• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JIMX
    JIMX --- ---
    zkusil bych to odinstalovat a znovu nainstalovat ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: 1) to je sprostost 2) pozri si moj prvy post. zistis, ze ovladace mam aktualne...
    JIMX
    JIMX --- ---
    to už jsem ti psal ... že seš zaslepenej svojí nenávistí k win10, za to nemůžu :-D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: jj presne :) a teraz, jak to fixnut.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ne, máš pravdu, můžou za to win10 ... smaž to a zahoď instalačky ... může za to Bill :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: hm, ze by sa zmenou OS pokazil kabel?
    JIMX
    JIMX --- ---
    Ve win 10 hdmi funguje, problém bude jinde ... začal bych kabelem a pokračoval reinstalem ovladačů ... případně hledáním na netu, jestli neměl někdo stejný problém ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: nb idu mimo mna.

    viem len tolko, ze pod w7 som v poho pozeral na telke filmy, ked som to chcel spravit vcera, tak smolik :(
    JIMX
    JIMX --- ---
    Windows 10 aktualizace 1607 se mi právě nainstalovalo a HDMI funguje ...

    ... a jako bonus to nově sleduje "využití" baterie podle aplikací ... akorát to funguje nějak divně, když to měří i když jedu zrovna na zdroj :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOOMIX: a?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JIMX: třeba HP mají D-SUB a Displayport. Na HDMI stačí redukce z DP za 3$ z eBay
    JIMX
    JIMX --- ---
    o tom silně pochybuju, většina dnešních NB nemá jic jiného než hdmi výstup, to by si nedovolili ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ARIAEL: "odpalit" vo vyzname, ze nejde a siel :) (a ze ma to nasralo)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    HADIAK: az na to ze nic odpalit nemuzou. Ale mozna ze tvuj HDMI port ma ve svem API od vyrobce nejaky specialni prikaz "znic me brouku"...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak po gadgetoch vyzera, ze w10 odpalili hdmi port :(
    nove/aktualne ovladace, (tie tv "vidia"), ale na tv cierny obraz - bez signalu a win pisu, ze druhy displej nenasli.
    (perlicka o tom, ze hdmi je pre nich prioritnejsie ako dvi pisat ani nebudem, aky kkt toto dizajnoval to netusim).
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Neznate nekdo nejakej tool na konverzi Window 7 MBR instalace / zalohy na UEFI? Vytvorit, zkonvertovat GPT disk je v pohode, stejne teda tak EFI partici, ale potrebuju nabootovat wokna.

    Je potreba delat nejaka magie s nastavenim instalace, nebo teoreticky je staci jen zkopirovat Windows 7 efi file na EFI partici? Pripadne, kde ten filu najdu?

    Co se tyce spousteciho sektoru atd, to nepotrebuju to pripadne obejdu grubem. Prepokladam, ze tak chytry asi recovery mod neni, aby tohle umel sam v ramci automaticky opravy?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    THOMASMORTA: jop, ono se to doplnuje. Kodi nebo Filebot uz taky prenesli distribuci na Store
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw zjistil sem, ze nektera anglicka rozlozeni klavesnice neberou v potaz kombinaci pravy ALT + ENTER (napriklad s nejakym rozlozenim mi nefunguje full screen ve windows media player classic), tak sem zacal testovat jiny a korektne funguje English (Canadian), tak ji pouzivam. Kdyby mel nekdo podobny problem...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JIMX: to mi hází takový ty "paskvil" znaky jako ß$¤@&# apod. Ale používám třeba apostrof. Jinak to dělá i pravej alt.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ARIAEL: Pokud to funguje, tak mi light aplikace nevadí. Přiznám se, že z toho co potřebuji například nevidím, co by mi ve VLC ze storu chybělo oproti plné verzi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam