• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: Mám aktualizace nastaveny tak, že se mohou instalovat na pozadí a stahovat ... ale ne že mi to restartuje PC dle libosti ... taková položka tam na nastavení snad ani není // nejsem doma u PC //
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    jinak mám to takové osekané bo firemní politiky. ale v životě se mi nestalo, že by se mi PC sám restartoval.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI: a toto?
    PSYSBEE: W10 ne


    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    tak ono se po aktualizaci vetsinou objevi RESTARTOVAT OKAMZITE - ZA .. MINUT - 4 HODINY atd.. a pokud se mu to nezatrhne, tak po uplynuti lhůty se sam restartne, ne?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: Ne ... To ze se muze PC automaticky zrestartovat nastavene nikde urcite nemam.
    O to legracnejsi bylo prijit k tomu PC a videt na monitoru restart.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI:
    asi to tak mas nastavene ne?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WAR_TIN: nic si z toho nedelej, ja na 10 minut odesel od PC, ten se zaktualizoval, zrestartoval .... coz mi pochopitelne sestrelilo veskerou rozdelanou praci ....
    a pak se tvaril ze on nic ... myslel jsem, ze to fakt rozmlatim ten pocitac.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    nevite co to bylo za update na win 10 ...se me to ani neptalo...3 restarty ...vypadalo jako uberupdate...?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    zdravim,
    mel bych dotaz na uzivatele Windows 10, jestli jste nahodou nenarazili na funkcni zpusob, jak presunout toast notifications z praveho dolniho rohu do praveho horniho rohu (resp hned pod nabidku start, kterou pouzivam nahore)
    googloval jsem a nevygoogloval...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FESTER: já jsem viděl co on píše, ale co když se překlepl, nebo má vlčí mlhu?
    FESTER
    FESTER --- ---
    RATTKIN: neplet si native instruments s national instruments
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: native instruments dělá hudební software. jinak zkus google
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    ARIAEL: Díky...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Máte někdo tušení, co je zač aplikace Install Validator for National Instruments Software? Spouští se mi to při startu, tak nevím, jestli je to nějaký systémový nástroj, nebo se mi i při tom minimálním provozu podařilo už chytit nějaký malware.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Neprecenuj je:) Fakt netusim proc maji vsechny ty sragory nainstalovany na notebooku, kdyz maji k dispozici zcela neomezeny vykon ve virtualu na serverech - to je zcela nad moje chapani...
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: programátoři si snad ničí systém ve virtualu :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Na bezne pouziti je v tomhle stale asi nejlepsi normalni zaloha systemoveho disku s aplikacema...

    How to Use All of Windows 10’s Backup and Recovery Tools
    http://www.howtogeek.com/220986/how-to-use-all-of-windows-10%E2%80%99s-backup-and-recovery-tools/
    Tady je celkem dobry oppis jak se lisi ruzne metody pro udrzovani zaloh Win 10
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISTA1: Tak tak.. A nebo se to hodi pro programatory nebo nekoho kdo proste ma velkou sanci ze si znici nastaveni kompu alespon jednou mesicne.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Muzes pokud mas administratorsky prava
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    děkuji veleváženému mikrosoftu za pět zkurvených online matchů a tři hodiny, za které jsem si aspoň zatelefonoval a najedl se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam