• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAZDA: napr. Marks and spencer, maji nekolik typu a barev 5 nebo 7den, prakticky nikdo nepozna, ze mas puncochy/puncochace
    Maji je i v lindexu, ve trech odstinech, stoji okolo 170-200 a jsou jako pavucinka ;)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ISHA: Dík, tohle vypadá taky dobře.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    MADIETTA: pozdě ale přece:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KARETAKARETA: všimni si, že o pouzdrových šatech a balerínách jsem neřekla ani slovo.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    MADIETTA: letní?? Já v létě nosím na jednání letní pouzdrové šaty a baleríny. Podpatky nechám sekretářkám.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    tak silonky jsou takový make-up na nohy. někdo ho potřebuje někdo ne. stejně jako na obličeji. a odkud byly ty přirozeně vypadající bych dost ráda věděla. Hodili by se
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KARETAKARETA: podle mě třeba profesionální kostým sukně-sako vypadá bez punčoch naprosto nepatřičně.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    KARETAKARETA: Právě v mé první reakci píšu, že jsou i silonky, co vypadají přirozeně, i když jsem v to dlouho nevěřila. ...
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    REDDAY8:a tak, kdo chce nosit silonky, ten ať si je nosí. Osobně se mi to nelíbí, vypadá to jak protéza. K létu patří holé nohy. Dresscode vymýšlel patrně majitel neduživého těla a všichni mu to baští:-D
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    KARETAKARETA: Ráno zima a odpoledne vedro, modřiny na nohách, oficiální událost v chladnějších měsících...
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    REDDAY8: no a jaký smysl má mít silonky, když stejně nikdo nepozná, jestli je máš? V létě mám opálený nohy, tak se nebudu otravovat se silonkama. Křečáky nemám, nohy jsou oholené, o co jde?
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    KARETAKARETA: Já měla k tělovým silonkám taky dlouho odpor a nedávno mi přišly tělové bez prstů do peeptoe bot(potřebovala jsem je v něčem rozchodit) a už jsem si je vzala i do sandálu. Vůbec nikdo nepoznal, že mám na nohách silonky. Nejsou úplně matné ani lesklé a mají fakt barvu jako moje nohy. Bohužel jsem ale vyhodila krabičku, takže už si asi stejné nepořídím. :(
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    EDERA: myslela jsem, že to mrs. Obama už zlomila a punčochy v létě už v DK vypadly... silonky jsem toužila nosit od 5ti do 10ti, od té doby je považuju za zlo.
    1KA
    1KA --- ---
    MAR_TINA: já bych na jednání bez punčoch už nešla. zkusila jsem to jednou a bylo to trapný, byla jsem jediná žena bez a pocity špatný.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EDERA: mezi stylisty asi nejsou footfetishisti, kteří dobře ví, co dělá nohy ještě krásnější. A podezírám dresscodemakery, že oni vědí. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOODYCAT: No, v tomhle holt se stylistama nesouhlasím (což je asi netrápí:-). Mám ráda barevné punčochy, ale jsou příležitosti a šaty, ke kterým se to prostě nehodí. Třeba zrovna včera jsem měla tmavomodré šaty s šedou aplikací kolem výstřihu a jakékoliv jiné punčochy než tělové by k tomu vypadaly setsakra blbě. A to už ani nezmiňuju, že kdybych v nich na to jednání přišla, tak se sice všichni zdrží komentáře, ale povytažení obočí nad osobou tak neznalou protokolu se nejspíš neubrání.:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MOODYCAT: Teda, jenom pro doplneni, v tom dresscode samozrejme jsou pozadovany vylucne telovy puncochy. Mam dojem ze predepisovali i jejich charakter (neleskly a tenky). Kazdopadne cokoli nejak vzorovanyho nebo jinak napadnyho bylo na indexu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EDERA: Je rozdíl mezi bez punčoch a "v jakýchkoliv jiných punčochách, než tělových." Jedná se totiž výlučně o tělové punčochy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLOWUP: Já jenom interpretuju, co říkají stylisté :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam