• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DARKINA: a jinak teda spousta plusů za to, že to není plesová klasika z tylu a flitrů a třpytek :-) mám tenhle styl moc ráda a tohle se mi fakt líbí. Varianta, co mě napadlo, by byly červené šperky a boty (s uzavřenou špičkou, případně bílé botičky. A drdol, klidně klasický bun a třeba červenou stuhu okolo. Ale jak říkám, ty šaty jsou skvělý a moc ti sluší :-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SABATHSASULE:
    MOODYCAT:
    DARKINA: moc vám to sluší děvčata
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    DARKINA: ten pás je všitý, nebo si ho vážež? Pokud b, tak bych příště zúžila tak o polovinu.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    DARKINA: ladite s kobercem :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DARKINA: šaty jsou krásné, ale nehodí se mi k nim boty ani neupravené vlasy.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Vánoční koncert a ples v Hiltonu.)

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MOODYCAT: parádu nadělaji hlavně ty pěkný vlasy a líčení :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Saty ze sekace za pade budou dnes vecer delat paradu :). Boty klasicke cerne lode.

    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    VALENTINA: no, ale jak na kom. Na mne by byl vulgární.... :(
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: Saty supr, mam rada takovyhle jednoduchy strihy... Ty bys vubec mohla mit na sobe i pytel od brambor a budes vypadat skvele :) (s doplnky to neni treba prehanet, takhle je to akorat).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SABATHSASULE: Krasny, takovyhle telo se musi oblikat samo :)!
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SABATHSASULE: pěknej výstřih:)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Dresscode nemame, mam rada tyhle saty uz asi 5. rokem. Doplňky nemam rada nosim max hodinky a nausnice na krku mi vadi vsechno, tak je to takove holé.

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ACKO: Ty seš taky doktorka?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    No, za sebe (jako pacose v rezimu "lezak" na JIP) muzu rict, ze to bylo vitane zpestreni nudneho dne, pozorovat, ktera je "odvaznejsi" a ktera je spis "konzerva" :) Nikdy jsem si ale nedovolil to komentovat.
    ACKO
    ACKO --- ---
    EDERA: Višco, když se někdo nudí, tak okomentuje kdeco...vlasy, nohy, prsa, zadek. A furt dokola.....já se opravdu divim, že to nějaká řeší, mě to teda nikdy nenapadlo věnovat tomu pozornost.
    ACKO
    ACKO --- ---
    TAPINA: však co by tomu taky tvoji pacienti řekli, že? Ještě by té nějakej pokousal.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ACKO: A ležící pacoši, co zrovna nemají smrt na jazyku, to okomentujou zcela spolehlivě. Velmi pravděpodobně ještě v přítomnosti mladé paní doktorky.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    BLONDYNKA: Takový nosím já a můžu potvrdit, neprosvítá. ;)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    To je zas brblani, i barevny moc neprosvitaj, pokud nechodite porad ohnuty a nevystrkujete na vsechny zadek. Nejak neresim, jestli mam na sobe cerveny krajkovy nebo modry s puntikama, protoze jsem v tom bilym zcela z jineho duvodu, a to venovat se pacientum. A vezmu si jakykoliv, ve kterych se citim dobre.
    SARGO
    SARGO --- ---
    GEISHA: Však jo. Ale zase bychom ji mohli utěšovat, že aspoň nemusí přemýšlet, jestli jí to neprosvítá :-D
    Ale touha po flame je tu očividně značná. :-))
    BOS
    BOS --- ---
    BLONDYNKA: spíš blondýna nepochopila sarkasmus.

    LORAIN: jsem vona :-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně prosím pod pracovníma kalhotama nic neprosvítá, kdyby to někoho zajímalo. Ale nefasuju je, kupuju si za svý a vybírám si. A stejně nosím tělový prádlo, protože proč jako ne?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: No, já pod oblečení běžně nosím ty postované Bosou (em)? A naprosto mi vyhovují, takže bych to taky neměla jako téma k řešení. Jen ty, co jsi sem postovala ty, bych civilně pod cokoli prosvítajícího prostě nenosila. Byť jsou fakt pěkné.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: Prádlo krásný, o tom žádná! Ale fakt bys to nosila pod průhledný doktorský kalhoty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam