• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: já tam mám jenom volby "automaticky" a "upozornit na naplánování restartování" ... a vůbec celej ten dialog vypadá trochu jinak ...

    ... nicméně ani mně se nikdy nestalo, že by se mi restartly w10 bez mého vědomí a mám tam zvoleno to "upozornit na..." ... dokonce když rozkliknu to upozornění, tak mi tam vyskočí něco ve smyslu "vypadá to, že s počítačem nepracujete v 6 ráno, tak jsme vám na tenhle čas naplánovali restart ... ale tady to změňte a potvrďte"
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: Mám aktualizace nastaveny tak, že se mohou instalovat na pozadí a stahovat ... ale ne že mi to restartuje PC dle libosti ... taková položka tam na nastavení snad ani není // nejsem doma u PC //
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    jinak mám to takové osekané bo firemní politiky. ale v životě se mi nestalo, že by se mi PC sám restartoval.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI: a toto?
    PSYSBEE: W10 ne


    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    tak ono se po aktualizaci vetsinou objevi RESTARTOVAT OKAMZITE - ZA .. MINUT - 4 HODINY atd.. a pokud se mu to nezatrhne, tak po uplynuti lhůty se sam restartne, ne?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: Ne ... To ze se muze PC automaticky zrestartovat nastavene nikde urcite nemam.
    O to legracnejsi bylo prijit k tomu PC a videt na monitoru restart.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI:
    asi to tak mas nastavene ne?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WAR_TIN: nic si z toho nedelej, ja na 10 minut odesel od PC, ten se zaktualizoval, zrestartoval .... coz mi pochopitelne sestrelilo veskerou rozdelanou praci ....
    a pak se tvaril ze on nic ... myslel jsem, ze to fakt rozmlatim ten pocitac.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    nevite co to bylo za update na win 10 ...se me to ani neptalo...3 restarty ...vypadalo jako uberupdate...?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    zdravim,
    mel bych dotaz na uzivatele Windows 10, jestli jste nahodou nenarazili na funkcni zpusob, jak presunout toast notifications z praveho dolniho rohu do praveho horniho rohu (resp hned pod nabidku start, kterou pouzivam nahore)
    googloval jsem a nevygoogloval...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FESTER: já jsem viděl co on píše, ale co když se překlepl, nebo má vlčí mlhu?
    FESTER
    FESTER --- ---
    RATTKIN: neplet si native instruments s national instruments
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: native instruments dělá hudební software. jinak zkus google
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    ARIAEL: Díky...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Máte někdo tušení, co je zač aplikace Install Validator for National Instruments Software? Spouští se mi to při startu, tak nevím, jestli je to nějaký systémový nástroj, nebo se mi i při tom minimálním provozu podařilo už chytit nějaký malware.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Neprecenuj je:) Fakt netusim proc maji vsechny ty sragory nainstalovany na notebooku, kdyz maji k dispozici zcela neomezeny vykon ve virtualu na serverech - to je zcela nad moje chapani...
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: programátoři si snad ničí systém ve virtualu :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Na bezne pouziti je v tomhle stale asi nejlepsi normalni zaloha systemoveho disku s aplikacema...

    How to Use All of Windows 10’s Backup and Recovery Tools
    http://www.howtogeek.com/220986/how-to-use-all-of-windows-10%E2%80%99s-backup-and-recovery-tools/
    Tady je celkem dobry oppis jak se lisi ruzne metody pro udrzovani zaloh Win 10
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISTA1: Tak tak.. A nebo se to hodi pro programatory nebo nekoho kdo proste ma velkou sanci ze si znici nastaveni kompu alespon jednou mesicne.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Muzes pokud mas administratorsky prava
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    děkuji veleváženému mikrosoftu za pět zkurvených online matchů a tři hodiny, za které jsem si aspoň zatelefonoval a najedl se
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak jo, byl to windows update, což jsem myslel od začátku, akorát jsem nepočítal, že probíhá pod jiným názvem, než jsem čekal. navíc, když jsem veškeré funkce podobnýho typu už zakázal i ve službách před dávnými časy. díky!
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    PRAASHEK: Presne tohle jsem dneska resil take. Po vypnuti service "Windows Update" ten svchost.exe spadl na 0%CPU...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam