• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    nezávazně si pokecat při kouření z okna s cizím chlápkem, co za mnou přišel po střeše
    ADITU
    ADITU --- ---
    jit po chodniku plnym spadleho listi, vychutnavat si cichove vjemy a obcas do listi trochu kopnout, aby popoletelo a zvirilo trosku barvy i vuni...
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Představovat si, že jsem jinde, než jsem. Jít po Vinohradech a živě si představovat, že jsem ve Stockholmu. Jíst kebab ve Štěpánský a přitom bejt v Indii. Ta možnost být kdekoliv si zamanu.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    V neděli nad ránem při odchodu z diskotéky mi vyhazovač gentlemansky pomohl do kabátu. Mile mě to překvapilo a potěšilo zároveň. (Pozn. ne, nebyla jsem v takovým stavu, že bych to nezvládla sama si ten kabát obléknout).
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    O víkendu jsem si na železničním vzpomněla na NATUSINA..Malá radost :)))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    když je inverze, déšť, mlha atp a nejsou vidět kusy prahy, při cestování po ní, tak si představuju, že tam je buď moře nebo velehory nebo tak něco.)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NATUSINA: Možná, že Ti tam někdo v brzké době zanechá vzkaz, ale nepodepíše se. Budeš muset hádat, kdo to byl.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    NATUSINA: Tywe, to je jak z nejakeho filmu od Triera, nebo snad Tarkovski... Uplne vidim postavu psat na most fixou, pak casem dve postavy, jdou, kazda kouka jinam, obejmou se, chvili tak setrvaji, a beze slova odchazeji, kazda z postav zvlast, na opacnou stranu.
    KLEER
    KLEER --- ---
    NATUSINA: uff! wow) tak to je totální Amélie z Montmartru .)
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    KLEER: U nás je to okořeněné ještě tím, že se prakticky neznáme, třikrát jsme se tam sešli a mlčky se objali, nikdy se nepodívali druhému do tváře a nikdy na sebe nepromluvili. :)
    Tvé domlouvání s kamašem potěšilo. :)
    KLEER
    KLEER --- ---
    NATUSINA: to je naprosto skvělý. taky jsme dřív dělali něco podobnýho s kámošem, když neměl mobil ani net, a neměli jsme se jak domluvit, tak na jednom místě v centru jsme si vždycky nechali vzkaz "18:00 pod hodinama" nebo tak. pak jsme na tom místě na toho druhýho čekali, když se do 15min. neobjevil, šli jsme. jo mělo to spoustu háčků, ale většinou se nám fakt podařilo se sejít:))
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Nechávat si s ním vzkazy na železničním.

    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    TOMASINO: Velice často. Ale aspoň to už mám odůvodněný tím neúspěchem na kole a nemusím spílat k osudu :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    TANGERINE: a prijde?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    FURYAN: Ne. Ale jsem na sebe dost naštvaná a čekám, co špatnýho ten den přijde.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TANGERINE: Takže když ji nevytocis, tak se vyvalis a jdes se domu umyt, zalepit a prevlict? :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Když se mi povede vytočit jednu pro mě velice zapeklitou zatáčku na kole. Odvíjí se podle toho můj den - když ji vytočim, bude všechno dobrý, když ne, je to pěkně na nic.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    TOMASINO: na několik žádostí dokládám foto:
    Spaci

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Jet úplně novým autem který najelo všehovšudy 20 km. Nikde ani smítko, všechno nový, neohmataný, právě sundaná folie. Skoro jsem nechtěla vystoupit.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ILLUZE: jenže to už je větší radost, tím pádem off topic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam