• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZBYNEK: editování mi řeší gSyncit

    Co mi spíše vadí, že Outlook neumí více notifikací - takže když mám někde notifikaci tři dny dopředu (ať se v pátek nachystám na pondělní akci) a současně hodinu před (v to pondělí, abych včas vyrazil)...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZBYNEK:
    Jenze to je problem Googlu, ze ignoruje neco co tu funguje mnohem dele nez on.

    Taky me sere, kdyz me nekdo pozve udalost z Googlu, tak je uplne na hovno.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KOC256: Outlook je na prd, protože umí Google calendar jenom zobrazit, ale ne editovat. Stejně jako JIMX jedu v prohlížeči :-/
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZUZU: zkoušel jsem leccos a pak jsem se vrátil na online verzi v browseru, stejně mam browser spustenej furt ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU: No ja to mam jako hlavni nastroj, takze chci to nejlepsi. Pak leda, pokud by ti to stacilo v mobilu a nouzovka web...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    KOC256: $$$ :(

    tip na nějakou dobrou free win aplikaci na kalendář? (krom thunderbirdu - nějakou jednoduchou, rychlou, hezkou... ten ms kalendář se mi jinak líbí a stačí mi...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU: Outlook
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    začal jsem používat kalendář ve windows 10 a rvu si vlasy. mám ho synchronizovaný s google kalendářem (v mobilu používám). kouknu třeba na půl roku dopředu a hlásí to "Nemůžeme zobrazit některé události v tomto časovém rozsahu. Ale jsou tam – a můžete se k nim dostat prostřednictvím poskytovatele vašeho účtu"
    a když tuhle hlášku vygoogluju, dostává se mi odpovědi, že to je "normální". to jako vážně? omg.
    nechtěl jsem použáívat google calendar v prohlížeči ale asi mi nic jinýho nezbyde. chjo. mail klient ve win 10 je taky total nepoužitelnej.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POSEIDON: ESET - gogle pár článků na "eset ndis latency" hodil, tak uvidím co tam najdu (+ vlastní test s vypnutým)
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    NAVARA: jakej mas? Avast uz ma bug od 2013, nevim jestli uz je to fixly https://forum.avast.com/index.php?topic=140679.90
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POSEIDON: Zkusím ho vypnout před dalším kopírováním (raději bych posílal bugreport na opravení), jestli to udělá rozdíl...
    Ale antivir jako takový se nikde výrazně při tom kopírování neukazoval.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    B3DA: dik to je ono.
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: `compact /c `?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim jak z prikazove radky nastavim u souboru priznak ze je zkomprimovany ?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    NAVARA: odinstaluj antiviry?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    PISTA1: Too late, mizím z chaty a pořeším to za 14 dní. Family is worst kind of business.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RUDOLF: nevím jestli šméčko ale od tohodle chlapíka šlape všechno bez problémů
    AUKRO – největší české online tržiště
    https://aukro.cz/...onal_email&utm_medium=email&utm_content=NOTICE_TO_BUYER_BUY_NOW_PURCHASE_CONFIRM
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Zkusil jsem kinguin, oem klíč samozřejmě už použitej, poslal jsem to kinguinu na support, maj tam napsaný, že musíš dodat čistej fuckoff ze supportu a mít screenshot. Ale radši to koupím ofiko licenci, za tohle sraní/loterii ta sleva nestojí..
    JIMX
    JIMX --- ---
    alza, czc, mironet ... ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUDOLF: Tak pak smolik no :(
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    KOC256: Hodilo to chybovku. Když jsem dohledal co znamenal, tam prostě visty upgradnout nejdou 7+ už Jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam