• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    EVAD: ty jo jsem jeho fanousek taky i pres jeho chyby a zaplat pan buh, ze je ma. Co se tyce filozofie, musim rict, ze jsem nikdy nechapala jak se muze delat terapie bez znalosti (aspon trochu) z filozifie. Mela jsem 5 let Hogenovou (zrovna s ebudu chystat na zk.) a musim priznat, ze me vlastne nejvic naucila ona. A za to diky vlastne Ruzovi, protoze on to tak vymyslel s mnoha dalsimi.


    NICO_PSYCHE: Ja te chapu, ja to taky nemusim. Zazila jsem to u jendoho mladeho profesora - predvadeni, koketerie atd. hruza....ale nekdy stoji za to si techto prijevu nevsimat a jen poslouchat. A to mam u Ruzicky....zjistila jsem,ze se da zjistit mnoho prinosneho :)

    A mimochodem se postezuju, me Ruza vyhodil z posledni zkousky pred Bc.statnicema :)
    EVAD
    EVAD --- ---
    NICO_PSYCHE: hele v tej situacii si nebola, ani ja nie, tazko to sudit.. mozno ti ten popis pripomenul nejaku inu situaciu, ze ta to tak nastvalo
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    EVAD: Osobně toho člověka vůbec neznám a souhlasím s tím, že trocha filosofie nikomu neublíží (zvláště psychologům ne!!!), ale přijde mi dost arogantní se jen tak zvednout a odejít. Chodit k někomu takovému nemám za potřebí. Ať si je dobrý jak chce, ale nemám potřebu citít se v jeho hodinách jako blbec (jestli je teda pravda to, že předvádí takovou show). Něco podobného jsem už zažila... :o( a nikdy více.
    EVAD
    EVAD --- ---
    :) no vidim ze som tu jeden z mala jeho fanusikov, ale podla mna to vobec nie su nezmysly. trochu filozofie nikomu neublizi, a hlavne ak ide o ludi, ktori sa chcu naucit chapat inych ludi
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    HC_: no uplknej ruza kdyz to tu posloucham....pro pobaveni: /risel k nam na prednasku: Peče o duši. zacal s otazkou co je to duše? A my se tam hodinu apul snazili pretrhnout vymyslet pro nej adekvatni "definovani duše" a on nam jen řikal ne to ne to ne to ne a pak jen tak odesel. my tam zustali sedet, snad i zpoceny jak .... a on si proste odejde....no kdyby se vratil, ze si tam neco zapomel tak ho asi zlincujem :D
    HC_
    HC_ --- ---
    ja slovo narcis nebrala presne jako diagnozu, ale ma rad obecenstvo, casto placa nesmysly nez prejde k veci, prestala jsem kvůli tomu na jeho prednasky chodit, kdyz na prednasce "psychoterapeuticky rozhovor" deset minut vykladal jakej je rozdil mezi lidmi a zviraty, ze lide mluvi narozdil od zvirat.. tak sem myslela, ze me klepne,
    rika se o nem, ze je uspavac hadu..taky kdyz je jakakoliv prilezitost, tak na verejnosti i prednasce flirtuje s zenskejma, no furt si verejne cechra ego

    kolega co byl u nej v daseinvycviku, byl zklamanej, rikal, ze Ruza uz je za zenitem.. ja to nemuzu soudit, znam ho jen z prednasek, na vycviku muze byt jiny a nepotrebuje k tomu tu svoji show.
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    EVAD: no ja si taky myslim....zase bych ho jako nejak ocernovala...ja ho povazuji za dobreho terapeuta.....a myslim, ze toho udelal hodne pro terapeutickou spolecnost
    EVAD
    EVAD --- ---
    FONTAIN: no tak to uz znie lepsie :)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    EVAD: ale jira neni zas takovej narcista...je to spis egomaniak :)))
    EVAD
    EVAD --- ---
    FONTAIN: ale jo, vysvetlila, diky
    chapem, ze mas osobne dovody a svoje skusenosti. Ta prihoda s Calkom na vyklade snov, tak ta je fakt husta...

    ja som doteraz ani s jednym z tychto panov nezazila neprijemnu situaciu, skor naopak (som vo vycviku u Ruzicku v 3 roku + na Calka chodim casto na jeho daseins seminare), netrufam si hodnotit ich charaktery, ale ako terapeutov ich mam hodne vysoko. a zas - nikto nie je dokonaly...

    predsa len este k tomu narcisovi - jednym z hlavnych znakov narcistickej poruchy je absolutny nedostatok empatie. myslis, ze by Jirka Ruzicka mohol byt tak dobrym terapeutom, keby nebol empaticky? :)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    EVAD: jak uz jsem nize pslaa jsem studentkou PVŠPS denniho studia...mela jsem tisice moznosti se setkat a mluvit s Ruzickou tak nam calek prednasel ve tretaku a taky jsem absolvovala jeho seminar vykladu snu. Ruza je narcis....mam to z mnoha zkusenosti s nim. Po prvnim roce nam vzali komunitniho vedouciho a kdyz byla vyjimecna komunita kvuli tomu tak nemel gule na to nam nic rict a misto toho nam vypravel o tom jak byl nekde v tramtarii a bla bla to si to u nas strasne posral. A to, ze narcis proste vyslo z mnoha jednani s nim...takhle konkretne se to tezko vysvetluje. Ikdyz ja mam Ruzicku moc rada (prenesla jsem se pres jeho chovani) a jsem moc rada, ze treba i vi kdo ja sjem :)
    Calek je zahorklej clovek....behem seminare vykladu snu pomlouval sveho mandanta z vycviku, ale protoze je slepy nemohl videt, ze onen mladik sedi v mistnosti a posloucha jak Calek o nem rika, ze je emocne plochy atd... a myslite, ze se mu omluvil? Ani omylem....
    nebo po par otazka na psychoanalyzu na me zacal RVAT pred mnoha jinymi studenty a to vse jen proto, ze nema analyzu rad. Kdyz si ted presne nevim v kterem casopise zacali vymenovat narozy s Ponesickym Daseianalyza vs. Psychoanalyza....domluvili jsme jim kolokvium a to jak to vse interpretoval Calek a jak se k tomu postavil Ponesicky...no nebe a dudy....
    Nicmene Calek je dobry urcite o tom nepochybuju, ale taky znam jeho stinou stranku a ta mi osobne prijde dost cerna! Ale asi jsem vam to moc nevysvetlila co?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    EVAD: to by me taky zajimalo, nicmene narcis ruzicka je skvela slovni hricka;] mozna jen bylo tezke odolat ji nepouzit..;]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    FONTAIN: me prijdou dobry, ale je fakt, ze jsou i lide velmi opacneho nazoru.] ja je kazdopadne budu obhajovat. lidi s nenastartovanym mozkem na komunite je imho ztrata casu:]
    EVAD
    EVAD --- ---
    FONTAIN: preco nie Calka? a preco je "Ruza narcis?"
    ale fakt, zaujima ma ako si k tomu dosla.
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    AIM_FREEMAN: tak o ty se u nas snazil pouze prvni rok....casem pochopil, ze v nasi vycvikove parte neuspeje :)))) nebyla jsem ani jednou hec! :D "Drzela jsem si to sve."
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    FONTAIN: jj, ve výcviku. už jenom rozcvičky stály za to. boxéři..does it ring a bell?;)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    AIM_FREEMAN: ve vycviku???? Ja jsem ho mela taky, ale ve vedlejsi skupine.... my se zname jeste z hodne doby predtim tak to bylo moc vtipne, kdyz vedl druhou skupinu...clovek si s nim uzije spousty legrace
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    FONTAIN: Jj, Zlámanka je náš skupinový vedoucí a je výbornej:) Kamarádi zatim asi nejsme, ale kdo ví;)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    koho teda moc nedoporucuju je Calek :(
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    jo jo kubu taky moc doporucuju.l......dobrej terapet a skvelej clovek...muj kamarad se musim pochlubit :D a prednasi opravdu skvelim zpusobem.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam