolestne prosel instalaci. Zatim to nic poo me nechce tak si myslim ze to je OK. ale jeste nechci predbihat ;-)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    jde Windows 8 někde stáhnout a instalovat jak kdysi šlo Win 7? Máme OEM verzi, ale když to budu instalovat znova z Aceru recovery CD tak se mi tam zas nasype mraky bloatware.

    Dik
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN:
    RAINBOF:
    Jojo, už tam jsou 4GB RAM.... zítra jdu instalovat - a dám to na to HP... Mám sice 64bit instalačku, ale snad nebude problém skrze HOTLINE překopat na 32 bit... Už jsem neinstaloval ani nepamatuju, tak snad všechno klapne :-) .-)))))

    Díky moc za rady :-))))
    MUXX
    MUXX --- ---
    MUXX: *dělají to i osmicky
    MUXX
    MUXX --- ---
    REFLEX: je to v pořádku. jsou to cache a buffery. dělaji i osmičky. mám 16gb a taky je to plny.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Ňo ;)
    Otázka ke krabicákovi..

    ------------------------------------
    Dobrý den eSHa64,

    Děkujeme za zájem o Windows 10.

    Aktuálně nejsou k dispozici podrobné informace o typech licencí Windows 10, které budou v prodeji.

    Bezplatný upgrade je určen pouze pro zařízení, na kterém byl poprvé proveden. Jestliže budete chtít vyměnit hardware počítače nebo celý počítač a způsobíte tak zánik vaší bezplatně získané upgrade licence Windows 10, máte následující možnosti:

    Zakoupit novou licenci Windows 10
    Koupit počítač s předinstalovaným systémem Windows 10
    Vrátit se k Windows 7

    Neváhejte se na nás obrátit v případě dalších dotazů. Těšíme se na Vaši brzkou odpověď.

    S přáním pěkného dne,
    Patrik
    --------------------------------------


    http://answers.microsoft.com/...ate-krabicov%C3%A1-verze/f7245257-b0a5-4841-b497-bc007ac951bc?auth=1
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    REFLEX: si admin? běžný uživatel vidí jen svoje procesy. taky to může být cache. dej si sledování prostředků
    LACIF
    LACIF --- ---
    REFLEX: nevim jak 10tky, ale 8.1 treba ukazovali CPU na 99% a pritom bylo vse ok.. asi bych hledel hlavne na soucet dle taskmanagera..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam