• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ANIQUE: Mikrovlnka je humáč. V životě jsme jí doma neměli a teď jí používám s největším sebezapřením v práci. Kdo jí má, tak o dost přichází. A to doslova. :-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    HELA: Nám v zimě definitivně vypověděla mikrovlnka a já už jí nikdy nechci:) Jídlo ohřívámě na sporáku a kolikrát z toho vznikají ještě další zlepšováky... když uvařím brambory, tak pak nejdou do mikrovlnky, ale na pánev nebo do remosky, s cibulkou, se slaninkou... najednou je to o něčem jiném:) A ta vůně:)
    A ze sporáku je jídlo po ohřátí mnohem lepší než z mikrovlnky:)
    GAF
    GAF --- ---
    LUCIASHECK: taky!
    HELA
    HELA --- ---
    MYS_USATA: jéje, to kdyby bylo něco za zapomínání pomůcek, to bych brzo měla úctyhodnou sbírku:)
    mně kdysi učitelka na doučování angličtiny dávala za dobře udělanou práci samolepky barevných hvězdiček, a vzhledem k tomu, že jsme zrovna tehdy s kamarády měli období, kdy samolepky byly něco úžasného, tak to bylo fajn:) (hmm, že bych si za cvičení dávala samolepky?:)
    HELA
    HELA --- ---
    každou chvíli nám teď vypínají elektřinu a já zjistila, že mě baví si vařit vodu na čaj v hrnci na sporáku... je to tak trochu návrat do těch starých neuspěchaných časů, ke kovové konvici z dětství:) ne že bych to tak chtěla dělat pořád, ale je to svým způsobem moc příjemná změna.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    TRISSIE: Ano. Hvězdičky za nezapomínání pomůcek a prase za zlobení. Do notýsku. A drzejší si vyžádali ještě jedno prase na ruku :)
    KETA
    KETA --- ---
    KETA: pamatuju si jen ze skoly.. vcelicky, hvezdicky atd. ;)
    ELS
    ELS --- ---
    TAMARIX: Joo, taky pamatuju. Dostala jsem ho žel jen jednou, páč jsem ho ve své dětské nevědomosti vylila do vany celej... :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KETA: taky se u vás v dětství razítkovalo?

    máti měla takový rozpisy, razítko za vyčištění zubů, razítko za utírání nádobí bez keců, a když bylo razítek dost, tak jsem si mohla vybrat nějakou odměnu :-)

    takže se teď vracím do dětství :-)
    KETA
    KETA --- ---
    TRISSIE: jeeee tak tohle by me mohlo taky donutit cvicit ;)) skvely napad!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    slyšet vždycky při otevírání lupnout víčko od přesnídávky Hamánek :)))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ICOUCH: Není zač. :-)) Po přečtení příspěvku od GABBIANO jsem si na to hned vzpomněla a šoupla to sem s tím, že se to určitě ujme u víc lidí. A povedlo se.. :-)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    TAMARIX: Já snad budu brečet! Díky! Tohle byla moje nejoblíbenější hračka, když jsem byla škvrně. Vozila jsem ho všude sebou. Ale hlavně, když jsme jeli na vodu, uvázala jsem mu do závitu provázek a on pak plul vedle lodi. A někdy se tak zadařilo, že udělal pár pohybů jako skutečný delfín a to jsem pak byla nejšťastnější... Ještě jednou díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    mám předepsané rehabilitační cvičení, tak 20 minut každý den. Je to opruz a otrava, ale musí (mělo by) to být.
    Tak jsem si pořídila razítkovou fixu s kytičkou a za každý den, kdy svoji sestavu odcvičím, si dám do domácího kalendáře v kuchyni jedno razítko, a pak chodím kolem a říkám si, jaká jsem šikovná a odhodlaná.

    Holt když mě nikdo jinej nepochválí, tak musím aspoň sama :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    TAMARIX: No to je souprava - pěna i s plavidlem - to nemá chybu. Vyrážím do Tety!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Včera jsem si oživila velkou malou radost z dětství. Napustila jsem si vanu s pěnou a dělala jsem si v tý pěně chodbičky. Příště to chce kačenku nebo lodičku, aby tím proplouvala.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Ale stejně jsem hrozně zvědavá, to je lžička nebo co? Mně to připomíná nějaký nástroj, šroubovák nebo tak. :-D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Já tomu nerozumím, co je to černé na druhé a třetí fotce? Pokud jde o kávovou pěnu, ta mě taky uchvacuje.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    jít z práce domů!!!teď! čau...:)
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    koukat se na bílá oblaka a vidět v nich různé tvary, bytosti a výjevy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam