• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jo to taky miluju, je to úplnej sport najít v sekáči nebo v bazaru nějakej poklad za pakatel:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    nakupovat v obchodech s pouzitym zbozim, miluju antikvariaty, second handy a bazary!

    OLIII: hh, to s tou stenou musim taky nekdy udelat..az bude u nas v albertovi nejvetsi duchodcovskej naval! :))
    YARIN
    YARIN --- ---
    SOPHINKA: kdo by se pod to nepodepsal, je to slast:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MADELEINE: a rano se vedle nej probouzet...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    být první, kdo udělá stopy ve sněhu v naší ulici...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    ...když se přemlouvám abych šla něco dělat a přitom nic dělat nemusím:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Usnout po milování v jeho / její náručí ...
    FELMERIEL
    FELMERIEL --- ---
    Dny, kdy mě nebolí hlava...
    a že venku sněží:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    postupne zjistovat, ze nnemoc pomaloucku odchazi.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ted je to jasne... delat stopy ve snehu kde jeste zadne nejsou... :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    OLIII: a ja si myslwela ze sem blazen :o)))
    OLIII
    OLIII --- ---
    Já si obrovsky užívám, když jedu v noci na kole dom a nikde nikdo neni. Žádný auta, lidi, žádnej život... Jako kdybych měla celý město pro sebe. Potom zahnu na silnici, kde jsou lampy nízko nad silnicí a sleduju svuj stín. Objeví se za mnou, pak mě začne dohánět a když už mě skoro má, tak už jsem pod další lampou a stín je zase vzadu. Takovej stíhací závod, kterej vždycky vyhraju:-)

    KACHNY: No to je super, to přesně dělám taky a taky mi to přijde hrozně uklidňující.

    TOM: Heh, to mi připomíná, jak jsme jednou pozdě večer nakupovali s kamarádama v nějakým velkým supermarketu. Nejdřív jsme se tam vozili na židlích s kolečkama, potom jsme si žonglovali s ruličkama balicího papíru (moc to nešlo) a když jsme měli platit, tak jsme udělali takovou pantomimickou scénku...jako že chceme zaplatit, ale mezi náma a tou pokladní je neviditelná stěna, takže to nejde. Chvíli jsme tu stěnu osahávali a potom jí jeden z nás jakoby odhrnul. Tak jsme zaplatili a šli. A dost jsme se divili, že nás mezitim nikdo nevyhodil:-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Sebrat prádlo, kousek po kousku, ještě provlhlé, z balkonu, "vyžehlit" ho rukama, složit ho a složené dát na topení. Ale pak už mě nebaví ho uklízet do skříně. :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TOM: jo hrat si z vlasama ...

    ve skole sem delavala to ze sem vzala pramnen vlau a hledala rozdvojene konce a zastrihavala je jeden po druhym... moc uklidnujici...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TOM: super:)
    NILWINE
    NILWINE --- ---
    před spaním přejíždět prstem po vyplétaným obložení stěny a poslouchat, jak to šustí
    schovat hlavu pod peřinu a jen čichat tu vůni - každá voní úplně jinak ;)
    stoupnout si v dešti doprostřed zahrady jen v tričku a čekat, až ucítím na těle první kapky :)
    XTREE
    XTREE --- ---
    tak dneska jsem vecer pri zapadajicim slunci vylezl na kopci na strom a koukal do obou udoli a vychutnaval ticho a svetlo,

    vzpominka na hory pred navratem do civilizace...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    dělání si "zátišíček" z kosmetiky a vůbec různých flaštiček a krabiček od čehokoli, rovnám to podle velikosti a dělám si z toho různý obrazce a geometrický tvary a linie a strašně mě to baví a uklidňuje... a pak někam odejdu a když se vrátím, tak to třeba zase přeskládám jinak...
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MACHEPELA: Teď jsem kýchla :o) Pokaždé, když se mi to stane, tak řeknu SHIT (nebo německý - a to častěji - ekvivalent), ani nevím, proč to dělám, ale dělám to tak již dlouho. Jakoby to umocňuje ten moment úlevy.
    A pak jsem taky zjistila, že se mi strašně moc líbí psát na klávesnici notebooku. a nejlépe fontem, co používá nyx ... ach ... jsem já to n o r m á l n í ...
    THLASPI
    THLASPI --- ---
    taky je báječný namočit si konečky prstů do rozehřátýho vosku a když vychladne tak se jima dotýkat věcí....jestli jste to nezkoušeli, tak vřele doporučuju...:)
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    ....pohyb sněhu po silnici ,když projede auto, anebo stékající kapka na oroseném okně,uplně vzadu v tramvaji,zavřít jedno oko a pozorovat okolí skrz cestičku oné kapky...
    pak vůně knihy,papírů a barev.Toulání se a kochání se detaily čehokoli.
    anebo ten okamžik ,než si kýchneš a blažený pocit potom;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam