• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    1MALALISTICKA: Infinit?
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Vohoz na 4 dny.

    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nikoliv. nemam potrebu potlacovat svuj sexappeal na ukor pohodli.
    GIO
    GIO --- ---
    CHANNAH: dirndl uz si par let hodlam koupit a asi se konecne odhodlam))
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AMANT: a sedíš teď obtloustlej na gauči a nemyl ses? :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    aha uz to chapu, tam je nejaka projekce ohledne podpatku!!!:))
    konecne mi ty rozzureny hloubkovy nalety davaj aspon trochu smysl.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    hlavne at ma rada anal
    DEB
    DEB --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: obecne ne, do "lepsiho" podniku ano
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEB: zenska ma nosit co se ji libi a v cem se citi pohodlne
    DEB
    DEB --- ---
    je hrozne zajimavy jak tu minule skoro pulka osazenstva lobovala za nazor ze zenska co nosi tenisky k sukni neni zenska a ted zas ze jako podpatky nosit nikdo nemusi, aby byl zenska.. se rozhodnete uz
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    CHANNAH: Ty bryle ne-e
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Vohoz na dnešek: oblékám rakouský dirndl upravený českou švadlenou a odcházím se utopit na Hromadné utonutí občanů Českých Budějovic pod uřízlým zábradlím. Myslím, že kolová sukně bude na hladině pěkně splývat a poskytne mým posledním minutám estetický bonus.

    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    Miluji témata okolo bot... Sama bych chtěla nosit vyšší, ale bohužel mám lodě a vždy závidím ten výběr ostatním :)... Nicméně Cyborca je vždy super vyfiknutá do posledního detailu :) a pokud se s ní někdo zná osobně, tak ji to může říci o do očí :) (taky ji znám osobně) a třeba včerejší outfit tu měla postnout :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: bystremu a lahodnemu mozku!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MOODYCAT: chápu, já mám bez jen 166 cm a i tak mi kolemjdoucí muži říkaj, že se přede mnou stydí, pač jsou malí :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: tak samozřejmě, že záleží jak vysoký a na jakou vzdálenost (i když moje zkušenost zase je, že spíš záleží na stélce a stabilitě boty než výšce podpatku, protože na těch, co jsem dávala poslední sem, lze jít bez bolesti na dlouhou procházku a přitom 17 cm)
    AMANT: och to se omlouvám tvému bystrému mozku
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Nekdo proste 190cm mit nechce...(ja treba).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: moje zkušenosti říká, že nenositelsnost roste se vzdáleností. Takže dobíhat tramvaj lze, pokud se domů pohybuju přískoky typu 200 m na tramvaj a 300 m ze zastávky, ale nejde, pokud jdu do práce 2-3 km v kuse.
    Na parádu s dopravou autem si podpatky vezmu, na běžné nošení už ne, nechci obětovat denní porci chůze.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GEISHA: vzorová feministka :)
    ale dá se dobíhat tramvaj i na 17 cm, když je trénink. imho ty 4 cm nejsou nějaká hrozná meta, když si je vezmeš do divadla nebo na recepci. to zvládne i nemehlo
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Já vím, jen jsem si na tebe hned vzpomněla. ;))
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to mi nemusis zduraznovat, pochopil jsem to z tve osobni stylizace uz davno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam