• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NARVAH: no řekla bych, že když člověk vidí kartičku, kde je nápis lehkost, svoboda, úspěch, dost možná začne popisovat, že na obrázku u nápisu "vidí" lehkost, úspěch či svobodu, ne? nebo k tomu inklinuje. Nebo ne?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    EUCHENIE: a v kterých oblastech dle tebe ten "rozum" pátrá?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    byl.)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ty kráso, slušně hysterický barvy :))
    A nějakej šerosvit pro depresanty by tam nebyl? .)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NARVAH: tak, viz výše. Plus obrázky jsou asbtraktní, není u nich ani žádné slovo, nic, takže rozum se nemá čeho chytit a je třeba pátrat v jiných oblastech.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAW: volňásky mám za to, že jsem vymyslela podstatnou část názvu! :) (leč momentálně se na to necítím, možná za pár let.. kdoví esi.)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    "Karty lze použít v situacích, kdy má smysl využít zpředmětnění jako nástroj konkretizace nějakého aspektu klientova vnitřního světa, vnějšího světa jeho vztahů i rozličných aspektů jeho problému. Jsou tedy vlastně využitelné kdekoliv, kde by šlo využít i techniky aktivní arteterapie." Mgr. Michal Mynář, terapeut, autor

    ;)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    "karty pro projektivní metedy"? tím myslíš, že se ty karty využijí pro které projektivní metody? nebo je považuješ samotné za projektivní metodu? nebo snad vycházíš ze zkušenosti, že neurčitému vjemovému poli má člověk tendenci dávat utvar? nerozumím, co vlastně nabízíš a k čemu je to odzkoušení.. projekce je člověku vlastní, to, že to někomu něco připomíná je přirozené
    DAW
    DAW --- ---
    EUCHENIE: jako zevnitř?
    ( a dal ti aspoň volňásek? :p )
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: posléze jsem se dověděla, že je příznivcem swingers a zařizuje nový swingers klub.))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAW: jeden známej ve všem viděl vaginy.. no dobře, někdy i penis.))
    DAW
    DAW --- ---
    EUCHENIE: to věřim.. já jsem se lek už jenom jak jsem ty karty viděl ;) .. to bych snad ani nechtěl vědět, co by ze mě lezlo, kdybych s nima byl konfrontovanej v reálu ;)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAW: no reference od lidí, co je používaj v praxi, jsou super. Lidi na sebe prozraděj věci, až se toho leknou :))
    DAW
    DAW --- ---
    EUCHENIE: tyjo.. vono to fakt funguje ;)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAW: že jsi cíťa.)
    DAW
    DAW --- ---
    EUCHENIE: A co to znamená, když ve všech těch kartách vidím záběry z endoskopického vyšetření rozličných tělních dutin a dělá se mi z nich trochu špatně od žaludku?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jsou-li tu terapeuti, mohly by je zajímat ryze abstraktní karty pro projektivní metody které lze navíc vyzkoušet a do 14 dní vrátit, žeano.)
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    DAW: Takurčitě. :D spíš to ale postnu sem: [ EROTICKÉ POVÍDKY......vlastní autorská tvorba ]
    DAW
    DAW --- ---
    JUSTIF: Nebo se můžeš svěřit nám na nyxu ;) Už tady dlouho nikdo nic zajímavýho nepsal ;)
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    NARVAH: Díky, teď jsem si o psychodynamické terapii něco přečetl a vypadá to slibně. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam