• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    1KA
    1KA --- ---
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    ETERNITY: Děkuji! Je to svetr, mikina je objednaná ;)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TCHYBABA: ty leginy jsou v te kombinaci divny, ale svetr (mikina?) bozi!
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    NOIK
    NOIK --- ---
    a kdo říká, že ho spoďáry nezajímaj, ten je nosí dodnes!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Tyvole, aby si na ty blafy tady Madietta vzala dovolenou... trhněte si trenkama.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    STEPNI_VLK: Marks Spencer. A ve vybraných případech i Tchibo.
    V dámském to je u nich horší.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: Tak šaty opravdu dělají člověka, takže by se chlap měl umet obleknout. Ale vzhledem k tomu, že ženy tam chodí častěji, tak mi přijde běžné, že je ve finále kupuji spíše ony.
    Jinak v těch názvech mám bordel cely život. Proste hledám jen střih.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS: jj, ale jinak:P

    tak snad chapem rozdil mezi "nekdy vezmu muzi v M&S baleni trencli, nosiva je rad, ale kupuje si veci vetsinou sam" (jak jsem teda pochopil tu puvodni story)
    a
    "spodni pradlo partnerovi kupuji vyhradne ja, pac jinak je to katastrofa"
    ne? no!:)

    spis me zajima, proc v tom M&S rikaj trenkam boxerky a naopak, asi aby zmatly srovnavace cen na eshopech..!?🤔
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: hele a když za mnou jezdí frajer a vozí mi kalhotky, taky mám špatnou vizitku? :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS: vsak v poradku, to je jejich vizitka, akorat v mych ocich ne uplne lichotiva..:)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: nevím, tak jsem asi divná, protože mně to přišlo vždycky běžné. Většinou jsem měla chlapy, pro které bylo nakupování za trest a proč by to měl objednávat, když já jsem nákupní uchylak.
    Nehledě na to, že to co někteří dokázali ještě považovat za trenky, mělo míň látky jak moje tanga :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SITH: Proč? Je to čistá bavlna, kdyby se to zapařovalo, tak si další nepořídí, když hodně cvičí. Akorát si prostě moc namakal nohy, no :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS: ne neni to jedno, jedno je kolecko od trakare a nikdo tady nerika, ze vi lip, jak si kdo co ma doma zaridit ne?

    me se nahodou libi, kdyz partnerky kupujou svejm chlapum spodni pradlo.. takovyto jak prijdes ze skoly, zahodis aktovku a na posteli sou od mamy troje novy stejny slipy v celofanu, sedy, modry a cerny:)) je to hezky pocit, kdyz je o mne pecovano, osobne to cenim fakt vysoko..
    SITH
    SITH --- ---
    NIGHTFURY: úplně se mi zapařilo jen pouhým pohledem na tenhle druh spodního prádla
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: Není to úplně jedno? :D Se mi vždycky líbí, když ostatní ví lip, jak mají mít druzí nastaveny vztah :)) Hlavně samozřejmě ti zadaní
    AMANT
    AMANT --- ---
    GENEVIEVE: tak takhle to vyzniva jinak zejo, puvodne se z toho dalo lehce usuzovat, ze spodni pradlo tvemu muzi nakupujes vyhradne ty po zvyhodnenych baliccich...:)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: samozřejmě :) ale na rozdíl ode mě nechodí do Spencera a já nějak netrápím ani mi netrhá žíly kdyz mu jednou nebo dvakrát ročně koupím balík trenek.

    Jakože už se to tu řešilo, ale fakt by mě zajímalo co je na tom tak tragickyho, kupovat pro svého muže nějaký oblečení. On mi taky koupí silonky když jde kolem drogerie nebo mi vyzvedává věci v lékárně. A nevidím rozdíl mezi tím když já mu koupím trencle a on mě koupi něco jinýho. Prostě efektivita času a pain gain poměr no.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MOODYCAT:
    LISTER: Chaa, nikdy sis nevrznul, protože jsi nechal mámu, aby ti kupovala oblečení!
    RIMMER: Mé oblečení bylo zcela normální!
    LISTER: Neblbni, kalhoty jsi měl tak krátký, že když sis sednul, tak ti koukaly kolena.
    RIMMER: A co Yvonne McGruderová, s tou jsem randil.
    LISTER: Praštila se do hlavy o rumpál, měla otřes mozku!
    RIMMER: To s tím nesouvisí, byla do mě udělaná!
    LISTER: No jasně, říkala ti „Normane“.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Jestlize je muzi vice, nez 12 let, jiste si zvladne nakoupit spodni pradlo sam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam