• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Vohoz na 4 dny.

    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nikoliv. nemam potrebu potlacovat svuj sexappeal na ukor pohodli.
    GIO
    GIO --- ---
    CHANNAH: dirndl uz si par let hodlam koupit a asi se konecne odhodlam))
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AMANT: a sedíš teď obtloustlej na gauči a nemyl ses? :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    aha uz to chapu, tam je nejaka projekce ohledne podpatku!!!:))
    konecne mi ty rozzureny hloubkovy nalety davaj aspon trochu smysl.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    hlavne at ma rada anal
    DEB
    DEB --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: obecne ne, do "lepsiho" podniku ano
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEB: zenska ma nosit co se ji libi a v cem se citi pohodlne
    DEB
    DEB --- ---
    je hrozne zajimavy jak tu minule skoro pulka osazenstva lobovala za nazor ze zenska co nosi tenisky k sukni neni zenska a ted zas ze jako podpatky nosit nikdo nemusi, aby byl zenska.. se rozhodnete uz
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    CHANNAH: Ty bryle ne-e
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Vohoz na dnešek: oblékám rakouský dirndl upravený českou švadlenou a odcházím se utopit na Hromadné utonutí občanů Českých Budějovic pod uřízlým zábradlím. Myslím, že kolová sukně bude na hladině pěkně splývat a poskytne mým posledním minutám estetický bonus.

    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    Miluji témata okolo bot... Sama bych chtěla nosit vyšší, ale bohužel mám lodě a vždy závidím ten výběr ostatním :)... Nicméně Cyborca je vždy super vyfiknutá do posledního detailu :) a pokud se s ní někdo zná osobně, tak ji to může říci o do očí :) (taky ji znám osobně) a třeba včerejší outfit tu měla postnout :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: bystremu a lahodnemu mozku!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MOODYCAT: chápu, já mám bez jen 166 cm a i tak mi kolemjdoucí muži říkaj, že se přede mnou stydí, pač jsou malí :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: tak samozřejmě, že záleží jak vysoký a na jakou vzdálenost (i když moje zkušenost zase je, že spíš záleží na stélce a stabilitě boty než výšce podpatku, protože na těch, co jsem dávala poslední sem, lze jít bez bolesti na dlouhou procházku a přitom 17 cm)
    AMANT: och to se omlouvám tvému bystrému mozku
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Nekdo proste 190cm mit nechce...(ja treba).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: moje zkušenosti říká, že nenositelsnost roste se vzdáleností. Takže dobíhat tramvaj lze, pokud se domů pohybuju přískoky typu 200 m na tramvaj a 300 m ze zastávky, ale nejde, pokud jdu do práce 2-3 km v kuse.
    Na parádu s dopravou autem si podpatky vezmu, na běžné nošení už ne, nechci obětovat denní porci chůze.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GEISHA: vzorová feministka :)
    ale dá se dobíhat tramvaj i na 17 cm, když je trénink. imho ty 4 cm nejsou nějaká hrozná meta, když si je vezmeš do divadla nebo na recepci. to zvládne i nemehlo
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Já vím, jen jsem si na tebe hned vzpomněla. ;))
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to mi nemusis zduraznovat, pochopil jsem to z tve osobni stylizace uz davno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam