• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DARUMA: mě se stane asi 1x za dva měsíce, že při startu stolního pc nefunguje klávesnice. musím ji na chvíli vypojit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: ale nic.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THX_1138: virtualizace. pokud nepotřebuje tiskárnu, tak to je i jednoduché. vmware player.
    správně by měla mít licenci těch windows, co bude virtualizovat.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RAINBOF: A co s tím? Já mám touchpad na noťasu. :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: ano stava ale jen v pritomnosti synaptic touchpadu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nestalo se vám někdy že by se vám ve Windows odpojovala myš? Stává se mi to docela často, někdy pomůže vytažení z USB slotu a připojení zpět, někdy musím restartovat comp. Mám Windows 10.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    zda se, ze odesel SSD :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    (nic jsem neinstaloval uz par dni, system jsem ukoncil korektne pres win)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak mi win 10 zkolabovaly.
    pri startu se snazily opravit, ale nepovedlo se to. Postupne jsem vyzkousel vsechny moznosti obnoveni (ruzne pokusy o opravu, downgrade na 8.1), ale vsechny failnuly.

    Posledni co zbylo byla obnova do tovarniho nastaveni. Jsem na 55% a desim se vysledku, protoze jsem mel system nainstalovanej na ssd a chrousta datovej disk :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: podpora Win7 je planovan do 2020
    Přehled informací o životním cyklu Windows - Nápověda pro Windows
    http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/lifecycle

    Windows 7 * Service Pack 1
    14. ledna 2020

    Windows 8, Windows 8.1
    10. ledna 2023

    Windows 10, uvedené na trh v červenci 2015 **
    14. října 2025
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: me by jen zajimalo kdyz mam ted aktivni licenci Win7 a k tomu i Win10 (diky upgradu) co se stane za rok, jstli mi jedna z licenci prestane fungovat (deaktivuje se mi Win7) nebo zustanou aktivni obe? Co kdyz mam na jednom HDD Win7 a na druhem Win10 :-)
    TOFI
    TOFI --- ---
    BRENMCGUIRE: ja jsem si proto radeji zazalohoval celou partitionu s puvodni instalaci Win7 nez jsem udelal upgrade na W10 :-) takze jsem se k nim mohl vratil zrestorovanim zpet, protoze M$ migracnimu software tak nejak neduveruju z principu
    TOFI
    TOFI --- ---
    Windows 10 the worst privacy killer in human history :-)
    What Windows 10's "Privacy Nightmare" Settings Actually Do
    http://lifehacker.com/what-windows-10s-privacy-nightmare-settings-actually-1722267229
    LALINA
    LALINA --- ---
    BREN: mě to taky přišlo, ale s tím, že pokud třetí strana nemá námitek, tak to tam můžu mít... a když na tom nevydělávám nebo tak něco...
    LALINA
    LALINA --- ---
    No nevím, tyhle šmírovací udělátka v osmičkách ještě nejsou.Nejaký jo, ajsně, ale v 10 mi to přijde jako podstatnej krok vpřed....
    MICKK
    MICKK --- ---
    Asi jsem divný, ale všechny Windows od 95 se ovládají cca stejně. kliknu na ikonku a otevře se okno k křížkem v pravo nahoře.
    FESTER
    FESTER --- ---
    LALINA: a bude hure... domaci spotrebice napojene na internet... ani nechodit ven, prumyslove kamery na kazdem rohu...
    LALINA
    LALINA --- ---
    TOFI: jo, tohle se dalo čekat...říkala jsem to dávno...a taky jsem říkala, že si lidi ještě dobrovolně budou pořizovat čipy pod kůži a budou za to klidně i platit ..... a uvidíte, že budou....
    LALINA
    LALINA --- ---
    no tak díky....
    mě se to celý špiclování, který se postupně víc a víc zvětšuje, rozřišuje a prohlubuje, tak hnusí (tyvole na to nemusím snad bejt hned paranoik), že jsem začala vážně přemýšlet, jak začít žít bez internetu.
    Už kdysi jsem tohle předpovídala - i s tím, že si to lidi budou ještě pořizovat dobrovolně a rádi - a ted už to asi dosáhlo hranic mojí tolerance....
    takže dokud to půjde, zůstanu u osmiček.....
    TOFI
    TOFI --- ---
    LALINA: ja jsem o tom tady uz psal davno, ale akorat jsem si tady vyslouzil minuska takze na to uz kaslu, kazdy sveho stesti strujcem viz. [ TOFI @ Windows - (Windows7, Win7, Windows Seven, Windows8, Win8) ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam