• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DELIRIUM: uniforem na co? Ja jen, ze to ma takhle kratky sukne :) ale jestli letuska, tak tam jsou vsechny mlade a krasne no, to chapu....
    AMANT
    AMANT --- ---
    ten topik bych volil s jinym limeckem ale jinak celkem dobry, kdyz chces klofnout kosaka.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MART1NKA: děkuju :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DELIRIUM: Tak to jooo :) bez komentára mi nebolo jasné, o alú situáciu sa jedná. Uniforma ti padne výborne.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MART1NKA: To je ze zkoušení nových uniforem (normálně je nenosím :) takže proto ty boty.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DELIRIUM: Nehodia sa mi k tomu tie boty. Vyzerá to trochu ako by si išla na maškarný za letušku.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Včerejší kostky😌

    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    GRETKA: To ano ale tohle je jiného druhu. Ta nonanovrstva je extrémně křehká a kdyz se "poláme" tak má najednou treba 30 % účinnost. Nikdo o tom moc nemluví ale ještě nevyvinuli ani trochu "elastickou" vrstvu s velkym zachytem tech 94 %+.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HAJOUNEK: Taky sorry za OT, avšak taky se mají používat tak, že je buď máš na obličeji, nebo pověšený za háček v předsíni. Muchlat jakýkoliv respirátor i ten bez nanovlakná snižuje jeho účinnost, protože pak méně těsní.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    TOXICMAN: sorry za OT ale problém u těch nanovláken a opakovanýho nošení je ten, že snadno dojde k jejich narušení, když je respirátor zmuchlanej v kapse, nebo kabelce a tím pádem ztrácí avizované vlastnosti, těm 168 hodinám bych moc nevěřila
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak se uklidníme zase, ano?
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: na nic jsem se te neptala
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DEB: tak to si ho nezapomeň před zvracením sundat :)) moje využití jako hodinu v krámě, hodinu na poradě apod zvládá naprosto v pohodě a není to na něm nijak znát, čich mám dobrý, díky za optání
    SITH: jo, to bude zřejmě něco s procesem aplikace na tu látku, těžko říct... každopádně ukončil bych offtopic
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: mit na obliceji tyden opakovane jeden respirator, tak se asi pobliju
    SITH
    SITH --- ---
    TOXICMAN: vlastnosti mědi mi jsou známé, šlo mi o "akcelerovanou" měď, stejně jako o "aktivní" stříbro. Jediné zdroje mluvící o nějaké akceleraci jsou PR články repsilonu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A stribro ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: kdybys sis místo keců něco pohledal, tak už víš, že měď skutečně takové antimikrobiální účinky a lidstvo jej používá už docela dlouho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam