• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    DANIELSOFT: mc na win funguje taky (nativne/msys/cygwin). akorat cygwin umi za nejasnych okolnosti domr... prava od souboru (ty nejasne okolnosti jsou imho kdyz ti IT uzivatele preinstaluje jinym uzivatelem, bliz jsem se k problemu nedostal)


    TOOMIX: heh, to sem nedavno objevil na disketach. musim uznat, ze na rozdil od W95 a spol, pustit volkov commander je jako nazout pohodlny boticky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI:

    The Volkov Commander : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive
    https://archive.org/details/TheVolkovCommander_1020
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PES: Vždycky zapomenu, co bylo dřív :) Ale jo, tohle jsem si dal i na servery :)
    Si pamatuju onehdá tu dabatu s kamarádem - neco ve stylu:
    "..a tomu nebudeš věřit, ale oni nasrali i to Metro na Windows Server!"
    "Si děláš prdel?!"
    "Ne,.." :D
    PES
    PES --- ---
    DRAGON: Dnes spíš už
    GitHub - Open-Shell/Open-Shell-Menu: Classic Shell Reborn.
    https://github.com/Open-Shell/Open-Shell-Menu
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    VYHULENY_UFO: Přes čokoládu by mohlo. Koneckonců, tak jsem si nahodil nano :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOVE_DALI: pouzivam mc a predpokladam, ze i pro windows bude build. :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DANIELSOFT: free commander ještě existuje?
    Po Linuxem jedu Krusader, ale to Ti nepomůže :)
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    když už jsme u toho, jaké byste doporučili nejlepší neplacené náhrady za TC? něco jsem zkusil a nefungovalo mi tam Shift+F5 a Shift+F6, což bylo docela blbé, zrovna hodně šikovné klávesové zkratky, které se hodí
    MICKK
    MICKK --- ---
    JIMX: protože o tom rozhoduje ten jeden člověk co to používá a myslí si, že se bez něj nedá pracovat. Já nevim, nezivim se kopírováním souborů.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MICKK: a proc jste to kupovali? ... ja tc kupoval asi pred 20 lety snad jako prvni moji koupenou licenci, dodneska tam mam adresu, na ktery uz nikdo z moji rodiny ani nebydli :-)))
    JIMX
    JIMX --- ---
    LOVE_DALI: bfu je mi ukradenej ... bfu at si dela, co chce :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: profi fotograf nejsem, to je fakt ... ale co tak skveleho explorer umi, ze bez toho fotograf nemuze byt? ... nejakou katalogizaci a tagovani fotek bych spis cekal v nejakem LR ...
    PES
    PES --- ---
    Hehehe, v Korporátu je poměrně široká licence (určitě těch 250 licencí) a obávám se, že to tam používám nejspíš jen já (jako admin) a pak občas doménoví admini z centrály :-/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Bez TC se cítím hodně nepohodlně.
    MICKK: nebudete nějaké licence přepouštět? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MICKK: my máme licencí 70 a TC používá sotva půlka firmy. Někdy bych kolegům urazil ruce, když je vidím, jak neefektivně pracují
    MICKK
    MICKK --- ---
    JIMX: máme v práci 1500 licenci TC, používá ho pravidelně jeden člověk a druhý kdyz tomu prvnímu něco nefunguje.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    JIMX: TC nenarves bfu.
    Nic proti TC samozřejmě. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOVE_DALI: presne :)
    JIMX: kdybys byl fotograf, takovou ptakovinu nenapises :) total mam placenej a miluju, ale nektery veci v nem proste delat nejdou.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Explorer? To fakt někdo k něčemu používá? Total Commander FTW!!! :-P
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DRAGON: ano, jeden z prvních kroků, co dělám :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: ja uz od doby windows 7 pouzivam Classic Shell a je to uplne bozi, nechapu, jak si nekdo mohl zvyknout na cokoliv jineho. Navic je genialne konfigurovatelny a dokonce ma v sobe i podporu pro normalni vzhled (ten puvodni) pro explorer. Big up!

    Classic Shell - Start menu and other Windows enhancements
    http://www.classicshell.net/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam