• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    MOODYCAT: Tak trochu vetsi tricko se hodi kdyz mas nabeh na malou pneumatiku. Jinak modra a bila je pekna kombinace.. Proste pracovni odev, nevim co chces
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    JAJITA: U nás hygiena pravidelně kontroluje, že nám pere prádelna, která to umí na vysokou teplotu. O tom, že se nám nesmí křížit cesta čistého a špinavého prádla, se mi tu nechce ani psát.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    1MALALISTICKA: pisu, ze ne spolecne s ostatnim, a prave vetsinou to od nějakých tekutin apod ani neni :) jako kdyby to bylo od jakychkoliv tělesných tekutin, tak to domu ani netahnu :D nejsem blázen.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    QUIXDE: Dokud sem dělala na luzkach, tak sem si doma neprala. Nechci v jedne pračce prat svoje milované halenky a zároveň pracovní prádlo od krve, moči, stolice a dalších tělesných produktů. I kdybych v mezičase pračku dezinfikovala. Ten pocit je ekl.
    Ted když mám bílé hadry jen na přecházení k hlášení a na oběd, tak si doma peru a žehlím. Ale vlastně jen proto, ze miluju vůni levandulove skrobenky (po které se zároveň uniformy mnohem méně mačkají :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MOODYCAT: tady lekari noci civil (pouze ti v ambulanci teda), aby nestrasili pacienty. Pry vznika lepsi atmosfera. Na sal se prevlekaji protoze se hadry musi vyvarit (a cloveku v narkoze je burt co mas na sobe).
    SARAJ: presny popis mistnich pomeru. Casto minus plast. Chlapi maji slusnou kosili, kravatu pokud se jim chce.

    Byla jsem nedavno v nemocnici, v CR, jako doprovod, a tak jsem mela cas zkoumat spodni pradlo. Nikdo nemel spodky se srdicky, uplne mi to pokazilo naladu. Tesila jsem se na povyrazeni :-))
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    JAJITA: Spousta lidi si pere doma nemocnicni pradlo. Ale tak ne s nakym ostatnim, vetsinou samostatne, ja v tom zas takovej problem nevidim.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MEANKITTY11: celou dobu dočítání si myslím totéž :/
    Plus mě překvapuje, že si někdo pere nemocniční hadry doma. Nám vozí prát do nemocniční prádelny a všechno je dobře vyprané a vymandlované.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: balickari maji pre:D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEXXA: "náhodou" vyhořela šatna a tak jste mohli chodit v teplákách?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NAVARA: pockej, ty vazne nevis co se u nas stalo?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEXXA: budou saka a kostýmky? to abych si tam dal zas nějaké školení :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: uz jsou sazky kdy to zavedou zpet. ja si vsadil petikorunu ze do pul roku to bude jak bylo.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LEXXA: :D tak zrovna u vas ten dress code frci, mrcho:D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ano, byznyz kežual taky ji nemusi vyhovovat
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LEXXA: hele, u nas ve pharme jich dela dost...i mikrobiologu, platy maji sakra dobre, tak treba by to bylo reseni, alr tusim, ze moody by nasla jinej problem:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ja to rikam porad. vic doktoru do korporatu. kdyz u nas muze delat mikrobiolozka a genetik tak misto moodycat muze jit delat elektrikar
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: :D to je kouzelna predstava. Saty, podpatky, puncochy, sako, plast:D to vse zahalene do vune desinfekce:D
    Ale jako jo, rozpocet to bude slusna darda, se mi libi, jak je problem si pro tebe koupit gate na miru z kvalitni latky, ale do korporatniho dress codu bys sla:D hej hou!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MOODYCAT: Tak zase budete pyskovat, když to bude šité na zakázku / zadarmo, že vám nesedne tenhle střih na hrudníku, sukně je moc krátká /dlouhá ; materiál málo prodyšný; v téhle barvě vypadá člověk jak vyblitý zelí...

    Hele, nic ve zlém - od lékaře člověk čeká pomoc, odbornou radu, úlevu...
    Na nohy a zadek pacienti koukají primárně sestrám a jejich uniformy jsou odpovídající.
    Je ale fakt, že pohled na některé jejich křečáky je natolik alarmující, že minimálně dokopou člověka se s těmi svými k patřičnému lékaři objednat ještě tvé nemocnici, aby nedopadl podobně... Jako prevence super ,-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOODYCAT: To je holt průšvih, když se ti estetické cítění nesnoubí s povoláním. Špatně sis vybrala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam