• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (Jinak ta CZL není zas tak složitá - nejtěžší je na tom stáhnout si Tuxboot a najít nějakej USB disk, zbytek je piece of cake. CZL nemá klikací UI, ale sadu dialogů, skrz který se většinou proklikáš na default. http://clonezilla.org/liveusb.php#windows-method-a )
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Windows mají takovou nešťastnou tendenci se sápat po každým úložným zařízení, na který dosáhnou. Partition Magic to umí, ano, a nechává si za to *právě proto* dobře zaplatit. Klikací, funkční, zadarmo, vyber si dvě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    tu jsem si nasel. ale nejde to bez serepeticek ala, bootovaci USB atd... neco co by to zfouklo ve windowsech?

    Drive si pamatuji "paragon disk *" a "partition magic"...

    Jen se divam ze obe placene a nevim zda ty free to dodelaji...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Clonezilla Live.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jaký program použít na klonování disku. Ideálně v prostředí windows?

    Přecházím ze 128 na 256 disk...
    MUXX
    MUXX --- ---
    FRANCIMOR: PDF jako takovy neni format urceny na editovani. zjisti si z ceho je tvuj PDF dokument vyrobeny a edituj tento "zdroj"
    MICKK
    MICKK --- ---
    FRANCIMOR: ani placený neumí všechno ); v práci kombinujeme acrobat a livecycle designer
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    KOC256: a na to jak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRANCIMOR:
    Zkusil bych spíše prošlápnout možnost, že nebudeš muset PDF editovat, ale už ze zdroje exportovat včetně úprav...
    MELOP
    MELOP --- ---
    FRANCIMOR: Docela dost záleží na tom, co si představuješ pod pojmem "editace PDF". Jakous - takous základní editaci umí i office balíky, jak Libre Office, tak Microsoft Office (2013 a novější), ale samozřejmě, ani jedno z toho není nějaká extra hitparáda, protože na rovinu, editace PDF není hitparáda skoro nikdy v ničem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FRANCIMOR: Co je v PDF editorech free, stojí za pytel. (PDFMod je sice free, ale umí jenom přesouvat, přidávat a mazat stránky, GIMP umí PDF načíst, ale ne už uložit.) No a co nestojí úplně za pytel, to zas stojí prachy (přibližně v úměře "čím dražší, tím méně na pytel"). Já to vyřešil kdysi tím Foxitem - dneska už stojí sto babek, koukám :(
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    tak fakt nic free neni jo?
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    RAGNAROK: dik koukal jsem na to foxit neni free a free verze pdf architect nema funkci editace
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAGNAROK: to jsou trialy ne ?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FRANCIMOR: co foxit nebo pdf architect?
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    nevim zda jsem ve spravnem auditku, nebo jsem zabloudil,ale nak nemuzu najit dobrej funkcni FREE PDF editor. Poradail by mi tu nekdo?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: analog hole
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: asi nejlepe pres bios. Byvaji tam option na zapinani v case
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: to právě byla vychytávka sb-ček. co nějaká virtuální zvukovka?
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: dyť píšu, ze to je notebook ... a v doméně neni, když píšu, ze je doma v koutě:-)

    jak se da nastavit to probuzení na aktualizaci?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: Chtěl jsem napsat, se mě se to nikdy nezapíná samo. uspané notebooky se zapínají samy, někdy docela často.
    nevíme ale, jestli má notebook nebo ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam