• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    BLOWUP: Tak ony ty Asiatky (nebo někdy i ženy z bývalého SSSR) dost klamou tělem. Ty submisivní úsměvy a cupitavé krůčky jsou takový kulturní nános, kterej my Evropani dost často čteme příliš doslova.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JONY: Jako, klidne si k nejakymu zajdi, ale ja osobne bych jejich moznosti neprecenoval. Kdyztak pak poreferuj.
    SKRU
    SKRU --- ---
    JONY: je no, radsi tam zajdu hned, tohle by mohlo napachat peknou neplechu..
    JONY
    JONY --- ---
    to je už vážně na psychoterapeuta
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PEDROBEAR: hahaha, ja teda golf nehraju, ale pobavilo me ze dnes rano jsem na golfu skutecne byl :-))) Navrhuju totiz zrovna novej Golfclub v Interlaken...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLOWUP: jo, kazde rano se kocham vyhledem na haldu a rikam si: jo, beztak lepsi nez nejakej Matterhorn:)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Je to prostě sympatický hezoun s rozhledem, zkušenostmi a dobrými kvalitními přáteli. My ho tu prostě ani nemůžeme pochopit...se stimsmiř!:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAJITA: Tu si podsouvas ve svych postech sama, zlaticko.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: Ja v tom mam bordel? Ale jdi ty :-) V my prvni vete jsem predpokladal ze kazdej vi o cem mluvim, ergo zadny vytahovani. To ze nekdo zacal kvakanim davat najevo ze nama poneti o cem mluvim a davat mi to za vinu neni muj problem.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    BLOWUP: proč mi podsouváš závist? ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ETERNITY: Hele, ja znam tolik opravdu (jako ze opravdu) bohatejch lidi, ktery jsou nestastny ponevadz pres vsechno co maji si nejak neumej nic pocit s zivotem, ze bych musel bejt padlej na hlavu kdybych v materialnim blahobytu videl podminku stesti. Myslim si, ze pokud clovek vylozene nema nouzi - to jsem uz sam parkrat zazil a je to protivny - tak je ten rozhodujici trik v tom, ze se umis radovat z toho pozitivniho co v tvym zivote je.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Máš v tom právě bordel - první větou jsi předpokládal, že to všichni vědí, druhou tvrdíš, že to vlastně ani vědět nemůžeme, když saka kupujeme tak málokdy.:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: Hele, a nebylo by spis vytahovanim, kdybych predpokladal ze to nekdo nevi?
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    a ještě mimoděk, nemá tohle být debata oblečení? Přijde mi, že se to zvrhlo na to, kdo si co může dovolit nosit... na tyhle plky asi budou jiný kluby.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLOWUP: tady se ma lip snad jedine ten Koudy:) Ja se teda spatne nemam, ale taky si nemam problem pripustit, ze by se mi hodil barak ve Svajcu a motorka.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GHOSTDOG: To neni treba, jsem hnusny jako noc, merim 160 a mam uhry :-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    když se vrátím k tý svatbě, tak mi to hlavně přijde jako svatba lidí bez vkusu nebo schopnosti sladit věci dohromady. Což nic proti tomu, to je vcelku normální úkaz, ale asi pak nemá smysl se o tom sáhodlouze rozepisovat, protože evidentně pracovní schopnosti nebo zařazení neříkají nic o tom, jestli se lidi umí oblékat.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Ja si rikal, zes to spiskala naprosto planovane a umyslne, ale potom jsem si rekl ze aspon bude legrace.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ETERNITY: ;-)
    Ja to s tema senzorama zavisti fakt nechapu. Fakt ne, doopravdy a cestny pionyrsky. Navic, treba lidi ktery znam v cesku zijou vicemene stejnej zivot jako ja, casto se jim vede financne i lip. Hrozne rad bych ten fenomen tech vasich reakci nekdy pochopil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam