• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    VALOR
    VALOR --- ---
    FEFERONKA: Super napad. Nechcete zalozit neco i v Praze? ;)
    FEFERONKA
    FEFERONKA --- ---
    ahoj, pro vaše klienty s duševním onemocněním, popř. i jako inspirační zdroj pro pracovníky: http://slysenihlasu.cz/ (na stránkách se stále pracuje:))
    KATIA
    KATIA --- ---
    Česká asociace pro psychoterapii - III. konference o budoucnosti české psychoterapie
    http://czap.cz/inzerce/akce-cap/22-iii-konference-o-budoucnosti-ceske-psychoterapie
    TEAREZ
    TEAREZ --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Pronájem místnosti pro psychoterapii nebo konzultační činnost / Praha 2 ]
    Hledáme psychoterapeuta do podnájmu na 2 dny v týdnu v centru preventivní medicíny na Praze 2 u Riegrových sadů.
    DAW
    DAW --- ---
    Společnost pro logoterapii
    a existenciální analýzu
    ve spolupráci
    s Psychiatrickou nemocnicí Bohnice pořádá
    13. Den existenciální analýzy
    a logoterapie
    na téma
    Téma spirituality
    v psychoterapii
    18. dubna 2015 od 9 do 17 hodin
    v Psychiatrické nemocnici Bohnice.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    já nechci interpretaci, ani snář... jen pár nápadů, je jasný, že na tom nepostavím vyšetření...
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    DARJEEL: většinou tyto padací sny značí strach z neznáma nebo taky se klientovi v životě děje něco, co nemá pod kontrolou a cítí to jako "pád" do něčeho co nemá úplně prozkoumané....může to být ale i propad opravdu do nevědomí....záleží vždy na okolnostech a také co člověk zrovna žije, musíte tento pocit anxiety propojit s tím, co je v jeho životě....těžko takto interpretovat
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    pokud k tomu chceš poučky tak si otevři nějakej snář, třeba tak nějaká interpretace bude na "padání", "tmu".. ta úzkost k tomu dobře sedí k tomu obrazu..
    DAW
    DAW --- ---
    DARJEEL: možná se ten člověk v životě cití, jakoby "neměl pevnou půdu pod nohama"
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    prosím, o jen tak obecný nezávazný think tank...

    Sen, ve kterém člověk padá, cítí tah dolů, často do temnoty, nedopadne, probudí se. Vnímáno nepříjemně, někdy anxiózní pocity u toho.

    měli by jste k tomu nějaké nápady nebo učebnicové poučky nebo něco?
    NIKAO
    NIKAO --- ---
    Ahoj, teď mi jeden kamarád nabízel, že v Bohnicích končí knihařská dílna a ten prostor je volný... kdyby jste měl někdo zájem, tak rychle kontaktujte Červenku, jde o nějaký koncept co tam dělat a s tím přijít..doufám, že to ještě nemají obsazené..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    DAW: filtruj id Yakeen
    DAW
    DAW --- ---
    Nevěděli byste v Praze o prostorách k pronájmu na 1 den v týdnu (nebo jen na pár hodin) na psychoterapii? Myslím, že tu už proběhla nějaká nabídka, ale nedaří se mi jí dohledat.
    Díky
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    LOL, šťastné a veselé a mnoho spolupracujících klientů;)

    Therapy - Peep Show
    https://www.youtube.com/watch?v=QD4j-xSpguw&feature=player_detailpage#t=36
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KATIA: ok, pardon a diky :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    SA_KRA_: doporučení je vždy ošidná záležitost. nějaké kontakty každopádně proběhly spíš zde: [ psychologicka poradna ]
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Ahij, asi OT, ale mohl by mi nekdo doporucit dobreho psychoterapeuta/psychologa na Praze 2, 1, 10?
    Specializace na deprese, uzkostne stavy, neschopnost zmeny, celkovy ubytek energie etc.
    Posta, diky.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI: myslím, že spíš než ti porozumět na 100% se můžete spolu lidsky setkat.. v tom vidím největší potenciál psychoterapie..
    DAW
    DAW --- ---
    DARJEEL: Však v pohodě..

    Jo a jak tě tady vidim, tak mě hned napadla ještě jedna věc, která mi na tyhle věci fakt obrovsky pomáhá - jsou to lysohlávky :) A myslím to úplně vážně!
    A pro jistotu dodávám: jsou to lysohlávky užité s úctou a láskou, v přírodě, v klidu, ne někde ve městě nebo na párty.
    DAW
    DAW --- ---
    SKATEMURAI: nevim, jestli stojíš i o takovouhle reflexi, ale když už to píšeš... Pamatuju si, že před pár měsíci jsi řešil smrtelnost, tak teď mi to zase připadá, že řešíš osamělost - oddělenost. Oboje jsou moc krásný existenciální témata, který spolu souvisej. Každý jsme tady na tom světě vlastně sám. Nikdo nám nikdy plně neporozumí, můžeme se vzájemně dotýkat, ale nemůžeme splynout. To možná až právě po tý smrti (podle toho, čemu kdo věří).
    A opět ti napíšu, co jsem ti psal posledně. Každý si musíme hledat cesty, jak se s těmito skutečnostmi vypořádáme. Těch možností je hodně. Někteří lidé hledají "jednotu" v drogách, někteří v umění, jiní zase v pomáhání druhým... atd. (mě v tomhle hodně pomáhá víra)
    Jak smrtelnost, tak osamělost můžou být hodně tězká témata. Spousta lidí se před nimi snaží utéct a z toho pak vznikají různé závislosti - na alkoholu, na práci, na druhých lidech
    V podstatě.. děje se to nám všem. A zatímco někteří z toho můžou čerpat inspiraci a sílu, jiné to naopak zdrtí a stanou se z nich bezdomovci, alkoholikové atd.
    Většina z nás se ale normálně snaží s tím nějak žít a prostě se z toho neposrat ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam