• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RAINBOF: Jak se pozná, že se mi aktivovala?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Jinak mě ještě napadá, jestli jsem si nemohl nahrát nějaký bordel pře synchronizaci se svým microsoftím účtem - úplně jsem totiž zapomněl, že jsem ho před nějakým časem spustil u nevlastního otce, abych měl přístup do storu a jednoznačně mi to přes syncronizaci něco natáhlo, protože sotva jsem se přihlásil k účtu, tak mi to nastavilo plochu. Doteď jsem účet k ničemh nepotřeboval, tak mě to vůbec nenapadlo.
    TOFI
    TOFI --- ---
    tady podle navodu si stahni a image Win10 a nainstaluj to z USB
    Jak nainstalovat Windows 10: návod krok za krokem - 3 .kapitola – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...it-cistou-instalaci-a-co-je-k-tomu-potreba/sc-3-a-179228-ch-98547/default.aspx
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA:
    iso získáš zde: https://www.microsoft.com/en-ca/software-download/windows10
    ale počkej až si ti současná verze w10 aktivuje.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOFI: Ta záloha se na ten disk nejspíš nevejde a bude na druhém disku. Já naposledy instaloval Windows z CD, takže bych potřeboval návod pro úplně blbé, jak sehnat instalačku a nainstalovat to načisto.
    TOFI
    TOFI --- ---
    THOMASMORTA: ta X205 je taky 32GB pokud jsi delal upgrade 8.1 na W10 tak tam mas zalohu Windows.old kterou tim cisticim nastrojem odstranis, nebo mozna zkus udelat uplne cistou instalaci od zacatku a cely disk preformatovat. jak rikam nam to chodi fakt slusne, taky mame jen firefox, vlc a nod32. jinak fakt nevim cim to muze byt kadopadne vykon toho procaku i pamet na ty 210 bohate staci a chodi to perfektne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: zkus zjistit stav SSD. Jinak pockej az se ti system aktivuje a sjed to nacisto.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOFI: C je 32 GB SSD, takže tam zálohy systému nejsou. CCleaner jsem zkusil - v registrech tomnašlo hromadu chybějících odkazů, takmjsemmje smazal, odinstaloval jsem si McAfee... Pomalé je to pořád:-( Ale jinak ve Windows mám jen firefox, avast, vlc a kodu game lab. Ten počítač nebyl dosud používaný a zprovoznil jsem ho hlavně kvůli vykoušení kodu.
    TOFI
    TOFI --- ---
    THOMASMORTA: cau, ma pritelka ma podobny netbook ASUS X205TA rovnez jsem upgradoval na W10 32bit a vse funguje paradne, zkus pouzit cclener a procistit registry a rovnez procisti stary instalaci windows.old (na c: zvol vlastnosti a vycisteni disku-dalsi moznosti
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ahoj, chtěl bych poradit - upgradoval jsem transformer book od asusu z téměř továrního nastavení na Win 10. Současný stav je ten, že je to neuvěřitelně líné - na něco kliknu a minimálně sekundu se nic neděje, pak to načítá i třeba obrazovku nastavení... Nevěděl byste někdo, co dělám špatně, že je to tak pomalé?
    Stroj nackterém se to pokouším rozeběhnout je tenhle, sytém je 32 bitový:
    ASUS T100TAF-BING-DK038B, bílá | CZC.cz
    http://www.czc.cz/asus-t100taf-bing-dk038b-bila/166276/produkt
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RAINBOF: dík ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMIRA: smaz v dane slozce soubor thumbs.db udelaji se ti nahledy nove a spravne.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: Haleluja, díky moc, přesně tohle jsem hledal.

    Sice to ukazuje fotky před úpravou (v tomhle případě hned po naskenování - neotočené) ale to už je jedno.

    Každopádně díky MOC!!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    a toto?

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: teď nevím co tím myslíš...

    Ať se podívám do jakékoliv složky, at jsou v ní fotky, malé, střední velké, nebo opravdu malé obrázky, je to jedno, náhled mi to neukáže :



    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    zkus si někam nahrát nějakou fotku co vidíš a otestovat to tam...


    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: nepomáhá, žádný z těch nastavení, prostě náhledy nevidím
    ***
    btw. pokud si obrázky otevírám v "prohlížeči obrázků" tak mi to místo poloviny fotek ukáže černou obrazovku :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    "Velke ikony" ?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOOMIX: Heled, chapu, idiot, lama, blbec, naprosto beru a klečím tu na hrachu a omlouvám se ale .... já prostě tu možnost co kde mám zaškrtnout nevidím, fakt se omlouvám, asi mám mrtvici... :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ADAMIRA: myslíš kartu zobrazení?



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam