• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: No tak to rozhodne:)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já nerada kecky, ale zas mi nevadí džíny ani rifle :-P Já myslím, že bychom si ho už nějak rozebraly, což?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DEB: Mi se ty rifle nelibi ani ke keckam, takze je ten koment tak nejak... obecny. Na druhe fotce uz jsem videla modrou a dal to nezkoumala.
    DEB
    DEB --- ---
    ETERNITY: rifle ma na prvni k teniskam a mikine, tohle jsou casual kalhoty
    koukejte na ty fotky poradne zensky kdyz uz chcete komentovat
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EXAGE: Jsi jeden z nejlepe oblekanych hlapu tady, moc ti to slusi a jsi fesak a vsechno tohle.... ale rifle?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSCHIWA: jeste, ze mam tebe, by si to fundovane zhodnotila, arbiter elegantiarum XD
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Jj, dívala jsem se, dík :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Díky.
    Ohledně té délky - přišlo mi to divně krátké. Jsem zvyklá u mužů spíš na kabáty aspoň ke kolenům, líbí se mi to víc.
    Nicméně jinak je ten kabát krásný.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    BLONDYNKA: Mně přijde délka super, nechtěl jsem nic až k holením. :) Vysoký, no asi 186 cm. Triko nějaký basic tohle.
    YUMIGUMI
    YUMIGUMI --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: Délka toho kabátu mi přijde divná. Jsi tak vysoký nebo je to opravdu záměr? A mohla bych vidět to triko samotné?
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: ač mám ráda sarkasmus.... tak tohle je dost ehm ani vtipné a ani sarkasticke, ale prostě ubohé... Zkus něco jiného :) (třebas oblečení z bublinky - to by bylo vtipné)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jo a tehotna nejsem, akorat tlusta.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Aktualni vohoz na takovy to domaci poslouchani RHCP pro ranni posilovani a tancovani v pul rano. V ruce drzim cinku ozranou od kralika. Kalhoty jsou teplaky od Tchiba pyzama a triko je sedm let stary zpraseny a deravy, myslim z HM, trochu jsem svazala ty rukavy provazkem. Tanecni sukne a pres boky salu, abych nenastydla.

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REDDAY8: Kromě záviděníhodný figury 9 dní po porodu (sic!!!) teda přidej plus ode mě za (podzimní) barvy.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    EXAGE: Pro mě osobně jsou největší nebe ty boty. Úplně achich!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ETERNITY: Běžně na ulici x děláš v korporátu.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MONROE: asi chtěl přežít. V neděli to byli pokojně oslavit, ale Lucka se prokecla. :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MADIETTA: dost, kdyz delas v korporatu. Minimalne pri ceste na obed. Ale vazne, taky me nejak sere ten lem kalhot.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: hehe. drelo to o kosili, ze? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam