• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RUM
    RUM --- ---
    nová verze 10586. to jsem si zase naběhl tyvoe... to je zase nadělení

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MICKK: jo, mas recht, to tam taky psali. Jenze ja to tam nikde nemam. Vycistil jsem uz uplne vsechno a slozka na disku zustala.
    MICKK
    MICKK --- ---
    AVATAR: ve vyčištění disku je na to přímo položka
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ahoj, win10 mi pri tom poslednim velkym patchi vytvoril slozku windows.old, ktera ma 34gb. Trochu jsem googlil a vetsina rad znela, at to necham, ze to wydle samy za par dni smazou. No, uz je to mesic a SSD neni nafukovaci. Muzu to smazat?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Díky lidi, vyzkoušim a podám rrrrreport.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: nouzak ?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: nabootovat live linux a smazat pod nim jsi zkousel ?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Ahoj lidi, narazil jsem, asi jako kde kdo na problém se smazáním souboru: "Tento soubor pochází z jiného počítače..." a nejde smazat. Nejde smazat ani po odblokování v properties. Nejde smazat ani po nastavení Editorem Zásad Místních Skupin, zkoušel jsem Ublock Files, Streams, Alternate Streams... nic prostě. Nějaký rady co s tím? Má 400MB neni to tak hrozný, ale štve mě to.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    HAWLIS: Nekdy se aktualizace na ncem zasekne. Restart PC ji spusti znovu. A pokud se nepovede ani tehdy tak pomaha nastartovat v safe modu, podivat se na diskach kde mas divny adresar pojmenovany pismeny a cislicemi a ten smazat - to je pracovni adresar te aktualizace.
    Cele se to udela znovu.
    Tipnul by jsem si ze tohle se asi stane kdyz je nejaky soubor te aktualizace poskozeny.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    přišel sem ráno ke stroji a porad to same, tak dávám hardrestart, dokončování aktualizací, autorestart a pohoda.
    ve windows update na me mrkalo 26 akualizaci, to proběhlo bleskově a pohoda asi..

    RATTKIN: to doufam ze disk neodchazi, neni ani rok starej..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    tak on reset udělal pokud umím číst...

    Nevím zda by pomohl nouzový režim. Tam by se to snad mělo nějak dát řešit - bez osobní zkušenosti.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HAWLIS: když se to nehne, udělej reset. aktualizace se občas nepovede. zkus to pak znovu.
    nebo může odcházet disk, ale ty se nebojíš, zálohy přece máš, ne?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    W8.1 - pls co dělat, když mi už dobrý dvě hodiny jede aktualizace (aktuálně zaseknutá na "instaluje se aktualizace 21 z 32...") a nevypadá to, že by se chtěla doinstalovat? na "cancel" to reagovalo "znefunkčněním" cancel buttonu a při restartu jsem se dostal na blackscreen s textem "mejte pocitac zapnuty, dokud to nebude hotove... 21 z 32...) a furt nic..
    nutně stroj nepotřebuju, tak to necham přes noc, ale nemaluju si, že by to pomohlo - co je pak pls vhodný postup? co to vlastně znamená, tenhle zásek? jeste sem se s tim nesetkal. dik
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    DRBOHLAVABLE: Zkus ten notebook uplne vypnout. Tedy vyndat baterku a odpojit ze site alespon na minutu. Pripadne vypnout ze site i dockinu jestli mas.

    Tohle obcas delal nevhodny video driver. Takovyhle restart to poresil, i kdyz vymena driveru je doporucovana
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRBOHLAVABLE: viz hnízdo. nebo zkusit instalovat znova w10. data zalohovane máš?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRBOHLAVABLE: System nefunguje, zalohu nemas. Jedina ucitecna rada je dat to do servisu.
    DRBOHLAVABLE
    DRBOHLAVABLE --- ---
    Zdravim, mám problém s aktualizací na win10. Dlouho jsem se do aktualizace pouštět nechtěl, ale už jsem nevydržel denodenně číst upozornění, že mám k dispozici aktualizaci, tak jsem si řekl, že ji zkusím.
    Stáhl jsem, notebook se přeinstaloval a co se nestalo!? Počítač se spustí a dostanu se do přihlašovací obrazovky, tam ale když zadám heslo pro svůj účet a dám, abych se přihlásil, počítač pouze zčerná a mám neustále černou obrazovku, na které je vidět pouze kurzor myši a ze které se dá spustit pouze správce úloh, na kterém stejně žádné úlohy spuštěné nejsou.
    Zálohu samozřejmě nemám, a pomocí CD se mi win nedaří obnovit alespoň na původní 8-ky.
    Věděl by prosím někdo z Vás, jak dále postupovat v tomto případě, abych nemusel dávat ntb do servisu?
    Předem mockrát díky za jakoukoli užitečnou radu! :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    PETER_PAN: mas to nastaveny ve správným profilu?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MICKK: Tak u me se dostal. Primo ten konkretni "program.exe". Chapal bych ze si treba bude volat jinej program kterej uz v pravidlech neni (coz by byl samozrejmne take problem, ale jiny), ale ve sledovani prostredku je to primo ten konkretni .exe soubor.
    MICKK
    MICKK --- ---
    PETER_PAN: dal jsem blokovat odchozí provoz firefoxu a opravdu se nikam nedostane, v sledování sítě byl uvedený, ale nikam se nedostal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam