• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAGNAROK: Já jich několik na W8.1 od ledna zažil a vždycky to byl SVCHOST.exe, kterej si nabral 100% ram a pak nechal kompa zdechnout...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Na W7/8.1 si snad nepamtuju/nezail jak vypada BSOD. Ted na upgrade W10 vidm BSOD az moc casto :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKATEMURAI:
    no a? i novy disk muze byt poskozeny nebo se muze rychle poskodit.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKATEMURAI: ja bych na tvem miste po pricine patral muze jit o vir ci vadny sektor. to druhe zvlast pokud mas disk jen jeden deleny na dva je nebezpecne tuze
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SKATEMURAI: tak to možná běžela indexace nebo tak něco =)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKATEMURAI: neco z toho disku porad bezi. nemas tam nainstalovanou nejakou aplikaci ?
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    BOPA: Právěže to nejde, ale díky ;)
    BOPA
    BOPA --- ---
    MARTINA00: klávesa WIn, napsat "JAS", odkliknout navrhnuté a ve spodní části je nastavení úrovně jasu (tda na NTB)
    JInak Nastavení - Systém - Displej
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    B3DA: díky, zkusila jsem nejprve tohle - http://www.ibtimes.co.uk/how-fix-windows-10-brightness-control-not-working-issue-1514636
    Pak to od tebe, ale ikonky pro ztlumení jasu nikde, pomóóóóc, bolí mě z toho hlava!
    B3DA
    B3DA --- ---
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    B3DA: A to je kde?
    B3DA
    B3DA --- ---
    MARTINA00: zkusil bych vykurveny notifikacni centrum..
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    Prosím jak na tom vykurveným Win10 změním jas displeje? Nemám v práci ovladače na monitoru... I podle netu to nelze, ví někdo?
    GURBON
    GURBON --- ---
    ROBIN_SNNS: cmd jako admin a pak: net user jmenouzivatele *
    pak te to vyzve k zadani novyho hesla
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Tak jsem napsala švagrovi, jestli by si ten počítač mohl vzít a přeinstalovat a v tu chvíli se to rozběhlo. Po měsíci. Prakticky jsem to dnes jenom několikrát vypnula a zapnula.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    GURBON: Můžeš mi prosím napsat příkaz?
    GURBON
    GURBON --- ---
    ROBIN_SNNS: udelej to prez command line
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    PEPSIN: To je ten "Poradce při potížích", co pomohl prvně a tedp nefunguje (a zkusila jsem ho spustit několikrát). Odpoledne jsem si zazálohovala data, že zkusím Reset a teď mi to píše, že je nějaký problém a nic to nedělá. Tak já už nevím, co s tím. Může být problém v tom, že už nemám místo na One Drive (teď nově, kvůli těm zálohám)? Nic jiného už mě nenapadá...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    RUTHAN: Win8.1 s aplikací Bing
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    ROBIN_SNNS: Co mas za verzi?, jestli home, tak nektery nastaveni tam nejsou pristupny..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam