• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: No tak to rozhodne:)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já nerada kecky, ale zas mi nevadí džíny ani rifle :-P Já myslím, že bychom si ho už nějak rozebraly, což?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DEB: Mi se ty rifle nelibi ani ke keckam, takze je ten koment tak nejak... obecny. Na druhe fotce uz jsem videla modrou a dal to nezkoumala.
    DEB
    DEB --- ---
    ETERNITY: rifle ma na prvni k teniskam a mikine, tohle jsou casual kalhoty
    koukejte na ty fotky poradne zensky kdyz uz chcete komentovat
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EXAGE: Jsi jeden z nejlepe oblekanych hlapu tady, moc ti to slusi a jsi fesak a vsechno tohle.... ale rifle?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSCHIWA: jeste, ze mam tebe, by si to fundovane zhodnotila, arbiter elegantiarum XD
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Jj, dívala jsem se, dík :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Díky.
    Ohledně té délky - přišlo mi to divně krátké. Jsem zvyklá u mužů spíš na kabáty aspoň ke kolenům, líbí se mi to víc.
    Nicméně jinak je ten kabát krásný.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    BLONDYNKA: Mně přijde délka super, nechtěl jsem nic až k holením. :) Vysoký, no asi 186 cm. Triko nějaký basic tohle.
    YUMIGUMI
    YUMIGUMI --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Délka toho kabátu mi přijde divná. Jsi tak vysoký nebo je to opravdu záměr? A mohla bych vidět to triko samotné?
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: ač mám ráda sarkasmus.... tak tohle je dost ehm ani vtipné a ani sarkasticke, ale prostě ubohé... Zkus něco jiného :) (třebas oblečení z bublinky - to by bylo vtipné)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jo a tehotna nejsem, akorat tlusta.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Aktualni vohoz na takovy to domaci poslouchani RHCP pro ranni posilovani a tancovani v pul rano. V ruce drzim cinku ozranou od kralika. Kalhoty jsou teplaky od Tchiba pyzama a triko je sedm let stary zpraseny a deravy, myslim z HM, trochu jsem svazala ty rukavy provazkem. Tanecni sukne a pres boky salu, abych nenastydla.

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REDDAY8: Kromě záviděníhodný figury 9 dní po porodu (sic!!!) teda přidej plus ode mě za (podzimní) barvy.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    EXAGE: Pro mě osobně jsou největší nebe ty boty. Úplně achich!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ETERNITY: Běžně na ulici x děláš v korporátu.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MONROE: asi chtěl přežít. V neděli to byli pokojně oslavit, ale Lucka se prokecla. :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MADIETTA: dost, kdyz delas v korporatu. Minimalne pri ceste na obed. Ale vazne, taky me nejak sere ten lem kalhot.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: hehe. drelo to o kosili, ze? :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEXXA: Nebudes mi to verit, ale hned co jsem to vyfotil jsem si hodinky o dirku utahl. Tudiz ze dvou mnou vyuzivanych direk prisla dnes na radu ta "tesnejsi". Tepelna roztaznost no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam