• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Konverzovat na hodině angličtiny, přejít na téma spisovatelé, najednou přejít na Terryho Pratchetta a vtáhnutí do rozhovoru s jedním milým člověkem. Prozářilo mi to alespoň to dopoledne. (Já jsem ve škole strašně nemluvná, víte. :D)
    WOAM
    WOAM --- ---
    ...a já se jdu do toho bíla teď projít pěšky ke škole. Sice mám všecky boty děravý, ale to je mi teď jedno, první sníh se musí pořádně užít! =) A někdy doslova na vlastní kůži. =))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    měla jsem báječný víkend a když jsem byla v sobotu večer vezena domů autem, tak jsem neposlouchala zbytek posádky, nemluvila jsem, jen jsem zavřela oči, vrátilia jsem se v myšlenkách o pár hodin zpět a pak jsem si uvědomila, že se mi po tváři rozlil takový ten spokojený úsměv. úplně sám od sebe :) a vydržel dlouho :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    MONIOUS: Přesně, člověk má pocit, že může vstoupit někam, kde ještě žádná lidská noha nespočinula... :-)
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    MONIOUS: nebo jít v tom tichu, nechat na sebe dopadat vločky, koukat se jak si tak pomalounku letí vzduchem v záři nějaké lampy a přitom poslouchat svou oblíbenou hudbu... tak přesně to jdu ted udělat ;-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Kousat zrníčka od kiwi, tak zvláštně křupou.
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    v patek jsem vyrazila na koncert nejoblibenejsi kapely v letni sukynce, teniskach na tancovani, posilena vybornym vinkem a s jejich hudbou v usich a do toho zacal padat prvni snih! dlouho jsem nemela takovou radost jen z toho, ze si tu chvili muzu prozit.
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    Když se s člověkem, s kterým si osobně navzájem moc nesednem, na něčem shodnem a jsme na stejné straně.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    plácnout koně po prdeli
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pořádně olíznout lžičku od pěny než se poprveé napiji z kafe
    KETA
    KETA --- ---
    kdyz poprvy zacne snezit..
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    RUSALKA: Mě je pak bylo blbý oloupat a sníst, když byly tak krásný:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GABBIANO: zrovna dneska dvojnasobna :))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LUCIASHECK: To je ovšem dost velká radost!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    miluju, kdyz v sekaci objevim za par korun novej kus odevu, kterej puvodne musel bejt seredne drahej a padne mi jak ulitej :)))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ANIQUE: Kecááš, já dneska taky! A děsně jsem si ty lístky užívala, nádherně voněj!
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Já jsem si dneska udělala radost.... Koupila jsem si mandarinky, jsou na nich kousky vetviček a na nich listy.. trošku to evokuje, jako bych si je trhala sama:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    WOAM: bejvalá spolužačka měla asi šest křestních jmen, některý dokonce mužský:) taky mi to přišlo geniální
    tohle auditko čte, tak je sem časem snad napíše:)
    WOAM
    WOAM --- ---
    Nevím, jestli to můžu sobecky označit za 'svoji' malou radost... ale přišlo mi kouzelný, když jsem zjistila, že můj vrstevník (kolem dvaceti), kterýho jsem nedávno poznala, má pět křestních jmen.... je to tak strašně nezvyklý, archaický, vzácný... a každý to jméno má svou roli v jeho životě. Fascinuje mě to - dneska, v době, kdy je normální mít dvouslovný jméno nebo dokonce vystupovat pod jednoslovnou přezdvkou. =) Nemůžu si pomoct.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    nechat na účtence rozkreslenou valkýru se sekyrou a sloganem ,,Be bold, be bold but not too bold..."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam