• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    TESSS
    TESSS --- ---
    MADIETTA: já si nemůžu pomoct, ale vždycky se tvářís a vypadáš , jako takové ty hororové panenky. Což neber špatně, sluší ti to! :))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MADIETTA: Ale je ti jasné, že to tím pádem bude bez zaručeného úspěchu? ;)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Tak buď se mi to nějak divně zobrazuje, nebo nevím ,-) Já vidím boty hnědé! :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak tady speciálně pro Grantorino jedna bez černých obtáhlých šatů. A s fialovýma botama! :P

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Vyberte si z toho, co chcete. Faktem je, ze posledni dobou sem staci dat fotku v cernych satech obtahlych a uspech je zarucen. A jak jsem rekla, nebyla to pouze illuze, jede to tu delsi dobu. Vsichni v cerne. Ok.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GRANTORINO: Fakt bych to tak neprožívala ,-)
    Prostě se musím díky své profesi upozaďovat, což je vzhledem k mým proporcím docela umění, pokud se tedy nechci halit do pytlů a přestat se líčit.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jestli to cele neni jen iluze.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    NAVARA: Mne se zas o dost vic libi druha :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIASHECK: ne černost, ale opisující těsnost - třetí Illuze vypadá o dost lépe, než druhá :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: hele asi spíš pochválili, jak dotyčná vypadá, ta černá v tom hrála malou roli.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIASHECK: no mozna si to prehlidla, ale dvacet pet lidi ti to pochvalilo :) a nejen outfit
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: Ehm, jses si jista, ze zrovna Luciaskuv cerny outfit tu byl pochvalen? :-D

    A vubec, neni to na dnesek, je to z tydne, ale ted budu nejmene mesic nosit prevazne pyzamo, tak jedna pracovni :-P

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: A co tě tak sere na černé?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    To nebylo na iluzi konkretne, posledni dobou je tu tak 90% pochvaleneho obleceni proste cerne, illuze, luciasek, moodycat, nei....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: proč si to bereš tak osobně, prosímtě? ILLUZI někdo pochválí černý outfity a ty si z toho vybereš, že máš nosit jenom černou?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: tak Illuze nahazovalo obleceni do prace, ze.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: tak na uceni vytvarky muzu v nadsazce prijit v kombineze duhoveho jednorozce. Spis mimo praci, ze jo ;) no aspon uz vim, co nosit, aby se to muzum libilo, cernou :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: mna ja na, na uceni vytvarky bych se taky vic odvazala, ale on ten kancl ma svoje limity.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: ne v pohode, ja mam velkou cast satniku v cerne a tmave modre barve, nemusis mi vysvetlovat, ze se to da kombinovat s doplnky atd. V pohode, budeme vsichni chodit v cerne a tmavemodre, je to elegantni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: prehanis, jaj mam do prace taky prevahu cernych, sedivych a tmave modrych satu..jde to dobre kombinovat, vypada to elegantne a muzes k tomu mit vyrazne doplnky / od sperku, bot, kabelek, satku, sal...po kabaty a saka. Ty naopak nemam v jedinem cernem vydani / mimo cerneho psanicka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ACKO: šedivou jsem na sobě snad v životě neměla :D a ani mě neláká. A když myslíš... Budeme jako v Itálii no. Všechny v černé, protože je elegantní. Tak na zimu to bude fajn praktické a černou se fakt nedá nic zkazit.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: pro změnu můžeš dát šedou, ale za mě černá je dobrá;-) a fakt jsem si nevšimla, že by kvůli barvě vypadaly všechny ženské stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Takže idealní je chodit v černý. Ok, píšu si. Taky jsem měla tohle období. Ve skříni sedm černých triček, černý kalhoty, černou sukni, leginy.
    Asi se k tomu vrátím. Proč riskovat, že jo ;).
    Evidentně se tím nedá nic zkazit. Tak jo, budeme všecky vypadat jako sicilské vdovy. Pak ale zkuste někdo něco říct...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam