• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tak to prej doopravdy asi dělá Avast. Jeden ajťák mi říkal, že to tam stejně mám úplně zbytečně a že prej stačí Win Defender. Je to možný?
    JINX
    JINX --- ---
    Nevim zda je tady nekdo znaly window manageru typu wmii, i3, dwm, awesomewm - v podstate se jedna o "tiled window managery" jejichz vyhodou je prave ovladani pomoci klavesovych zkratek.

    Problem ktery resim je nasledujici - mam pracovni stanici s windows 10 a tu potrebuji EFEKTIVNE ovladat pomoci klavesovych zkratek (sw ktery pouzivam je IntelliJ IDEA, cmd.exe a nejaky browser + office). Existuje na tohle napriklad nejaka utilita? Vim ze browsery jako firefox maji napr. pluginy ktere prejimaji ovladani ve stylu VIM, ja to ale potrebuji pro cely system ne jen pro browser.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    0xc1900101

    a to je vse pratele.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    UCKO: Nepomohlo by AppReadiness ?
    UCKO
    UCKO --- ---
    ARIAEL: Avast tam není. Mám zaplněno záměrně. A nechám to tak, než každý den čumět na instalaci a následně na vracení změn, protože se instalace neprovedla. :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    UCKO: Odinstaluj Avast :)
    A na disku smaz adresare s divnym nazvem - obvykle nejake dlouhe cislo. V nich je rozdelana instalace co zabira misto.
    MICKK
    MICKK --- ---
    HONZAK89: Z prvního příspěvku to znělo jako by jsi ho použil poprvé.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    UCKO: jo, ja to dycky jednou za tyden zkusim, SYSTEM THREAD EXCEPTION blue screen. nic v event logu. :]
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    MICKK: To bohužel neřeší můj problém. Mám několik zařízení, napříč OS a všude bez problému. Očividně je chyba jen na MS(1803?). Po aktualizaci na 1803 mi vypadli i učty mailu, pomohl jen shell_uninstall a opětovná instalace ze Storu. Vypadá to, že to odepíšu dřív, než jsem to začal používat..damm Každopádně ocením každou další radu.
    UCKO
    UCKO --- ---
    MARSHUS: Pche - Skrytím updatu na 90 dní to řeší jen žabaři.
    Já ten disk nechám zaplněnej 10 let.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    UCKO: jo tohle vymysli na SSD!

    tu instalaci muzes zablokovat skrytim updatu. nejhorsi na tom je ten generickej failure kod. bez moznosti to nejak opravit. 1709 jsem nainstaloval jen pres format a install ale na to uz asi seru.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONZAK89: já tomu dal šanci před 2 lety a chvíli to šlo, ale pak to přestalo synkovat.
    naštěstí jsem nepřišel o data (ale Data Liberation Front to jistí)
    JIMX
    JIMX --- ---
    HONZAK89: mám totéž, google kalendář s tím, že jich tam mám několik sdílených s někým jiným ... a vidím všechny v pořádku.
    UCKO
    UCKO --- ---
    Vymyslel jsem, zcela náhodou, jak odstranit cyklickou instalaci neúspěšného upgrade windows.
    Zaplnit systémový disk!
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Rozhodl jsem se dát šanci WIN10 kalendáři. Na Googlu mám pod firemním mailem nasdílený kalendář svůj - pro mé kolegy a zároveň vidím kalendáře kolegů... Nedokážu tohle nastavení přenést do WiN kalendář... Vždy vidím jen ten svůj.. Řešil někdo tento problém?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARIAEL: Problém je, že na Win 7 se tam nic nezobrazuje. Stahuju to odjinud, ale konkrétně je to Win10 1709 Czech x64, což je to samý, co už jsem zkoušel, takže už fakt nevím.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VOJTAM: Me se to celkem libi. A lidem asi taky kdyz uz jsou 4 serie
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JAMILLOS: https://heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    Timhle toolem lze stahnout vsechny verze ve vsech variantach.... Dobry by bylo vedet jaky buil jsi tam mel predtim, ten stahnout a zkusit to.
    Jo a musi sedet i pouzita jazykova verze - pokud jsi treba z nejakeho hnuti mysli instaloval jinou nez anglickou verzi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUTHAN: ctrl+c +v na fokusovanou hlášku funguje docela dobre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam