• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    na faktury jsou vytezovaci SW, jestli na to pak davkove spustit prekladac nebo to nektery z tech softu umi nevim...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LOPIK: no nevim, uz nejaky cas se pouda ze MS ma na W10 obchodni model "giveaway".. a taky diky tomu letos prekonali hranici 50% mezi nainstalovanymi windows..
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    CPT_PLESARD: LOPIK: moje chyba, ze jsem vynechal info, ze myslim kontrolu z kontextovy nabidky.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CPT_PLESARD: To bude spis vlastnost, neni logicky aby tohle lezlo na sitovy disky (predstav si prostredi kde mas tisice pocitacu se sdilenym ulozistem)
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Mam dotaz.
    Na kompu s Win10 mi neumi Windows Defender zkontrolovat soubor ulozeny na sitovem ulozisti, i kdyz je namapovany jako disk.
    To je vlastnost, nebo chyba?
    Dik.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JAVESEU: Nektery lidi si mysli ze muzou... No Microsoft si to nemysli a vyslovne to zakazuje.
    Jejich boj pouzivat licenci na jiny HW.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    PISTA1: No a jak je to s licencí? OEM verze přece nemůžu přeprodávat ne?
    GURBON
    GURBON --- ---
    ROBIN_SNNS: funguje, delal jsem to ted na W10 home cislem W7 home ze staryho notebooku.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mate nejaky osvědčený zpusob jak zamykat a odemykat pc v doméně pomoci bluetooth, kdyz se vzdalim, přijdu? Zamknout to umi kde co, treba se mi osvedcil btprox, ale jak odemknout, to jsem ještě nevyresil.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    ROBIN_SNNS: u mě to funguje
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ROBIN_SNNS: Ne.
    Ale od doby kdy sou na aukru 10 za 110kč to je stejně jedno :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by prosím někdo, jestli ještě v praxi funguje aktivace windows 10 licencí ze sedmiček? Děkuji.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: dík všem, konečně jsem se posunul, zde uvedená chyba ukazuje na vadné heslo uživatele, které se sice neměnilo, ale začal jsem ho znova a uvidím
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THEODORT: uptime 3 týdny
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    teoreticky, kdyz je eventlog v tu dobu prazdny.. nemohlo to bejt vypnuty?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: A mas zapnuty logovani tasku?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TOOMIX: event log taskscheduler operational i údržba je v tom intervalu prázdný hm hm asi proto že se nic nespustilo.. paradoxně je to úloha na restart, která je tam z důvodu windows, aby se podobné blbosti nestávaly.

    to je jak červený trpaslík, Krytene, narazil do nás meteorit, co se poškodilo? nevím, zasáhlo to jednotku na detekci poškození.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RATTKIN: v eventlogu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    co je zas tohle za sračkodrom v redmondu?
    Proč se ta úloha ani nepokusila spustit v 10.3. a 17.3.? dá se to někde hledat?

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MELOP: Tak z resetu BIOSu se stalo "laboratorní cvičení". PC nenabootovalo a pouze po POST obrazovce blikal kurzor. Takže jsem to musel stejně "celé rozhodit" a nakonec to skončilo tím, že jsem musel snížit frekvenci modulů RAM. Mám dva moduly RAM 1066 MHz a jeden 800 MHz, přičemž běžely na frekvenci 1066 MHz. Všechny tři Kingston HyperX. Nepomohlo ani zvýšení napětí pro "slabší" modul z 1,85 V na 2,1 V. Víc už jsem nebyl ochotný přidat. Asi "už to nedává", ale přiznám se, že se mi nyní nechce modul testovat 8 hodin v MemTestu. Tak běží s frekvencí 800 MHz. Reálný rozdíl ve výkonu je stejně malý. Od té doby je, musím zaklepat, klid. Tak snad to vydrží a díky za "nakopnutí" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam