• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PETER_PAN: symtě a cos teda přesně myslel tímhle? Furt čekám, že to nějak vysvětlíš/rozvedeš, nereagoval jsem, protože už se tu ptali na to samé další dva lidé, ale furt to ignoruješ :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    C_O_P: interesting, please tell us more....
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    IMOLOL: Co to je za oslí můstek, ty troubo?

    Unreal Engine (kerej mě ty vole už 10 let živí a proto sem nucenej používat Wokna) je univerzální nástroj, ve kerym uděláš od prohlížeče přes click mobilovku po AAA hru. Srovnání jádra prohlížeče s komplexním enginem je úplně stejně mimo, jako seš ty.

    Jo a kdybys chtěl mít připíčky, tak všechny moje servery jedou na Linuxu, kerej si spravuju sám. Wokna mám jenom na top notch high end PC, obviózně kvůli VS, Maxům, Mayám, MotionBuilderům a především UE5. Jo a představ si, že na tom někdy hraju hry.

    Jsi dobrej nomen omen, joudo.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    On ten edge ale vykuchat jednoduše nejde - celá plocha, prohlížeč, celý prostředí widlí běží v browseru a ten je logicky edge čistě z důvodu, že to není explorer. Navíc to má teda ještě chromium, takže jde se samonasrat i na google, ale člověk s tím stejně nic neudělá..
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    a fakt by mě zajímaly nějaký příklady, kdy vás Windows vypekly. Neříkám že nejsou, ale chtěl bych konkrétně vědět na čem je ten hejt založenej.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    BAT: pověst Microsoftu mezi BFU je to meme o čem mluvím. Microsoft bad, muhehe. Je smutný, že musíš používat takovej sračka software... škoda že ty lepší a bezchybný OS kolikrát nepodporujou ani půlku toho co Windows, žejo.
    BAT
    BAT --- ---
    IMOLOL: jen to neni hejt, ale racionalni uvaha zalozena na povesti znacky.
    IMOLOL: pro tebe asi prekvapeni, ale clovek muze pouzivat i to co pouziva nerad, proste proto, ze nema jinou moznost.
    Primarne pouzivam Linux, ale Windows musim mit kvuli jedine veci co nikde jinde nefunguje.
    Moc rad bych se Windows zbavil uplne, ale zatim to bohuzel nejde.
    Pokud si myslis, ze tim si "seru do huby", tak ta "meme demence" budes spis asi ty.
    L4MA
    L4MA --- ---
    PETER_PAN: Edge nepouzivam, ale tohle by me taky zajimalo, prosim.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: akorát že vůbec. Vždyť si stačí ty rozdíly vygooglit. Ale chápu, selskej rozum a máš v tom jasno.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IMOLOL: Prakticky je to to samy, mozna mas o kousek vedle ovladani nejaky featury, ale jinak je to shodnej browser se stejnejma vnitrnostma, to o tom tvym Zonda / Benz nemuzes prohlasit.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: já to vím, ale to neznamená že jsou "defakto stejný" Jarmilo. Jsou všechny hry na Unreal Enginu stejný, jen protože jedou na stejným základu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IMOLOL: ty ses fakt hroznej jarmil, ty tvoje reakce pokazdy total mimo :)) Je to na chromiu, oboji, voe.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: no jasně a Mercedes-Benz S-Class je defakto Pagani Zonda, protože maj stejnej motor, žejo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IMOLOL: FFox, Chrome a Vivaldi. Ale 95% času mám otevrřený FF.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PRAASHEK: vzdyt to ma stejnej zaklad, je to defakto to samy :)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PRAASHEK: ty další tři jsou Firefox, Brave a Tor?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já se teda taky připojuju k tomu, že Edge není zas takové zlo. Dokonce mi přijde celkově lepší, než chrome :) //ale jinak jsem závislý na Firefoxu. Edge mám teda jako jeden ze čtyř Browserů na hlavním pc
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    C_O_P:
    BAT: btw. doufám že doma oba jedete na linuxu nebo macOS, jinak si dost serete do pusy pánové.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    BAT:viz níže. Ty jsi typický příklad tý meme demence co jsem popisoval.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    C_O_P: ne, imolol ví že hejtovat produkt jen podle značky, je pro pitomečky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam