• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ještě bych zkusil se podívat, jestlis nedostal nějaký "upgrade" - občas přes WU přijde nějaké to vylepšení na horší verzi (Případně ověřit přes live cd, třeba Ubuntu) - měl jsem kdysi podobný problém: http://superuser.com/q/263930/2249

    THOMASMORTA: +1. Externí wifi *s výměnnou anténou* (a tudíž třeba s 9dBi prutem) výrazně zlepší připojení.

    Jo, a WiFi Analyzer je taky skvělá věc, jak už zmíněno.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    TRIPLT: taky se mi to stavalo po upgrade na win10. "Vyresil" jsem to docasne pridanim vykonejsiho ap. Po upgrade taky zqcal zlobit hybernate a suspend. Prej pomuze clean install. Tak sem to vyresil clean installem linux.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TRIPLT: A ten notebook je starý, nový...? Pokud by byl problém ve WiFi, pak bys moh zkusit pořídit wifi dongle a mít tak další přijímač signálu.
    TAP
    TAP --- ---
    MADCAT: řešil jsem nedávno obdobnej problém. vyřešeno, nejspíš dočasně, odsdílením a znovu nasdílením parent složky. zdá se mi, že Windows nějak špatně zpracovávaj nově přidaný podsložky, je to trochu 50/50 šance
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Bohuzel to neni tento pripad... zkousel jsem vice wifi siti na ruznych mistech a vsude to same...
    Na internetu jsem objevil par diskuzi ohledne tohoto problemu, ale reseni zatim neuspesne :o)

    Posledni pokus co me napada, starsi verze ovladace...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRIPLT: wifi analyzer na android je kvalitni kousek pro hledani zaruseni
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Netušíte někdo prosívám proč v domácí síti, kde jsou teda jenom dva počítače, nevidím z jednoho jednu sdílenou podložku v tom druhým PC, a všechno ostatní normálně vidím? Vůbec nechápu, proč by to tak mělo být. Mám tam nasdílenou složku fotky, v tom podle data poskládaný složky s fotkama z různých výletů, a jednu souhrnnou složku s videama, který jsem foťákama tak porůznu natočil. A zrovna tu jedno složku s videama nevidím. Přitom jsem pro ni žádný speciální nastavení nenastavoval, a i všechny jiný podsložky sdílených složek vidím atd. Tak su z toho ělen...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TRIPLT: A kolik je wi-fi sítí v prostředí, kde ji máš? Možná jsi prostě v oblasti, kde je hrozně moc šumu a wi-fi se navzájem ruší.
    Pokud je to tenhle případ, pak existují nějaké diagnostické nástroje, které Ti umožní vyhledat nejméně obsazené pásmo a na to si přepneš wi-fi signál (ale teď z hlavy si je nepamatuju, třeba někdo poradí).
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdravim :)
    Mam mensi problem s wifi na notebooku, windows 10.
    Dochazi k connection dropum... nekdy 2h klid, nekdy to pada co 5 minut...
    Na 10-15 sec vypadne internet a pak to opet samo od sebe naskoci.

    Nesetkal jste se s tim nekdo prosim? Googlil jsem/zkousel jsem x ruznych reseni... bohuzel nic :/
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    ARIAEL: Lidi s vice IDckama, ktery je maj, protoze se stydi za to co tu vyvadeli, jsou nejhorsi odpad.

    Podle me by mel dostat ban na celej nyx, ne jen tady, nejaka diskuze pro takovy pripady tady snad bude.
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    SCHUNA: super, tohle pomohlo, díky za tip! :)
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROOCZA: https://www.daniweb.com/...are/microsoft-windows/threads/89750/windows-memory-diagnostic-wont-finish

    I might have the answer I hope someone is still having the problem so we can test it. First the answer...

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MemoryDiagnostic]
    "RunMemDiag"=dword:00000001

    and

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Reliability\MemoryDiagnostic]
    "LaunchType"=dword:00000002
    "ScheduleType"=dword:00000004


    Both those keys get modified.

    If you open up notepad and paste each of those keys into it including "windows registry..." down to the very bottom. Make sure you change the extension on the file from .txt to .reg

    Once thats done double click these files to make the changes(i dont have uac enabled so they might ask for admin confirmation) then reboot.

    What I did to find this...

    To find these registry keys i used process monitor and had to do a little research for the name of the windows memory diagnostic tool mdsched.exe.

    I ended all the processes I could to get anything trying to modify the registry shut down and launched mdsched.exe. Resumed procmon to monitor all registry changes, selected "check for problems next time I start my computer". Filtered all the results for mdsched.exe and then went by hand through every registry key. Most of the keys were fluff in relation to what I was looking for so it was easy to track down the ones you see in the picture there.

    In the first key "RunMemDiag"=dword:00000001 does not exist at all after a reboot without running the diag and "LaunchType"=dword:00000002
    "ScheduleType"=dword:00000004
    Have both been changed to =dword:00000000

    Ill attempt to merge those keys and see what the result is. Hope this helps.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ROOCZA: Zkus to najít přes Ccleaner (www.piriform.com), ten umí dohledávat snad všechno a pak ti ještě projede zastaralý registry =)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROOCZA: a jinak je win10 super jo? :)
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    SCHUNA: nikde nic :[[
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROOCZA: Mozno este sysinternals tool autoruns
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    ahoj,
    mám takovej maličkej problém
    jednou jsem ze srandy spustil Memody Diagnostics Tool ve win10, a od té doby, aniž by to našlo nějakej problém, mi visí v taskbaru proces MdRes.exe, kterej za boha nemůžu nadobro usmrtit. Vpodstatě o nic nejde, nežere to moc ramky ani cpu, ale štve mě to čistě z principu. V MSConfig nic není, v po spuštění taky ne, ve službách taky ne, v plánování úloh jsem to vymazal, stejně tak z bcdedit, a přesto se to kurevstvo pořád spouští. Našel jsem to ještě v Regeditu pod SystemBinariesList, ale z tama to nelze odstranit. Nemáte někdo tip, jak to z tama dostat pryč (pokud tím neposeru něco dalšího), potažmo nějakej další kout v systému, kam se podívat?
    díky
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Nevíte náhodou někdo jak se dá obnovit smazaná historie v internet exploreru?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    KUNDUM: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10
    klikni na stahnout nastroj, udela ti instalacni flashku ze ktere to potom pred instalaci muzes i naformatovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam