• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARAGONIT2: Jo.
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    KOC256:
    Aha, takže musím přeinstalovat na 64 systém a pak by to bylo podporováno?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARAGONIT2: 32b system. To lepsi nebude.
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    ještě mám dotaz ohledně paměti...dal jsem do ntb 4gb modul s 2gb modulem, ale systém mi píše tohle:
    https://i.nahraj.to/f/1zCy.JPG
    Jak je to myšleno..?
    Díky za odpověd
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    COLBEN:

    Hold down the Windows key and press R to bring up the Run dialog.
    Type gpedit.msc and press Enter. You will need administrator privileges to continue.
    Navigate to User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Attachment Manager.
    In the right side pane, double-click "Do not preserve zone information in file attachments", set it to Enabled, then press OK.

    na aktualni co uz to maji
    ZoneIDTrimmer: Remove Zone.Identifier alternative data stream
    http://www.thewindowsclub.com/zoneidtrimmer-remove-zone-identifier
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: ani vypnuti nezabralo
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: obvykle staci vypnout smartscreen. Akorat ze jde o to ze ta vec ma svuj vyznam. Napriklad nedovoli spustit cokoliv, co stahnes z netu a ruzne nepotvrdis - coz muze byt leccos zcela mimo tvoji kontrolu.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nevite jak vypnu upozorneni, ktere mi win 10 dva pri otevreni souboru otevreneho z netu? dogooglil jsem postupy neco jako toto, ale bud se mi zdaji prilis slozite, nebo jsou trosku na neco jineho. diky

    Option One: Unblock File in Properties
    Option Two: Unblock File in Open File - Security Warning
    Option Three: Unblock App or File in Windows SmartScreen
    Option Four: Unblock a Single File in PowerShell
    Option Five: Unblock All Files in a Folder in PowerShell
    Option Six: Unblock Files in a Folder and every Subfolder in PowerShell
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    IMOLOL: Díky, nakonec se to po odinstalování a opětovnym nainstalování všech síťovejch zařízení chytlo...
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    SHMADE: nejdřív mrkni jestli jsi z DHCP dostal správnou IP adresu a DNS, pak zkus ping na výchozí bránu, dál se uvidí.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Ahoj,
    prosím o radu s win10, mámě po upgradu přestal jít Internet, píše to připojeno, bez internetu, zkoušel jsem prolézt všechno možný, ale nikde nic, co by indikovalo nějakou chybu, nebo špatné nastavení. Pak jsem koukal že ovladač wifi sice píše, že je aktuální, ale na stránkách výrobce o podpoře ofiko nic nepíšou, ani nemaj ofiko ovladač na desítky - adaptér je nějakej qualcomm atheros, přesně typ teď z paměti nevim, každopádně jsem pak myslel, že problém vyřešim wifinou do usb, která podporu desítek má, ale i když se připojim přes to usb, tak to píše stále připojeno bez interneru. S routrem problém neni, ostatní pc a telefony se připojují normálně. Netušíte čím by to mohlo ještě být?

    Díky.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    nazdar. nepříjemná věc: když chci přetahovat soubory z aplikace do aplikace, už to nejde přes spodní lištu (čapnout myší, přesunout na ikonu druhé aplikace v liště, aplikace se otevře, přetáhnu a pustim). co to je?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    RUM: skus najprv right click start -> network connections a pozriet, ci sietovka nie je disabled
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    RUM: jestli nesvítí ledka připojení kabelu na routeru, tak síťovka (na 99%)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: to tak bývá když odejde síťovka. pokud si vyzkoušel že kabel a ten port routeru jinde funguje, tak je to na výměnu síťovky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUM: zkus ještě najet live linux a když ani to, tak reklamuj
    RUM
    RUM --- ---
    MUXX: myslíš, že odešla síťovka? to se mi snad ani nechce věřit... ten kompl je jen rok a půl starej...
    MUXX
    MUXX --- ---
    RUM: koupit novou sitovku. nebo wifi dongle
    RUM
    RUM --- ---
    RATTKIN: ledka se právě vůbec nerozsvítí, nebliká, nic... vůbec jakoby na druhém konci kabelu nic nebylo. ani na routeru ani na síťovce (konektor)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: svítí na síťovce ledka, nebo bliká, když je to připojené? a na routeru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam