• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EETEE
    EETEE --- ---
    LIONA: Vůbec mám ráda když se zvedne vítr. Krásné to bylo v neděli na kopci nad Smíchovem, bylo teplo a krásně. Bylo vidět že fouká podle barevných draků, kterých tam bylo požehnaně... :-)
    LIONA
    LIONA --- ---
    včera jsem se musela zastavit na okamžik u věšení prádla, neb mé ucho zachytilo zvuk lahodný. Vítr dal stromům povel pustit listí z větvoví a ten okamžik stál za to.
    LIONA
    LIONA --- ---
    EETEE: To miluji z celého podzimu nejvíce. Pak ještě pohled a barvy liští co ještě nespadalo.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Těšit se a žít z úplných drobností /celej den se těšit na jeden moment, jednu věc../
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    me momentalne bavi psat priteli do novyho diare na pristi rok. Dostane ho ode me jako darek a ja mu ted na kazdou dvoustranku pisu nejaky vzkazik, srdicko, nebo jen smajlika, aby to pak pristi rok postupne vsechno nachazel a mel radost :)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    prochazet temi hromadami spadaneho listi, co jsou ted vsude na chodnicich, to je parada, navrat do detskych let:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    dívat se, jak se přítel ze spaní usmívá :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Brouzdání v podzimním barevném listí... :-)
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    zkoumat mapy a plánovat trasy, zakreslovat do nich kudy jsem jel nebo kudy bych chtěl jet. Když se hodně nudim, tak si plánuju třeba různý cesty kolem světa, který stejně nikdy nepojedu, zjišťuju si věci o různejch městech a vžívám se do toho, že tam jsem.
    FELIS
    FELIS --- ---
    Po dlouhe dobe bydlim zase v podkrovnim byte a uplne jsem zapomela, jak je krasny poslouchat dest bubnujici do stresnich oken :) (zvlast kdyz usinate)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    2ADELL3: tak tak sem cekala kdo to rekne :o))
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    MADELEINE: to dela vetsina..imho;)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    WOAM: .. a to pozitivno, co v tom slyšíš je např. u mne vzpomínka na dětství, kdy bylo všechno krásný a bezstarostný :o)

    GABBIANO: .. to není ujetý, je KOSMICKEJ pocit!

    ICOUCH: TY TO DĚLÁŠ TAKY???
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Nezištný dětský úsměv, třeba teď v tramvaji..
    FELIS
    FELIS --- ---
    Hrabat se v krabici Vzpominek a nachazet stare dopisy, podepsane pivni tacky, prvni dudlik meho ditka, pohledy z lasky, jizdenky z cest, diplomy, rucne vyrobene darky, permice ze super lyzovacky, stare skolni fotografie, presskarty, zdravotni dokumentaci, kdyz jsem byla 2v1, prospekty z Aquaparku na Gold Coast a dalsi drobnosti - ty niterne a na prvni pohled bezcenne veci, ktere vam ale vykouzli usmev na tvari, protoze pripominaji chvile, kdy jsem byla... no, asi stastna ...a zaroven je to nadeje neb vim, ze se Vzpominky budou utesene rozrustat o dalsi a dalsi a dalsi....

    Asi si koupim truhlu :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    miluju pocit volnosti, když jdu od kadeřnice se zkrácenými vlasy. Báječně šustí a jsou takové svobodné
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SEMTELE: a po ranu tlapkajici nohy synatora , nakoukne a ja delam jako ze spim a tlapkani se zase vzdali na chvilku po chvili uz to neprojde a se smichem prohlasi ty nespis!!!!
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    SHMAIDA: to mě těší hlavně v noci když nemůžu spát :D
    OTOME
    OTOME --- ---
    dneska jsem šla pod nějakým stromem, s takovými těmi vrtulkami se semínkem a zafoukal vítr a hodně těch vrtulek se ze stromu uvolnilo... pořád trochu foukalo směrem, kterým jsem šla, koukala jsem nad hlavu a vrtulky lětěly nade mnou stejnou rychlostí, jako jsem šla... úplně, jako by mě doprovázely :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam