• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SESTRABRENDA
    SESTRABRENDA --- ---
    a nejvíc mě sere, že se programy jmenujou aplikace! tvl... jsem asi patetická :D
    SESTRABRENDA
    SESTRABRENDA --- ---
    zatím se s nima teprve začínám kamarádit, tak to ještě nemám moc ošahaný. ale jako sere mě třeba, že když už jsem po x pokusech rozchodila aplikaci pošta (největší problém samozřejmě u účtu office 365), tak zjistim, že nelze pro start programu nastavit klávesovou zkratku. hodina hledání v prdeli a prostě nevim, ledaže si hodim na plochu zástupce a k tomu tu zkratku přiřadit můžu. (nebo nějakej tip?) sere mě hromada vestavěnejch nevyžádanejch aplikací, který smazat je docela poíž, ale už se povedlo. a tak, no... kdyby běžela dál podpora sedmiček, tak to vůbec neřešim. ale takhle se bojim, že za chvíli s nima bude víc trápení.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SESTRABRENDA: co tě tam sere konkrétně?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    SESTRABRENDA: Na práci spíš 7čky, jenže ty už nemají upgrady a opravy chyb.
    Pro zábavu 10ky, dá se na ně zvyknout .).
    SESTRABRENDA
    SESTRABRENDA --- ---
    Win 10 nebo win 7, prosím poradíte? Pořídila jsem nový notebook, na kterém jsou win 10. A neuvěřitelně mě serou. Tak nevim, jestli si mám zvykat, nebo radši nainstalovat sedmičky? Řešil jste to někdo taky?
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, jak vypnout v Win10 Creator Update to otravný upozornění Centra zabezpečení, že mám vytaženej jas displeje na 100 % a že mi tak umře dřív baterka?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    NAVARA: Microsoft potřebuje udělat v Africe technologickej převrat pomocí kvérů. Jen toho Erduana v Turecku to nenapadlo, zapomněl na ty technologie.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ARIAEL: V afrických zemích má volební právo každý s puškou, nevím proč do toho motaj windows :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NAVARA: Ty odmitas demokraticky volit?:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nevíte co je to UNPCampaignManager? Nějaká nová aplikace nainstalovaná s updatem W10, snaží se připojit kamsi na net. Jediná zmínka na google se tyká voleb v nějaké africké zemi...
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    RAINBOF: bezplatny upgrade ukoncili jak pro w7, tak pro w8 - tak jsem to myslel.. samozrejme ze poznam rozdil mezi sedmickou a osmickou....
    na licenci w7 aktivace w10 funguje uplne bez problemu - vyzkouseno behem posledniho tydne na home prem a pro verzich...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WENTOLINE: ale tady se bavi o w7 to jsou kapku jiny windowsy vis.
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    GURBON: Ted delam cistou instalaci Win10 pomoci licence na Win8 (Home) a bez problemu se to aktivovalo bez usnadneni....
    GURBON
    GURBON --- ---
    WENTOLINE: hmm divny, ja to naposledy zkousel nekdy pred 3-4 mesicema a neslo to. Pres usnadneni to na stejnym stroji slo. Byly to W7 Pro OEM.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DRAGON: ale jo, ten návod co jsi poslal mám taky uložený.
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    GURBON: odkdy tohle nefunguje? naposledy minuly tyden se mi na dvou PC cista instalace W10 s cislem W7, ktere nikdy nebyly na W10 upgradovane uplne v pohode aktivovala...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, tady necteme linkovany weby, no nic :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUNBEAM: Jo, to jsem potřeboval vědět, dík. Zkusím to tak udělat.
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    SUN_VU_KUNG: jasně, medium si uděláš, ale stále potřebuješ klíč a ten z W7 po zadání to nevezme už (pokud to někdy vůbec bralo)

    ty si musíš nejdříve udělat zálohu, nejlépe ten image, pak dát upgrade přes to usnadnění (lupa a podobně)

    poté, co se win10 zaregistrují (lze to ověřit v infu o systému) teprve můžeš dělat čistý instal, znovu, pokud budeš chtít, tam už nebudeš muset zadávat nic
    dotaz na číslo přeskočíš při instalaci a aktivace pak proběhně automaticky po připojení

    s čistou instalací ale budeš muset všechno nahrávat a nastavovat od nuly
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    GURBON: plánoval jsem, že to zkusím přes tohle: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
    - tam jde stáhnout i instalaci a udělat instalační medium
    A pokud by to nefungovalo, tak to udělat přes ta usnadnění.


    TEAPACK:
    DRAGON: no nemyslel jsem to tak, že bych po upgradu, kdy by něco nefungovalo, se vracel downgradem zpět... návratem jsem myslel prostě přepis celého disku obrazem ze zálohy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam